...

Langports Sydney

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

New South Galler eyalet başkenti olan Sydney, Avustralya’nın en eski, en büyük ve en kalabalık şehri olarak kabul ediliyor. Sydney’in sunduğu yüksek yaşam kalitesi, temiz ve güvenli ortamı, eşi benzeri görülmemiş eğitim sistemi yabancı öğrencilerin İngilizce öğrenmek için şehri tercih etmelerinin temel nedenleri arasında. Sydney kıyı şeridi boyunca uzanan plaj ve koyları, doğal hayat parkları, botanik bahçeleri ile Avustralya doğal hayatını şehrin merkezine taşıyor. Şehrin en kalabalık bölgelerinden birisi olan Merkezi İş Bölgesi, her kesimden insanı bir araya getiren uğultulu atmosferi ile şehrin hayat kalitesini gözler önüne sürüyor. Suç oranının istatistiksel olarak düşük olduğu Sydney, farklı bir ülkede İngilizce öğrenmek için oldukça güvenilir bir şehirdir. Town Hall İstasyonundan sadece 15 dakika yürüme mesafesinde bulunan Langports Dil Okulu restoran, sinema, mağaza ve eğlence merkezlerine yakınlığı sayesinde öğrencilerin İngilizce pratiklerini ders saatlerinin dışına taşımasını sağlıyor. Yüksek kalite eğitim sistemi ile öğrenciler için bireyselleştirilmiş ders programı hazırlayan Langports Dil Okulu öğrencileri için geniş bir aktivite yelpazesi sunuyor. Diğer bir yandan, öğrencilerin Sydney’de staj ve iş olanaklarından faydalanmasını sağlıyor. İstihdam olanakları yüksek olan şehirde Langports Dil Okulu öğrencileri, bir yandan sektörlerinde iş tecrübesi elde ediyor bir yandan da yeni insanlarla tanışarak İngilizce yeteneklerini güçlendiriyorlar.

Okul Bilgileri

Langports Dil Okulu Sydney kampüsü, muhteşem bir eğitim tesisi olması için özel olarak tasarlanmış, yenilenmiş 3 katlı bir kentsel miras binasıdır. Sydney’ in en büyük yemek, alışveriş ve eğlence bölgelerinden biri olan Darling Limanı’nın merkezinde, Sydney şehir merkezine sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Langports Dil Okulu 2004 senesinden bu yana 72 milletten gelen 32.000’den fazla öğrenciye İngilizce dil eğitimi verdi. Dil okulu, her yıl ortalama 56 milletten gelen öğrencilere, İngilizce dil yeteneklerini geliştirmek için vazgeçilmez bir eğitim fırsatı sunuyor. Langports Dil Okulu öğrencileri okulu eğitim kalitesi ve öğrenci odaklı gelişim politikası nedeni ile EducationStarts çevrimiçi derecelendirme platformunda Avustralya’daki En İyi Dil Okulu olarak değerlendiriyor.

Langports Dil Okulu Sydney, İngilizce eğitimini 23 ferah modern sınıfta tüm öğrencilerine ücretsiz internet erişimi sağlayarak verir. Öğrenciler bir yandan kütüphanede çalışmalarını devam ettirirken diğer yandan da ortak dinlenme odalarında oyun servislerinden yararlanarak stres atabilirler.
Langports Dil Okulu Sydney Kampüsü, kârının %100’ünü Langports Vakfı aracılığıyla dezavantajlı çocuklara yardım etmeye katkıda bulunmaktadır.

Ulaşım: Kampüsten 5 dakikalık yürüme mesafesinde olan Pyrmont Bay Hafif Raylı Sistem ve Kongre Merkezi Hafif Raylı Sistem Langports Dil Okulu’na en yakın tramvay duraklarıdır. Kampüse en yakın otobüs duraklarından birisi olan Queen Victoria Binası 10 dakikalık yürüme mesafesindeyken en yakın tren istasyonu Town Hall ise 15 dakikalık yürüme mesafesinde bulunur.

Sunulan Dil Programları

 • UFO İngilizce Kursu
 • Cambridge Flexi Kursu
 • Cambridge FCE Kursu
 • Cambridge CAE Kursu
 • Akademik İngilizce Kursu
 • IELTS Hazırlık Kursu
 • IELTS Flexi Akşam Kursu
 • TOEIC+
 • İngilizce + Demi Pair Kursu
 • İngilizce + Staj Kursu
 • İngilizce + Gönüllülük Kursu
 • Gymglish – Online İngilizce Kursu

Sosyal Aktiviteler

Langports’ta İngilizce öğrenirken edineceğiniz arkadaşlarınız ile Darling Limanı Cockle Koyu boyunca sakin bir yürüyüşe çıkabilirsiniz. Sydney Akvaryumu ve Taronga Hayvanat Bahçesinde Avustralya doğal hayatını yakından tanıma imkanı bulabilirsiniz. Sydney, ideal iklimi ile açıkhava gezileri, plaj aktiviteleri, ve dağ tırmanışları için uygun bir şehirdir.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

Avustralya kültürünü yakından tanırken kendinizi evinizde hissetmek istiyorsanız, yerel ev sahibi ailelerin yanında kalabilirsiniz. Samimi ve konuksever bir aile yanında eğitiminize devam etmek, okul dışında İngilizce pratik yapmaya devam etmek için mükemmel bir yoldur. Aile yanı sisteminde ev sahipliği yapan ailelerimiz, ev temizliği ve düzenliği, toplu taşıma araçlarıyla kolay erişim ve öğrencilerin kültürleri ve alışkanlıkları hakkında bilgi edinme ilgileri gibi kriterlere göre özenle seçilir.

ÖĞRENCİ YURDU

Kendinizi daha bağımsız hissediyor ve diğer uluslararası öğrencilerle beraber şehir merkezinde konaklamayı tercih ediyorsanız, Öğrenci Rezidansı’nda rezervasyon yaptırarak kalabilirsiniz. Öğrenci Rezidansı, bütçenize uygun konaklama seçenekleri sunuyor.

 

İster profesyonel yönetimde modern öğrenci dairelerinde isterseniz de bütçenize uygun öğrenci yurtlarında konaklayabilirsiniz. Langports anlaşmalı Öğrenci Rezidansı tek kişilik veya ikiz oda seçenekleri sunmaktadır. Genellikle banyonuzu ve salonunuzu diğer öğrencilerle paylaşır ve ortak mutfakta yemeklerinizi kendiniz pişirirsiniz.

Öğrenci rezidansları arasında:

 • Modern Öğrenci Apartmanları
 • Redfern Öğrenci Apartmanları
 • Chatswood Öğrenci Apartmanları
 • Potts Point Öğrenci Apartmanları
 • Surry Hills Pansiyonu bulunmaktadır.

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Langports hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Sydney Dil Okulları

Langports Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Brisbance20 Saat3480 AU$6960 AU$7540 AU$11600 AU$
Gold Coast20 Saat3480 AU$6960 AU$7540 AU$11600 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin