...

Salford College | Adelaide

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Salford College Adelaide (7)

Salford Colege Hakkında Genel Bilgi

Adelaide, Güney Avustralya’nın başkenti olup yaklaşık 1,2 milyon insanın yaşadığı bir şehirdir. Şehri çevreleyen pek çok farklı manzara vardır, bunlar arasında yeşil parklar, Mount Lofty Ranges ve kıyı plajları bulunur.

Avustralya’nın şarap ve festival başkenti olarak adlandırılan Adelaide, büyük şehirlerin birçok sıkıntısını yaşamadan güzel bir şehirde kültürü ve konforu deneyimlemek için harika bir yerdir. Adelaide, parklarla çevrili olup tarihi binalar, geniş caddeler, çeşitli sokak kafeleri ve restoranları ile her türlü dükkana ev sahipliği yapar. Adelaide, çeşitli kültürel bir karışıma sahip olup yemeklerin olağanüstü olduğunu garanti eder. Konaklama rekabetçi fiyatlarla sunulmaktadır.

Salford College, Avustralya’nın en büyük ve en uzun süredir faaliyet gösteren özel eğitim sağlayıcılarından biridir. Son 8 yıl içerisinde 2000’den fazla öğrenci Salford College’dan mezun olmuştur. Yüksek nitelikli ve deneyimli eğitmenlere sahip olan Salford College, öğrencilerine en iyi mesleki ve dil kurslarını sunmaktadır.

Öğrencilerin hali hazırdaki İngilizce dil yeteneklerine bağlı olarak, eğitimlerine İngilizce seviyelerine en uygun olan herhangi bir seviyede başlama imkanları bulunmaktadır. Her seviye 2 haftalık tatil dahil olmak üzere toplamda 12 hafta sürer.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Bilgisayar Odası

Dinlenme Alanı

Mutfak

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce Kursları

Sosyal Aktiviteler

Adelaide, öğrenciler için çeşitli sosyal aktiviteler sunan canlı bir şehirdir. Parklar, plajlar ve yeşil alanlar öğrencilerin doğayla iç içe vakit geçirebileceği ideal mekanlar sunarken, Adelaide Festivali, Fringe Festivali ve diğer kültürel etkinlikler sanat, tiyatro, müzik ve dans gibi alanlarda benzersiz deneyimler sunar. Ayrıca, galeriler, müzeler, tiyatrolar, restoranlar, kafeler ve gece hayatı gibi farklı mekanlar da öğrencilerin sosyal ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli seçenekler sunar.

Konaklama Seçenekleri

Salford College Adelaide’de dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Aile yanında konaklama, özellikle öğrencilerin eğitimlerinin başlangıcında en çok tercih ettikleri konaklama seçeneklerinden biridir. Bu konaklamada Avustralyalı yerli bir ailenin yanında kalırsınız, böylece yerel kültürü daha yakından incelem şansı bulursunuz. Aile yanında sizlere kendinize ait bir oda sunulur. Ayrıca Hafta içi iki, hafta sonu üç öğün yemek aile tarafından karşılanır.

Öğrenci Rezidansları

Öğrenci rezidansları diğer uluslararası öğrencilerle sosyalleşmek için benzersiz bir fırsattır. Bu konaklama seçeneğinde kendinize ait bir odanız olur, diğer alanlar çoğunlukla ortak kullanıma açıktır. Ortak alanlarda diğer öğrencilerle hem kültür alışverişi yaparsınız hem de İngilizcenizi geliştirirsiniz.

Ev Kiralama

En bağımsız ve özgür konaklama seçeneği şüphesiz ki ev kiralamadır. Ev kiralayarak kendi ortamınızda, kendi kurallarınıza göre yaşarsınız; dilediğiniz gibi arkadaşlarınızı evinizde ağırlayarak sosyalleşirsiniz. Dilerseniz bir veya birkaç arkadaşınızla beraber ev kiralayarak bu seçeneği daha bütçe dostu bir hale getirebilirsiniz.

Fotoğraflarla Salford College Adelaide

Salford College Adelaide Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin