...

Mesleki Alandaki Tecrübeni Avustralya’da Sertifika ve Diploma Programıyla Taçlandır!

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Eğitim Tercihleriniz

Kariyerinizde Fark Yaratın!

Çok Ekonomik Fiyatlarla!

Yıllık 4500AUD’dan başlayan fiyatlarla

Mesleğinde kendini geliştirmenin ekonomik  ve pratik yollarını arıyorsan sertifika ve diploma programları tam sana göre!

İş dünyasına hazırlanmak, özgeçmişini zenginleştirmek, alanında aynı işi yapan insanların önüne geçmek için yapabileceğin en güzel yatırımlardan biri, sertifika ve diploma programlarına katılmaktır. VET( Vocational Education Training) programı ya da TAFE eğitim programı olarak da bilinen bu programlara katılarak mesleki İngilizce bilginizi geliştirebileceğiniz gibi aynı zamanda mesleki donanımlarınızı da arttırabilir, alanınızdan bambaşka bir yere yönelme fırsatını da yakalayabilirsiniz.

Program çeşitliliği ve ekonomik fiyatları sebebiyle, sertifika ve diploma programları denince Avustralya; tıpkı dil ve üniversite eğitiminde de olduğu gibi tercih edilen ülkeler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Eğitim süresi boyunca çalışma imkanı sunması, Avustralya’yı daha da cazip hale getirmektedir.

Avustralya, uluslararası alanda kabul görmüş kaliteli eğitiminin yanı sıra, birçok kültüre kucak açan çok kültürlü yapısı, ılıman iklimi, muhteşem doğası, güvenli ve huzurlu ortamıyla eğitim almak ve yaşamak için oldukça ideal bir ülke. Kızıl Kıta’da keşfedebileceğiniz yüzlerce güzellik sizleri bekliyor!

Avustralya’da birçok farklı alanda farklı programlar bulabileceğiniz sertifika ve diploma programları mevcuttur. İngilizce eğitimine ek olarak mesleki bilgi kazanmak isteyenler için pazarlama, insan kaynakları, turizm, muhasebe, IT, işletme, liderlik ve yönetim benzeri eğitimlere ek olarak inşaat ve bina teknolojisi, yaşlı ve çocuk bakımı, makine vb. birçok alanda eğitim alabilirsiniz.

Bu sertifika ve diploma programları ile mesleğinizde daha yetkin bir hale kolaylıkla gelebilirsiniz. Aldığınız eğitim ile mesleki terminolojinizi İngilizce olarak geliştirebilir, çeşitli sunum ve yazışma becerileri kazanabilirsiniz. Yalnızca kendi alanınızla ilgili bir programa katılmanızı gerektiren bir sınırlama olmadığı gibi, bambaşka bir alanı sıfırdan öğrenip o alanda yetkinlik kazanmanız da mümkün.

Avustralya’da sertifika ve diploma programlarının esnek başlangıç tarileri vardır. Süreleri alınacak kursa göre 6, 12 ve 24 ay arasında değişmektedir. Buradan alacağınız “ diploma ve advanced diploma”, lisans eğitiminin birinci ve ikinci yılına denk gelmektedir. 2 yıllık advanced diploma sahibi öğrenci, dilerse kendi alanında  3ncü yılını üniversitede tamamlayarak lisans diplomasına sahip olabilir.

Sertifika ve diploma programları, lisans veya yüksek lisans eğitimi ile karşılaştırıldığında daha ekonomiktir. Yıllık ortalama fiyatları 4500 AUD – 8000 AUD arasında değişmektedir. Öğrencilerin aynı zamanda öğrenim süreleri boyunca çalışma hakları da vardır.

Başvurmanız için gerekli belgeler yalnızca şunlardır:

  • Lise (yeni mezun) veya üniversiteden önlisans veya lisans mezuniyeti
  • Transkript
  • IELTS 5,5 veya upper intermediate İngilizce düzeyi
  • CV

Mesleki açıdan özellikle pratik anlamda ilerlemek isteyenlere Avustralya Eğitim Dünyası olarak sertifika ve diploma programlarını şiddetle öneriyoruz! Daha fazla bilgi için bizlere 0216 348 4838 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Sertifika ve Diploma Programları ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

James Cook Üniversitesi

James Cook Üniversitesi,  tropiklerdeki ve dünya çapındaki yaşam için daha parlak bir gelecek isteğini açıkça ifade etmektedir. .Amacı ise bir fark yaratan mezunlar ve keşifler

Elif ALTAY - Melbourne / Avustralya Öğrenci Yorumu

Elif ALTAY – Melbourne / Avustralya

İngilizce eğitimi için Avustralya’ya gitmek uzun zamandır hayalimdi. Avustralya Eğitim Dünyası ile bu isteğimi gerçeğe dönüştürmem beklediğimden hızlı oldu. Öğrenci vizesi alma sürecindeki yönlendirmeleri, önemli

Sydney’de ekonomik fiyata İngilizce öğrenin!

Sydney’de ekonomik fiyata İngilizce öğrenin!

Avustralya Sydney’de ekonomik fiyata İngilizce öğrenin! 40 Hafta 5270 AUD’dan  başlayan fiyatlarla.. Avustralya’nın en büyük şehri Sydney’de ekonomik fiyatlarla İngilizce öğrenebilirsiniz. Avustralya Eğitim Dünyası olarak

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin