...

Mesleki Alandaki Tecrübeni Avustralya’da Sertifika ve Diploma Programıyla Taçlandır!

Mesleki Alandaki Tecrübeni Avustralya’da Sertifika ve Diploma Programıyla Taçlandır!

Kariyerinizde Fark Yaratın!

Çok Ekonomik Fiyatlarla!

Yıllık 4500AUD’dan başlayan fiyatlarla

Mesleğinde kendini geliştirmenin ekonomik  ve pratik yollarını arıyorsan sertifika ve diploma programları tam sana göre!

İş dünyasına hazırlanmak, özgeçmişini zenginleştirmek, alanında aynı işi yapan insanların önüne geçmek için yapabileceğin en güzel yatırımlardan biri, sertifika ve diploma programlarına katılmaktır. VET( Vocational Education Training) programı ya da TAFE eğitim programı olarak da bilinen bu programlara katılarak mesleki İngilizce bilginizi geliştirebileceğiniz gibi aynı zamanda mesleki donanımlarınızı da arttırabilir, alanınızdan bambaşka bir yere yönelme fırsatını da yakalayabilirsiniz.

Program çeşitliliği ve ekonomik fiyatları sebebiyle, sertifika ve diploma programları denince Avustralya; tıpkı dil ve üniversite eğitiminde de olduğu gibi tercih edilen ülkeler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Eğitim süresi boyunca çalışma imkanı sunması, Avustralya’yı daha da cazip hale getirmektedir.

Avustralya, uluslararası alanda kabul görmüş kaliteli eğitiminin yanı sıra, birçok kültüre kucak açan çok kültürlü yapısı, ılıman iklimi, muhteşem doğası, güvenli ve huzurlu ortamıyla eğitim almak ve yaşamak için oldukça ideal bir ülke. Kızıl Kıta’da keşfedebileceğiniz yüzlerce güzellik sizleri bekliyor!

Avustralya’da birçok farklı alanda farklı programlar bulabileceğiniz sertifika ve diploma programları mevcuttur. İngilizce eğitimine ek olarak mesleki bilgi kazanmak isteyenler için pazarlama, insan kaynakları, turizm, muhasebe, IT, işletme, liderlik ve yönetim benzeri eğitimlere ek olarak inşaat ve bina teknolojisi, yaşlı ve çocuk bakımı, makine vb. birçok alanda eğitim alabilirsiniz.

Bu sertifika ve diploma programları ile mesleğinizde daha yetkin bir hale kolaylıkla gelebilirsiniz. Aldığınız eğitim ile mesleki terminolojinizi İngilizce olarak geliştirebilir, çeşitli sunum ve yazışma becerileri kazanabilirsiniz. Yalnızca kendi alanınızla ilgili bir programa katılmanızı gerektiren bir sınırlama olmadığı gibi, bambaşka bir alanı sıfırdan öğrenip o alanda yetkinlik kazanmanız da mümkün.

Avustralya’da sertifika ve diploma programlarının esnek başlangıç tarileri vardır. Süreleri alınacak kursa göre 6, 12 ve 24 ay arasında değişmektedir. Buradan alacağınız “ diploma ve advanced diploma”, lisans eğitiminin birinci ve ikinci yılına denk gelmektedir. 2 yıllık advanced diploma sahibi öğrenci, dilerse kendi alanında  3ncü yılını üniversitede tamamlayarak lisans diplomasına sahip olabilir.

Sertifika ve diploma programları, lisans veya yüksek lisans eğitimi ile karşılaştırıldığında daha ekonomiktir. Yıllık ortalama fiyatları 4500 AUD – 8000 AUD arasında değişmektedir. Öğrencilerin aynı zamanda öğrenim süreleri boyunca çalışma hakları da vardır.

Başvurmanız için gerekli belgeler yalnızca şunlardır:

  • Lise (yeni mezun) veya üniversiteden önlisans veya lisans mezuniyeti
  • Transkript
  • IELTS 5,5 veya upper intermediate İngilizce düzeyi
  • CV

Mesleki açıdan özellikle pratik anlamda ilerlemek isteyenlere Avustralya Eğitim Dünyası olarak sertifika ve diploma programlarını şiddetle öneriyoruz! Daha fazla bilgi için bizlere 0216 348 4838 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Sertifika ve Diploma Programları ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
IELTS sınav ücreti, sınavın düzenlendiği ülkeye ve sınav moduna (Akademik veya Genel Eğitim) göre değişebilir. Ayrıca, online veya fiziksel olarak gerçekleştirilen sınavların ücretleri de farklılık gösterebilir. Dünya genelinde, IELTS sınav ücretleri genellikle 150-250 dolar arasında değişir. Ancak, ücretler farklı ülkelerde ve sınav merkezlerinde farklılık gösterir. Ücretler, sınav merkezlerinin web sitelerinde veya IELTS resmi web sitesindeki ücretler sayfasında yayınlanır. Ayrıca, sınav merkezleri farklı ek ücretler de talep edebilirler. Örneğin, sınavın online olarak gerçekleştirilmesi durumunda, adayların bilgisayarlarına uygun bir kamera ve mikrofon kurmaları gerekebilir. Bu nedenle, adayların sınav merkezlerinin web sitelerinde belirtilen tüm ücretler hakkında bilgi sahibi olmaları önemlidir. Sonuç olarak, IELTS sınav ücretleri, düzenlendiği ülkeye, sınav moduna ve sınavın online veya fiziksel olarak gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğine bağlı olarak değişebilir. Adayların, sınav ücretleri hakkında doğru bilgi sahibi olmak için sınav merkezlerinin web sitelerini ve IELTS resmi web sitesini düzenli olarak kontrol etmeleri önerilir.

IELTS Sınavı Nedir ve Ne İşe Yarar?

IELTS (International English Language Testing System) dünya genelinde İngilizce dil yeterliliğini ölçmek için yapılan bir sınavdır. Özellikle yurt dışında eğitim,

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin