...

Universal English Sydney

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Sydney doğal limanı ve samimi halkı ile diğer Avustralya şehirlerinden farklı olduğunu hissettiriyor. Gelişen ekonomisi ve çok uluslu nüfusu ile hükümet destek paketlerinden yararlanan şehir, geniş istihdam olanakları ve eğitim kalitesi ile dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen öğrencilerin İngilizce öğrenmek için tercihi oluyor. İçinde kaybolacağınız bu şehrin halkına düşündüğünüzden daha yakın olabilirsiniz. Öğrenciler odaklı çeşitli ücretsiz etkinlikler, staj imkanları ve üniversite geçiş programları Sydney’in uluslararası eğitim sektöründe popüler bir şehir haline getiriyor. Eğitim kalitesini her geçen gün biraz daha geliştiren Avustralya’da İngilizce eğitimi sıkı bir denetimden geçerken, ülkeye gelen yabancı öğrencilerin güvenliği ön plana koyuluyor. Universal English Dil Okulu, NEAS(Ulusal İngilizce Dil Öğretmenliği Akreditasyon Programı) tarafından tanınmıştır. Avustralya’da İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için modern eğitim metodları ile birinci sınıf İngilizce eğitimini English Australia güvencesi ile sunuyor. Kuruluşundan bu yana 30 yılı aşkın süredir uluslararası öğrencilere yüksek kaliteli İngilizce dil eğitimi verirken öğrencilerin tam potansiyellerine ulaşmalarını sağlayan ve üniversiteyi geçiş programları ile öğrencilerine uygun lisans ve lisansüstü eğitimin yolunu açan bir okuldur. Mesleki veya yüksek öğrenime bağlı öğrenciler için, deneyimli, nitelikli ve tutkulu eğitmen kadrosu öğrencilere ihtiyaçları olan eğitim sonuçlarını sunuyor. Universal English Dil Okulu eğitimde öğrenci deneyiminin eğitici, üretken ve keyifli olmasını ön plana koyuyor.

Okul Bilgileri

Universal English Dil Okulunda öğrenciler ortalama 18 kişiden oluşan sınıf mevcudu ile haftada ortalama 20 ders saati eğitim alır. Geniş ve bol güneş ışığı alan sınıflar modern medya teknolojileri ile donatılmıştır. Ders aralarında öğrencilerin rahatlıkla bir sonraki derslerine ve sınavlarına çalışabilecekleri bireysel çalışma alanları ve kampüs genelinde ücretsiz wifi erişimi mevcuttur.

Sunulan Dil Programları

  • Genel İngilizce Programı
  • Akademik İngilizce Programı
  • Cambridge İngilizce Programı

Sosyal Aktiviteler

Universal English Dil Okulu, öğrencileri için heyecan dolu sosyal program sunuyor. Sosyal program, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin eğlenmesi ve uzun süreli arkadaşlıklar ile desteklenen bir iletişim ağı kurmaları için tasarlanmıştır. Öğrenciler, aynı zamanda Sydney ve çevresinde birçok turistik siteleri ziyaret edebilecektir. Sosyal program Oz Explorer ile Sydney’i keşfetmek çok kolay. Program, eğlence parklarına ziyaretler, sörf eğitimlerinden bisiklet turlarına kadar çeşitli spor etkinlikleri, hafta sonu vahşi hayat gezileri ve Avustralya Aborigin Kültür gezileri gibi ilgi çekici pek çok etkinlik içeriyor. Dil okulunda, öğleden sonra ve hafta sonlarında öğrencilerin katılabileceği çeşitli kulüpler bulunuyor. Yürüyüş kulübü ile şehri ve doğal hayatı keşfe çıkabilir; İş kulübü ile şehirde eğitim gördüğünüz dönemde kısa süreli işlerde ve stajlarda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Konaklama Tipleri

ÖĞRENCİ REZİDANSLARI

● Link2
● Falcon Lounge
● Unilodge
● Urbanest
● Iglu

Diğer Konaklama Tipleri
● Paylaşımlı Öğrenci Evleri
● Hosteller
● Öğrenci Apartları
● Öğrenci Yurtları

AİLE YANI

Universal English Dil Okulunda konforlu, güvenli ve uygun fiyatlı konaklama imkanlarından birisi olan aile yanı konaklama, Avustralya hayat tarzını ve kültürünü yakından tanımanıza imkan sağlar. Öğrenciler için temiz ve bakımlı bir oda sağlayacak yerel ev sahibi aileniz ile yaşarken kendinizi ikinci evinizde hissedeceksiniz. Özenle seçilen ve düzenli olarak kontrollerden geçen aileler, Avustralya’da güvenli bir ortamda yaşarken günlük pratikler ile dilinizi geliştirmenizi sağlayacaktır.

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Universal English hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Sydney Dil Okulları

Universal English Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Melbourne20 saat3120 AU$5880 AU$6370 AU$9800 AU$
Melbourne20 saat (Akşam)3120 AU$5880 AU$6370 AU$9800 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin