...

Sydney College of English

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Sydney, dünyanın en büyük doğal limanının çevresinde, birbirinden eşsiz plajlar, kültürel miras ve doğal yaşam alanlarıyla çevrelenmiştir. Şehrin canlı atmosferi, geniş kültürel yelpazesi ve günün her anı İngilizce pratik yapma imkanı nedeniyle İngilizce öğrenmek veya İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için Sydney ideal bir şehirdir. Akademik İngilizce hazırlıklarını tamamlayan öğrencilerin lisans ve lisansüstü eğitimlerine devam edebileceği çeşitli üniversiteler ile geçiş partnerliği yapan Avustralya’nın en büyük şehrinde öğrenci olmak kaçırılmayacak bir fırsattır. Sydney College of English Akademik Amaçlı İngilizce, Cambridge ve IELTS Sınavlarına hazırlık kurlarını sunarak yükseköğretime geçiş yollarından birini oluşturuyor. Sydney College of English, 1987 yılında kurulmuş ve Sydney’de en uzun süreli bağımsız İngilizce koleji ünvanına sahip dil okullarından birisidir.

Okul Bilgileri

Sydney üniversite bölgesi ve Darling Limanı arasında ulaşımı kolay bir eğitim merkezidir. Sydney College of English, Sydney Üniversitesi, Teknoloji Üniversitesi (UTS) ve Notre Dame Üniversitesi kampüslerine yürüme mesafesindedir. Şehrin kalbinde eğitim bölgesine oldukça yakın olması, öğrencilerin rahatlıkla ulaşabileceği kafeler, restoranlar, alışveriş merkezleri ve eğlence mekanlarına da yakın olmasını sağlıyor. Dil okulunun profesyonel eğitmen kadrosu güncel eğitim modellerine uygun metotları ve materyalleri ile 50’den fazla ülkeden gelen öğrencilere ortalama 12 kişilik sınıflarda 33 yıldır eğitim veriyor. Uluslararası olarak birinci sınıf eğitim birimi olarak tanınan dil okulu NEAS, Avustralya Eğitim Değerlendirme Servisleri (AEAS), English Avustralia tarafından tanınmıştır. CRICOS 00050A kodu ile İngilizce dil eğitimi veren dil okulu bir Cambridge test merkezidir ve öğrencileri için Bildungsurlaub İş Hayatı Eğitiminden Muaflık Beyanı sunabiliyor.

Sunulan Dil Programları

 • Genel İngilizce Eğitim Programı
 • Akademik Hazırlık İngilizce Eğitim Programı
 • Sağlık Sektörü Mesleki İngilizce Programı
 • Cambridge Hazırlık İngilizcesi Eğitim Programı
 • IELTS İngilizce Eğitim Programı
 • OET İngilizce Eğitim Programı
 • Akıcı Konuşma ve Telaffuz Programı
 • Eğitim Turları

Sosyal Aktiviteler

Sydney College of English, öğrencilerin öğleden sonra ve hafta sonlarında derslerinden artan zamanı birbirinden eğlenceli ve heyecanlı aktivitelerle geçirmesini sağlayan geniş bir etkinlik planına sahiptir. Öğrenciler, sosyal ortamda Sydney’in sunduğu fırsatlardan en iyi şekilde yararlanarak çeşitli aktivitelerde İngilizce pratiği yapabilir. Sosyal hayatta İngilizce’ye teşviği benimseyen Sydney College of English, öğrencilerin ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına uygun geniş bir öğrenci kulübü yelpazesine sahiptir. Öğrencilerin katılabilecekleri kulüpler arasında:
 • Telaffuz Kulübü
 • Yazı Kulübü
 • İletişim Kulübü
 • Netflix Kulübü
 • Dinleme Kulübü
 • Meditasyon Kulübü
 • İş Hayatı Kulübü
 • Müzik Kulübü
 • Yoğa Kulübü
 • Pub Crawl Kulübü yer alır.
Sydney College of English, öğrencileri için ayrıca  birbirinden renkli Avustralya Doğal Hayat Gezileri ve Avustralya Sörf Turları sunuyor.

Konaklama Tipleri

ÖĞRENCİ REZİDANSLARI

Sydney College of English, Sydney şehir merkezinde öğrencilere güvenli ve desteklenen bağımsız bir yaşam seçeneği sunuyor. Sydney College of English’ in anlaşmalı olduğu öğrenci rezidansları şehrin çeşitli yerlerinde, 7/24 güvenliği ile konforlu bir ortamda öğrenci hayatını vazgeçilmez kolaylıklar destekliyor.

Servisler

 • Hava Alanı Servisleri
 • Danışmanlık Servisleri

AİLE YANI

Sydney College of English öğrencilerine özel Aile Yanında Kalma Programı sunuyor. SCE Aile Yanında Kalma Programı, dil okulunun hem öğrenciler hem de ev sahibi aileler ile daha yakından iletişim kurmasını, aile denetimlerini daha kolay gerçekleştirmesini sağlıyor. Bu tip konaklamalar, Avustralya’yı ilk defa ziyaret edenn ve İngilizcelerini doğal, güvenli ve konforlu bir ortamda pratik yapabilmek ve geliştirmek isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçimdir. Ev sahibi aileleri ile plaj yürüyüşlerinden alışverişe, müze gezilerinden pikniğe kadar çeşitli aktivitelere katılabilirsiniz. Böylelikle ders saatlerinin dışında kalan zamanı Avustralya kültürü ve yaşantısına birinci elden tanıklık ederek pratik yapma imkanı bulacaksınız.

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Sydney College of English hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Sydney Dil Okulları

Sydney College of English Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney28 saat4032 AU$8064 AU$12096 AU$13440 AU$
Sydney20 saat3744 AU$7488 AU$11232 AU$12480 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin