Kaplan International English Sydney

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Avustralya’nın New South Wales eyaleti kıyı şeridinde yer alan Sydney, birbirinden göz alıcı plajları ve ünlü limanının çarpıcı manzarasına sahiptir. Şehir, çok kültürlü ve misafirperver atmosferi ile dünyanın dört bir yanından insanları şehrin bir parçası olmaya davet eder.

Sydney İngilizce öğrenmek ve dil becerilerini geliştirmek isteyen uluslararası öğrenciler için Avustralya’nın en popüler yerlerinden biridir. Sydney’in sessiz ve güvenli olmasının yanı sıra çoğu insanın sevecen ve dürüst olduğunu görebilir ve kendinizi evinizde hissedebilirsiniz. Şehirde boş zamanlarınızı sahilde spor yaparak veya botanik bahçelerinde ve doğal hayat parklarında yürüyüşlere çıkarak değerlendirebilirsiniz.

Kaplan International College Dil Okulu, Sydney şehir merkezinde Modern Sanat Müzesi, Kraliyet Botanik Bahçeleri, Sydney Opera Evine’ ne toplu taşıma ile sadece 10 dakika uzaklıktadır. Şehrin canlı atmosferinden yararlanan Kaplan International College, öğrencilerin dil becerilerini geliştirmeleri ve İngilizce pratik yapabilmeleri amacıyla geniş bir müfredat dışı aktivite planı sunuyor.

Okul Bilgileri

Kaplan International College Dil Okulları, profesyonel öğretmen kadrosu ile öğrenci kapasitesi 11 ile 15 kişi arasında değişen modern sınıflarda İngilizce eğitimi verir. İngilizce dil eğitiminde kalite, öğrenci odaklı deneyim ve öğrenim sonuçlarını ön planda tutan ulusal English Australia birliğinin üyesi olan Kaplan International Dil Okulları National ELT Accreditation Scheme Limited (NEAS) tarafından uygun bulunmuştur. Kaplan International College Dil okulu Üniversite Yerleştirme Servisi UPS bağlantısı ile partner üniversite ve kolejlerin lisans veya yüksek lisans programlarına geçiş yolları sunuyor. Aynı zamanda Cambridge sınav merkezi olarak hizmet veriyor. Kaplan International College Dil Okulu bir eğitim dönemi içinde 250 öğrenciye aynı anda eğitim verebilecek kampüs binasına sahiptir. Kaplan International College Dil Okulları Sydney Kampüsünde 24 adet sınıf bulunur. Kampüs binası olanakları arasında, öğrencilerin derslerine ve sınavlarına hazırlanırken bireysel çalışabilecekleri ders çalışma merkezleri ve kütüphane bulunuyor. Derslerinden artan zamanda öğrenciler, İngilizce dil pratiklerini konforlu öğrenci dinlenme odalarında bir topluluk halinde gerçekleştirebilir. Dil okulunun sunduğu olanaklar arasında bilgisayar laboratuvarı, multimedya merkezi, bireysel çalışma alanı, kütüphane, ortak öğrenci mutfağı, kablosuz internet bağlantısı ile öğrenci dinlenme salonu ve son olarak da toplu taşıma duraklarına ücretsiz ulaşım servisi vardır.

Sunulan Dil Programları

  • Genel İngilizce Kursu
  • Akademik Hazırlık İngilizce Kursu
  • İş Hayatı İngilizcesi Kursu
  • IELTS Hazırlık Kursu
  • TOELF Hazırlık Kursu
  • Cambridge B1 FCE Sertifika Kursu
  • Cambridge C1 CAE Sertifika Kursu
  • CELTA Sınava Hazırlık Kursu

Sosyal Aktiviteler

Sydney Kaplan International College, organize etkinlikler ve aktiviteler ile  şehri keşfe çıkmanıza ve samimi arkadaşlıklar kurmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış özel bir sosyal programa sahiptir.

Haftalık olarak güncellenen program içeriğinde Sydney Opera Evi, Modern Sanat Müzesi ve Sydney Akvaryum gezileri, Kraliyet Botanik Bahçelerinde yürüyüşler ve şehrin eşi benzeri görülmemiş plajlarında açıkhava etkinlikleri yer alır.

Konaklama Tipleri

ÖĞRENCİ YURDU

 İngilizce eğitiminiz süresince toplu taşıma ile okula 45 – 60 dakikalık uzaklıktaki ev sahibi ailelerin yanında konaklayabilirsiniz. Rahat ve doğal bir ortamda Avustralya kültürünü yaşayacağınız, hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği, hafta sonu ise kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeğinizi paylaşacağınız ev sahipleri ile her fırsatta İngilizce konuşarak kendinizi geliştirme imkânı bulabilirsiniz. 

AİLE YANI

Öğrenci rezidansları, muhteşem bir yaşam deneyimi sağlayan özel olarak seçilmiş daireler, pansiyonlar ve yurtlardır. Eğitiminiz boyunca gönül rahatlığı ile konaklayabilecekleri öğrenci rezidanslarında bağımsız bir hayat tarzının ve yeni arkadaşlarla yaşamanın keyfini çıkarın.

Sydney Kaplan International College ile anlaşmalı bağımsız öğrenci konaklama rezidansları Guesthouse Jack’s Place, Yurong House ve Iglu Central’dır.  

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Kaplan International English hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Sydney Dil Okulları

Kaplan International College Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney 28 Ders390676441146612740
Sydney 20 Ders (Akşam)31506300945010500
Melbourne 28 Ders39067644907212740
Brisbane 28 Ders352868041020611340
Perth 28 Ders352868041020611340
Perth 20 Saat (Akşam)30246048907210080
Adelaide 28 ders352868041020611340

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım