...

International House | Melbourne

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
International House Melbourne Dil Okulu Img (5)

International House Hakkında Genel Bilgi

International House Melbourne Dil Okulu’nun yakın zamanda yenilenmiş kampüsü, Melbourne Merkez İş Bölgesi’nin kalbinde, tüm toplu taşıma araçlarına birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Şehrin merkezinde bulunan bu okul, bulunduğu bölge itibariyle öğrencilere birçok restoran, kafe ve mağaza alternatifleri sunmaktadır.

Melbourne dünyanın en kültürlü şehirlerinden biri ve dinamik bir uluslararası iş merkezi olarak kabul edilir. Victoria eyaletinin ikonik plajları, şarap imalathaneleri, yeşil park alanları ile ünlü olan şehrin eğitim kalitesi yüksek ve kültürel etkinlikleri dünyaca ünlüdür. Avustralya’da İngilizce eğitimi alarak bu benzersiz Melbourne deneyiminin bir parçası olabilirsiniz.

International House Melbourne dil okulu, öğrencilerin İngilizce öğrenirken aynı zamanda farklı kültürler hakkında bilgi edinmelerine de olanak tanır. Bu, öğrencilerin kültürlerarası anlayışlarını geliştirirken aynı zamanda bireysel gelişimlerine de katkı sağlar. Melbourne’de dil eğitimi almak, öğrencilerin İngilizce becerilerini geliştirirken aynı zamanda farklı bir kültürü deneyimlemelerine de fırsat verir.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Bilgisayar Odası

Akıllı Tahta

Mutfak

Çalışma Odası

Esnek Kurs Programları

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce Kursu
  • Cambridge FCE Sınav Hazırlık Kursu
  • Cambridge CAE Sınav Hazırlık Kursu
  • IELTS Akademik Hazırlık Kursu (EAP)
  • Telaffuz ve Akıcı Konuşma Kursu
  • Eğitim Turları

Sosyal Aktiviteler

Melbourne, dünya standartlarında sanat galerileri, tiyatro sahneleri ve film prodüksiyonun merkezi haline gelmiştir. Şehirde İngilizce eğitimi alacağınız dönemde birbirinden heyecan verici aktivitelere katılabileceğiniz sosyal kulüpler, İngilizce dil pratiğinizi eğlenceli bir tecrübeye dönüştürmektedir.

International House Dil Okulu, öğrencilere derslerden arta kalan sürede eğlenceli zaman geçirmeleri için ücretsiz etkinlikler sunar. Film günleri, pub crawl günleri ve origami kulüpleri, konuşma ve anlama oyunları, Melbourne Merkez İş Bölgesi gezileri, Parklar ve Botanik Bahçe turları sunulan aktiviteler arasındadır. Hafta sonlarında gerçekleştirilen Phillip Adası penguen gözlem gezisi, Yarra Vadisi şarap tadımları, Bellarine Yarımadası gezileri Avustralya’nın doğal hayatını yakından tecrübe etmeniz için ideal etkinliklerdir.

Konaklama Seçenekleri

International House Melbourne’de dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Avustralyalı bir ev sahibi aile ile kalarak Avustralya’da geçirdiğiniz sürede kendinizi ikinci evinizde hissedebilirsiniz. Ev sahibi aile ile yemeklerini paylaşarak, aile içi sosyal etkinliklerine dahil olarak günlük hayatta İngilizce dil pratiği yapabilirsiniz. Aile evleri, okula yaklaşık 30 – 40 dakika uzaklıkta bulunur ve okula ve aile evleri topluluğuna bağlı profesyoneller tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

Öğrenci Rezidansları

Melbourne’de dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz bir diğer konaklama seçeneği öğrenci rezidanslarıdır. Bu rezidanslarda farklı kültürlerden başka uluslararası öğrencilerle birlikte kalarak hem farklı kültürleri tanıma şansı elde edersiniz hem de İngilizcenizi daha hızlı geliştirebilirsiniz. Öğrenci rezidanslarında kendinize ait bir odanız olmakla beraber oturma alanı, mutfak, banyo gibi alanlar ortak kullanıma aittir.

Ev Kiralama

Avustralya’da dil eğitimi almaya giden öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği bir seçenek de ev kiralama seçeneğidir. Yalnız olarak veya arkadaşlarınızla beraber ev kiralayabilir, dil eğitimi serüveninizi daha bağımsız ve özgür bir hale getirebilirsiniz.

Fotoğraflarla International House Melbourne

International House Melbourne Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin