...

Perth International College of English

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Hint Okyanusu kıyısında boylu boyunca uzanan Perth, dünya nüfusunun %30’unun paylaştığı en yoğun saat diliminde yabancı öğrencilere İngilizce öğrenmek için ideal bir çalışma ortamı sunuyor. İngilizce eğitimi alırken yarı zamanlı çalışmak isteyen öğrenciler için pek çok iş imkanı sunan şehir, öğrenciler için düşük maliyetli yerleşim olanakları ile dikkat çekiyor. Muhteşem plajları, alışveriş merkezleri ve aktif eğlence mekanları ile Perth, Avustralya’nın en havalı eğitim şehrine dönüşüyor. Tüm yıl boyunca güneşli Perth’de öğrenci hayatının farkına şehrin önde gelen İngilizce dil eğitimi servislerini sunan Kaplan International College ile varın. Şehir merkezinden sadece 10 dakika uzaklıkta olan dil okulunda sunulan akşam sınıfı programları ile İngilizce derslerinden artan zamanda Perth’ in gün ışığının tadını açık hava aktiviteleri ile çıkarın.

Okul Bilgileri

Perth International College of English, 2001 yılında kuruluşundan bu yana Batı Avustralya ve ülke çapında en saygın ve tanınmış İngilizce dil kolejlerinden biri haline gelmiştir. Kolejde her yıl temsil edilen 50 den fazla farklı ülke PICE’yi uluslararası bir kolej haline getirmiştir.

PICE, yabancı öğrencilere dünyanın en iyi şehirlerinden birinde farklılaşmış bir İngilizce eğitim deneyimi ile yeni değerler katıyor.

P.I.C.E. ulusal ve eyalet hükümetleri tarafından yakından izlenir ve CRICOS Sağlayıcı Kodu: 02368G ile takip edilebilir.  Perth Uluslararası İngilizce Koleji, İngiliz Avustralya’ nın yanı sıra Batı Avustralya Özel Eğitim ve Öğretim Endüstrisi Birliği’nin (WAPETIA) de bir üyesidir.

Okul Kapasitesi

Üst düzey öğrenim standartlarını garanti eden TESOL niteliğinde deneyimli öğretmen kadrosu İngilizce’ nin tüm alanlarında kendisini geliştirmek isteyen öğrencilere eğitim verir.

Sunulan Dil Programları

Genel İngilizce, Cambridge Sınavı ve IELTS hazırlığı eğitimleri ile PICE, Perth’in temel eğitim sağlayıcıları olan vakıf kolejleri, Business Colleges ve TAFE ve diğer üniversiteler dahil olmak üzere güçlü öğrenci geçişi düzenlemelerine sahiptir.

  • Genel İngilizce Programı
  • IELTS / Akademik Eğitime Hazırlık İngilizcesi Programı (EAP)
  • Cambridge Suite Sınav Hazırlık Programı

Sosyal Aktiviteler

P.I.C.E. şehirdeki en merkezi konumda bulunan İngilizce dil okuludur.  Ana tren ve otobüs istasyonuna sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde; kafeler, restoranlar ve mağazalarla çevrili College, Perth’ in tarihi binaları, müzeleri, galerileri ve kütüphanelerinin yakınındadır.

P.I.C.E. Öğrenci Hizmetleri ekibi kendi etkinliklerini organize eder. Her Cuma öğleden sonraları plaj voleybolu, binicilik, Kings Park bisiklet turları ya da müze ziyaretlerinden oluşan farklı bir aktivite sunar.Her keseye uygun ve çeşitli etkinliklerle

dolu aktivite programlarına b,r öğretmen veya kolej personeli eşlik eder.

Diğer bir yandan P.I.C.E., Batı Avustralya’nın öğrenci kaçamakları konusunda uzmanlaşmış yerel bir tur şirketi ile birlikte haftasonu turları düzenler. Geziler için  rezervasyon ve ödemeler P.I.C.E.’den yapılabilir.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

P.I.C.E. aile yanında konaklamanın İngilizce öğrenen yabancı öğrencilerin yerel aile ortamında otantik İngilizce’yi deneyimleyebilmeleri için yararlı olduğuna inanıyor.

 

Kolej, öğrenciler özel bir pansiyonda yaşamayı tercih etseler bile, uygun konaklama yeri ararken, ilk dört hafta aile yanında konaklamalarını öneriyor. 

Tüm P.I.C.E aile yanı konaklama ları, öğrencilerin yüksek standartta konaklama ve Batı Avustralya’ya sıcak ve samimi bir karşılama almalarını sağlamak için özenle seçilmiştir.

DEMI PAIR (AİLE YANI)

Demi Pair programı, P.I.C.E.’de tam zamanlı dil eğitimlerini devam ederken Avustralyalı bir aile için çalışmak ve onlarla yaşamak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Program sadece en temel İngilizce bilgisine sahip on sekiz yaşın üzerindeki çalışma tatili ve öğrenci vizesine sahip kadın öğrenci adaylara açıktır.  Öğrenciler haftada 5 gün, günde 3 saat ve mesai ödenecek ek saatlerde çalışmayı karşılığında kendi odalarını tam pansiyon almak üzere kabul edebilirler.

HOSTEL

Bazı öğrenciler P.I.C.E öğrenciler için yer ayırtılmış yerel bir hostelde üniversiteden sadece 15 dakikalık yürüme mesafesinde kalmayı tercih edebilirler. Bu seçenek uygun bir fiyata şehir hayatının tadına varmak isteyen daha bağımsız öğrenciler içindir.

KAMPÜS

Oldukça ilgi çeken dekoru, en modern teknolojisi ve yeni mobilyaları ile öğrencilere kendi yaşam alanını sunan Campus Perth, harika bir topluluk yaşamına sahiptir. Şehir merkezi konaklama imkanlarını arayan öğrenciler için en modern tekliftir.

KİRALIK DAİRELER

Avustralya’da bir kaç yıl boyunca eğitim alacak öğrenciler diğer öğrenciler veya arkadaşlarla bir ev kiralamayı tercih edebilirler. Öğrencilerin kiralık dairelere dört haftalık kira yanı sıra bir aylık kira ve gaz, elektrik ve telefon bağlantısı maliyeti eden depozito ödemeleri gerekebilir.

Fotoğraflar

Kolejin Sunduğu İmkanlar

P.I.C.E öğretmen ve personelleri, mesleki ve yüksek öğretim İngilizce eğitimine yönelik çalışmalarını genişletmek isteyen öğrencilere bireysel akademik danışmanlık hizmeti vermektedir.

Yabancı öğrenciler Kolej aracılığı ile eğitimlerinden arta kalan sürede staj yapabilir ve gelecekteki iş hayatlarında  yer edecek tecrübeyi edinebilir ve iş hayatında İngilizce’ nin önemini daha iyi kavrayabilirler.

Öğrenci YORUMLARI

Perth Dil Okulları

Perth International College of English Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney 28 Ders3906 AU$7644 AU$11466 AU$12740 AU$
Sydney 20 Ders (Akşam)3150 AU$6300 AU$9450 AU$10500 AU$
Melbourne 28 Ders3906 AU$7644 AU$9072 AU$12740 AU$
Brisbane 28 Ders3528 AU$6804 AU$10206 AU$11340 AU$
Perth 28 Ders3528 AU$6804 AU$10206 AU$11340 AU$
Perth 20 Saat (Akşam)3024 AU$6048 AU$9072 AU$10080 AU$
Adelaide 28 ders3528 AU$6804 AU$10206 AU$11340 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin