...

ILSC | Adelaide

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
ILSC ADELAIDE (1)

ILSC Adelaide Hakkında Genel Bilgi

Adelaide Avustralya’nın Güney Avustralya eyaletinin başkentidir ve kozmopolit bir konuma sahiptir. Bu nedenle yaşamak ve eğitim almak için tercih edilen yerlerden biridir Geniş, ağaçlarla, bulvarlarla çevrili ve park alanlarıyla kıvrımlı bir nehir boyunca inşa edilmiş olan Adelaide, Avrupa hissi, Akdeniz iklimi ve gelişen sanat ve kültür sahnesiyle ünlüdür.

ILSC Adelaide 2019’dan bu yana dünyanın her yerinden gelen öğrencilere eğitim vermektedir. Şehir merkezine ve toplu taşıma ağına olan yakınlığı ile İngilizce eğitimi aldığınız süre boyunca rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz konumdadır. Ayrıca, harika alışveriş mekanlarının ve lezzetli restoranların yanında yer almaktadır. Öğle yemeği molalarını caddenin karşısındaki Adelaide Arcade’de ya da sadece birkaç adım ötedeki Rundle Mall’da okuldan sonra geçirebilirsiniz. ILSC sunduğu gönüllü staj programları ve  okuldaki iş kulübünde sunduğu ücretsiz workshoplarla Avustralya’daki işgücünde başarılı olmanız için pratik beceriler sunar. Ayrıca mesleki eğitim okulu Business College’da sunduğu sertifika programları ile dil eğitiminizin gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Bilgisayar Odası

Kafe

Mutfak

Dinlenme Alanı

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce Kursları
  • Üniversite Pathway
  • Yaratıcı ve Kültürel İngilizce
  • Akademik ve Sınava Hazırlık
  • İş İngilizcesi
  • Akademik İngilizce
  • IELTS ve Cambridge Sınava Hazırlık İngilizce

Sosyal Aktiviteler

Doğal yapısı, parkları, sosyal ve kültürel alanları ve eşsiz güzelliğiyle göz dolduran Adelaide’ta yapabileceğiniz birçok aktivite mevcuttur. Adelaide Hayvanat Bahçesi ve Botanik Bahçe’yi ziyaret edebilir çeşit çeşit canlılar tanıyıp fotoğraflar çekebilirsiniz. Güney Avustralya Sanat Merkezi ve Müzesi, Eyalet Kütüphanesi gibi birçok sanat ve kültür merkezlerini keşfedip farklı kültürler, farklı insanlar tanıyabilirsiniz. Yapacağınız bu sosyal aktiviteler hem dil seviyenizin gelişmesine hem de aldığınız eğitim boyunca farklı ilgi alanları oluşturmanıza büyük bir rol oynayacaktır.

Konaklama Seçenekleri

ILSC Adelaide’de dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Avustralya Adelaide’ta dil eğitimi aldığınız süre boyunca yerli bir aile yanında konaklama imkânınız mevcuttur. Aile yanı konaklama dersleriniz dışında İngilizce pratiği yapmak için en ideal konaklama seçeneklerinden biridir. Bu sayede hem Avustralya kültürünü hem de aile yaşantısı ile ilgili yakında deneyime sahip olmuş olursunuz. Bu konaklama seçeneğinde hafta içi 2, hafta sonu 3 öğün yemeğiniz aile tarafından karşılanır.

Öğrenci Rezidansları

Sıklıkla tercih edilen konaklama seçeneklerinden biri de öğrenci rezidanslarıdır. Bu rezidanslarda kendinize ait bir odanız bulunurken mutfak, çalışma alanı gibi alanlar ortak kullanıma açıktır. Bu alanlarda sosyalleşerek yeni dostluklar edinebilir, diğer öğrencilerle kültür alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ev Kiralama

Bir diğer konaklama tipi olan ev kiralamada dil eğitiminizi alırken yalnız başınıza bir stüdyo daire kiralayabilir veya arkadaşlarınızla beraber bütçenize daha uygun olacak şekilde büyük bir ev tutabilirsiniz. Bu sayede daha bağımsız ve özgür bir eğitim deneyimi yaşamış olursunuz.

Fotoğraflarla ILSC Adelaide

ILSC Adelaide Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin