...

SELC English Language Center Sydney

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Sydney güneşli iklimi, güzel plajları, ikonik turist merkezleri ve çok kültürlü nüfusu ile ünlüdür, ancak insanları şehre çeken sadece bu faktörler değildir. Avustralya’nın en büyük şehri olan Sydney ülkedeki en iyi üniversite ve kolejlere ev sahipliği yapıyor. Birinci sınıf standartlarda eğitim veren üniversiteler, mesleki okullar ve araştırma kurumları, yüksek öğrenim gören uluslararası öğrencilerin Sydney’de yaşamayı ve okumayı tercih etmesine neden oluyor. Her yıl 35.000’den fazla uluslararası öğrenci Sydney’e eğitim almak için geliyor. Yabancı öğrencilerin kültürel çeşitliliğe katkısı, Sydney’ i uluslararası ticaret kanallarında ve hükümet yatırımlarında öncelikli şehir haline getiriyor. 35 senelik eğitim geçmişi ile Avustralya’nın en köklü dil okullarından birisi olan SELC İngilizce Dil Merkezi, endüstriyi yakından takip eden, yüksek kaliteli mesleki eğitim ve öğretim veriyor. Mezunlarının eğitim ve kariyer hayatlarını yakından takip eden SELC İngilizce Dil Merkezi, öğrencilerinin eğitimleri boyunca eşsiz tecrübeler edinmesine öncelik veren programlara sahiptir.

Okul Bilgileri

SELC İngilizce Dil Merkezi, şehrin en popüler ve turistik mekanlarının bulunduğu bölgesinde York Street’ in göz alıcı konumunda modern bir binada yer alır. Bina, tarihi Queen Victoria Binası’ nın yanındaki Town Hall İstasyonu’na kısa bir yürüyüş mesafesinde veya Sydney’in ünlü Harbour Bridge’ı ve Opera Evini ziyaret edebileceğiniz Sydney Limanı’ na on dakikalık yürüme mesafesindedir. Öğrenciler şehrin alışveriş merkezlerine, eğlence mekanlarına, sinema, tiyatro, sanat galerileri, restoran ve kafelere sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, sosyal bir ortamda İngilizce öğrenmenin tadına varıyor SELC İngilizce Dil Merkezi, öğrencilerine modern ve rahat olanakları ile iç açıcı ve geniş bir öğrenme ortamı sunuyor. SELC Education binasının iki katında bulunan 11 sınıfta verilen İngilizce eğitimleri bilgisayar ve ücretsiz WIFI erişimi ile desteklenir.

Sunulan Dil Programları

  • Genel Ingilizce Programı
  • Yoğunlaştırılmış İngilice Programı
  • İş İngilizcesi Programı
  • IELTS Hazırlık Programı
  • Cambridge Hazırlık Programı

Sosyal Aktiviteler

Sydney Kaplan International College, organize etkinlikler ve aktiviteler ile  şehri keşfe çıkmanıza ve samimi arkadaşlıklar kurmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış özel bir sosyal programa sahiptir.

Haftalık olarak güncellenen program içeriğinde Sydney Opera Evi, Modern Sanat Müzesi ve Sydney Akvaryum gezileri, Kraliyet Botanik Bahçelerinde yürüyüşler ve şehrin eşi benzeri görülmemiş plajlarında açıkhava etkinlikleri yer alır.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

Aile yanında konaklama, İngilizce öğrenirken Avustralya yaşamını deneyimlemenin harika bir yoludur. İngilizce eğitimini desteklemek ve okul dışında günlük dil pratiği yapmak için harika bir fırsat sağlar. Avustralyalı ev sahibi bir aile ile kalmak, yerel halk ile günlük etkileşim kurmak büyük bir kültürel deneyimdir! SELC İngilizce Dil Merkezi aile yanında konaklamayı tercih eden öğrenciler için danışmanlık hizmeti sunuyor. SELC İngilizce Dil Merkezi Aile Yanı Konaklama Programı, aile evlerinin profesyonel personeller tarafından düzenli olarak denetlenmesini gerektirmektedir.

ALTERNATİF KONAKLAMA

SELC Bondi Lodge, şehirde öğrenci konaklama imkanlarının önde gelen kurumlarından birisidir. Eğitim veya geçici yerleşme amacıyla Sydney’e gelen öğrenciler rakipsiz bir bağımsız yaşama merkezidir. SELC Bondi Lodge’da kalmak, öğrencilere diğer uluslararası öğrencileri yakından tanıma ve sosyalleşme fırsatı sağlar. Eğitim dönemi boyunca Sydney’de Avustralya hayatını deneyimlerken arkadaşlıklar kurabilir ve İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. SELC Bondi Lodge, SELC İngilizce Dil Merkezi ve Bondi Plajı’ na birkaç dakikalık yürüme mesafesinde temiz ve ekonomik konaklama birimleri sunan sadece öğrencilere özel bir rezidanstır.

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Selc English Language Center hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Sydney Dil Okulları

Selc English Language Center Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney20+5 saat3960 AU$7440 AU$10440 AU$11600 AU$
Sydney 20+5 saat (Akşam)2760 AU$5520 AU$8280 AU$9200 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin