...

Kaplan International English’e % 30 İndirimle kayıt olun!

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Eğitim Tercihleriniz

Kaplan International English’e  % 30 İndirimle kayıt olun!

İstediğiniz şehirde eğitim alın!

Sydney, Melbourne, Brisbane, Perth, Adelaide

75 yılı aşkın eğitim tecrübesine sahip  Kaplan International English 8 ülkeye yayılmış,40’ın üzerinde dil okulu ile İngilizce eğitiminde dünyanın en güvenilir markalarından biridir. Her yıl dünyanın bir çok yerinden binlerce uluslararası öğrenciye İngilizce öğreten Kaplan International English sunduğu modern teknoloji ve güncel eğitim kaynaklarıyla birleştirip sosyal aktivitelerle destekleyerek  İngilizceyi en eğlenceli  ve en doğru şekilde öğretmeyi hedefler. Kaplan International English’te İngilizce kursunuz bitse bile online kaynaklara erişiminiz devam eder ve İngilizcenizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.

Kaplan International English; Sydney, Melbourne, Brisbane, Perth, Adelaide şehirlerinde şehir merkezinde konumlanmış modern binalarında deneyimli ve özverili öğretmenleriyle  kaliteli dil eğitimini garanti eder.

Kaplan International English her zaman Türk öğrencilerin gözdesi olmuştur. Kaplan International English yıl boyunca devam eden farklı promosyonlarıyla Türk öğrencilere kaliteli İngilizce eğitini en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

2019’a da harika bir promosyonla başlayan Kaplan International English  31 Mart 2019’a kadar %30 İndirim uygulamıştır.

Bilgi İstek ve başvuru işlemleriniz için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Avustralya dil okulları listesi için tıklayınız.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

study permit

Study Permit Nedir ve Nasıl Alınır?

Kanada, uluslararası öğrenciler için popüler bir destinasyondur ve dünya çapında 300 binden fazla öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Kanada’da eğitim almak isteyen öğrenciler, belirli bir süre

University of Western Australia

University of Western Australia

Batı Avustralya Üniversitesi (UWA), Avustralya’nın lider üniversitelerinden biridir ve öğretim, öğrenim ve araştırma konularında uluslararası üne sahiptir. Dinamik ve sürekli ilerleyen bir üniversite olan UWA, 

Akın Baran Avustralya Dil Okulu Öğrenci Görüşü

Akın BARAN – Sydney / Avustralya

Uzun zamandır hayalim olan ve gerçekleştirmek istediğim yurtdışı macerasına Avustralya Brisbane’ı seçerek başlayarak ne kadar doğru ve isabetli bir kara verdiğimi şimdi daha iyi anlıyorum.

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin