ANA SAYFA   (0212) 236 57 93 / info@realegitim.com

Universal Institute Of Technology

Avustralya’nın ikinci en büyük şehri olan Melbourne, 2011 yılında Dünya’nın En Yaşanılabilir Şehirler Listesi’nde birinci sırada yer almıştır. Yıl içerisinde gerçekleşen birçok sanatsal etkinliğe katılma fırsatı sunan Melbourne; tenis turnuvaları, Formula 1 ve meşhur Melbourne Cup koşularına ev sahipliği yapmaktadır. Birbirinden  güzel kafeleri, doğal güzellikleri ve hareketli gece hayatıyla Avustralya’da dil eğitiminizi tatile dönüştüreceğiniz bir şehir sizleri bekliyor.

Köklü bir okul olan Universal Institute of Technology, Melbourne şehir merkezinde bulunur. Kısaltması UIT olarak kullanılan  bu harika İngilizce dil okulu,  Melbourne’de hem en ekonomik hem de en kaliteli dil eğitimi sunan okulların başında gelir. Real Yurdışı Eğitim’in  bir çok öğrencisi UIT’de dil eğimi ve çok da memnun kalmışlardır.

UIT’de eğitim almak öğrencilere bir çok imkan sunar!

-Modern sınıflar

– Kaliteli eğitimi

-Öğretmenler bir çok aşamadan geçtikten sonra sınıflarda eğitime başlarlar.

-Eğitim müfredatı günceldir, öğrenciler sıkılmadan derse katılırlar.

-Derse katılım oldukça yüksektir.

-Akıllı tahtalarla eğitim

-IELTS  hazırlık eğitimi çok başarılıdır.

-Bilgisayar laboratuvarı

– Öğrenci Kullanımı için balkon, mutfak, teras

-Öğrenicilere danışmanlık için öğrenci servisi

-Bir çok üniversite ve koleje direkt geçiş fırsatı

Universal Institute Of Technology İngilizce Dil Kursu Programları

Genel İngilizce ;

İngilizcelerini günlük hayat düzeyine taşımak isteyen öğrenciler için hem İngilizce pratiği hem de sınıf ortamında arkadaşlıklar kurarak bu pratiği gerçek hayata taşıma fırsatı sunan Genel İngilizce kursu, haftalık beceri testleriyle de sınıfta öğrenilen bilgileri pekiştirme fırsatı sunarak Avustralya’daki dil eğitiminizi daha yararlı bir hale getirir.

EAP/IELTS Sınav Hazırlık Kursu ;

EAP- UIT, akademik İngilizce eğitimiyle oldukça ün yapmıştır. Öğrenciler,  bir sonraki eğitimlerinde başarıya taşıyacak altyapıyı, akademik ödev, sunum ve not tutma tekniklerini öğrenirler.

IELTS Hazırlık Kursu: Gerek bir sonraki eğitimleri gerekse almış oldukça İngilizce eğitimini uluslararası bir sınavla belgelendirmek isteyen öğrenciler için dizayn edilmiş IELTS hazırlık kursunda öğrenciler  hedefleri ve ihtiyaç duydukları sınav skoru için sıkı bir şekilde hazırlanırlar ve  tecrübeli öğretmenleri tarafından püf noktalarını sınav skorlarını en üst noktaya taşırlar.

Her hafta yapılan sınav pratiği testleriyle beraber öğrencilerin sınav başarısını arttırması hedeflenir.

TESOL Kursu

Anadili İngilizce olmayanlara İngilizce öğretmenliği yapabilmek için alınması gereken sertifika ve diploma programları sayesinde dünyanın her yerinde İngilizce öğretmenliği yapabilirsiniz.

Lise İçin İngilizce Eğitimi;

Bu kurs 14-18 yaş arasında olup 10,11 veya 12.sınıfı Avustralya’da okumak isteyenler için olup lisede ihtiyaç duyacakları; dinleme, konuşma, yazma ve okuma becerilerini aynı zamanda dil bilgisi, sözlük bilgisi ve telaffuz yeteneklerini geliştirmeleri için kaçırılmayacak bir fırsattır.

Konaklama İmkanları

Aile Yanı Konaklama;

Sizin için seçilmiş ailelerin yanında hem İngilizceyi daha hızlı öğrenebileceğiniz hem de Avustralya’nın kültürüne daha rahat alışabileceğiniz bu konaklama şeklinde, sizi rahat ettirmek için gereken tüm ev konforu sunulur. Aile yanında konaklamayı tercih eden öğrencilere kahvaltı ve akşam yemeği aile tarafından sunulur.

Stüdyo Daireler ve Daire Kiralama;

İster başka bir arkadaşınızla paylaşımlı, isterseniz tek başına konaklayabileceğiniz bu konaklamada; 7/24 güvenlikli dairelerde kendi yemeğinizi kendi yapabileceğiniz, ev arkadaşlarınızla pratik yapabileceğiniz rahat bir konaklama fırsatı sizleri bekliyor.

Şimdi Ara
Whatsapp