...

Perth International College of English | P.I.C.E

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Perth International College of English (1)

P.I.C.E Perth Hakkında Genel Bilgi

Perth, Hint Okyanusu kıyısında yoğun saat diliminde yer alan yabancı öğrencilere İngilizce öğrenmek için ideal bir çalışma ortamı sunan bir şehirdir. Öğrenciler için yarı zamanlı iş imkanları ve ekonomik konut seçenekleri mevcuttur. Muhteşem plajları, alışveriş merkezleri ve canlı eğlence mekanlarıyla Perth, Avustralya’nın en havalı eğitim şehirlerinden biri olarak öne çıkmaktadır.

Perth International College of English, 2001 yılında kuruluşundan bu yana Batı Avustralya ve ülke çapında en saygın ve tanınmış İngilizce dil kolejlerinden biri haline gelmiştir. Kolejde her yıl temsil edilen 50 den fazla farklı ülke PICE’yi uluslararası bir kolej haline getirmiştir. PICE, yabancı öğrencilere dünyanın en iyi şehirlerinden birinde farklılaşmış bir İngilizce eğitim deneyimi ile yeni değerler katmaktadır.

P.I.C.E. ulusal ve eyalet hükümetleri tarafından yakından izlenir ve CRICOS Sağlayıcı Kodu: 02368G ile takip edilebilir.  Perth Uluslararası İngilizce Koleji, İngiliz Avustralya’nın yanı sıra Batı Avustralya Özel Eğitim ve Öğretim Endüstrisi Birliği’nin (WAPETIA) de bir üyesidir.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Bilgisayar Odası

Kütüphane

Mutfak

Dinlenme Alanı

Sunulan Programlar

Genel İngilizce, Cambridge Sınavı ve IELTS hazırlığı eğitimleri ile PICE, Perth’in temel eğitim sağlayıcıları olan vakıf kolejleri, Business Colleges ve TAFE ve diğer üniversiteler dahil olmak üzere güçlü öğrenci geçişi düzenlemelerine sahiptir.

  • Genel İngilizce Programı
  • IELTS / Akademik Eğitime Hazırlık İngilizcesi Programı (EAP)
  • Cambridge Suite Sınav Hazırlık Programı

Sosyal Aktiviteler

P.I.C.E. şehirdeki en merkezi konumda bulunan İngilizce dil okuludur.  Ana tren ve otobüs istasyonuna sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde; kafeler, restoranlar ve mağazalarla çevrili College, Perth’ün tarihi binaları, müzeleri, galerileri ve kütüphanelerinin yakınındadır.

P.I.C.E. Öğrenci Hizmetleri ekibi kendi etkinliklerini organize eder. Her cuma öğleden sonraları plaj voleybolu, binicilik, Kings Park bisiklet turları ya da müze ziyaretlerinden oluşan farklı bir aktivite sunar. Her keseye uygun ve çeşitli etkinliklerle dolu aktivite programlarına bir öğretmen veya kolej personeli eşlik eder. Diğer bir yandan P.I.C.E., Batı Avustralya’nın öğrenci kaçamakları konusunda uzmanlaşmış yerel bir tur şirketi ile birlikte haftasonu turları düzenler. Geziler için  rezervasyon ve ödemeler P.I.C.E.’den yapılabilir.

Konaklama Seçenekleri

Perth International College of English’te dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

P.I.C.E. aile yanında konaklamanın İngilizce öğrenen yabancı öğrencilerin yerel aile ortamında otantik İngilizceyi deneyimleyebilmeleri için yararlı olduğuna inanmaktadır. Kolej, öğrenciler özel bir pansiyonda yaşamayı tercih etseler bile, uygun konaklama yeri ararken, ilk dört hafta aile yanında konaklamalarını önermektedir.

Tüm P.I.C.E aile yanı konaklamaları, öğrencilerin yüksek standartta konaklama ve Batı Avustralya’ya sıcak ve samimi bir karşılama almalarını sağlamak için özenle seçilmiştir.

Demi Pair (Aile Yanı)

Demi Pair programı, P.I.C.E.’de tam zamanlı dil eğitimleri devam ederken Avustralyalı bir aile için çalışmak ve onlarla yaşamak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Program sadece en temel İngilizce bilgisine sahip on sekiz yaşın üzerindeki çalışma tatili ve öğrenci vizesine sahip kadın öğrenci adaylara açıktır.  Öğrenciler haftada 5 gün, günde 3 saat çalışarak konaklamaları için herhangi ek bir ücret ödemezler.

Öğrenci Rezidansları

Öğrenci apartmanları, özel odalardan oluşan ve genellikle ortak mutfak ve yaşam alanlarının paylaşıldığı bir konaklama seçeneğidir. Bu tür konaklamalar, bağımsızlık ve diğer uluslararası öğrencilerle sosyal etkileşim arayan öğrenciler için ideal olabilir.

Ev Kiralama

Avustralya’da birkaç yıl boyunca eğitim alacak öğrenciler, yalnız başlarına veya diğer öğrenci arkadaşlarıyla beraber bir ev kiralamayı tercih edebilirler. Bu konaklama türü öğrencilere daha fazla bağımsızlık ve özgürlük imkanı sunar.

Fotoğraflarla P.I.C.E Perth

P.I.C.E Perth Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin