Ec English Sydney

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Avustralya’nın en büyük ve en kalabalık şehri Sydney yerel ve uluslararası etkinlikler ile küresel bir üne sahiptir. Birçok büyük plaja ev sahipliği yapan Sydney, uzun bir ders gününün ardından veya sınavlarınız için yoğun çalışmalarınızın arasında arkadaşlarınızla stresten uzak kalmak için mükemmel bir yer. Sydney’de İngilizce öğrenirken hafta sonları sıkılmak için vakit bulamayacaksınız. EC English Dil Okulu, şehrin sunduğu tüm turistik mekanlara yakın konumu ile öğrencileri Sydney’de İngilizce öğrenmeye davet ediyor. Sydney Liman Köprüsü ve Opera Evine yürüme mesafesinde olan okul yakınlarındaki muhteşem plajlar ve parklar, açıkhava aktiviteleri için idealdir. Şehirde geçireceğiniz eğitim döneminiz boyunca ders saatleri dışında görülmeye değer mekanlarda İngilizce pratiği yapma olanağına sahip olursunuz.

Okul Bilgileri

EC English Dil Okulu Sydney’ de yabancı öğrencilerin Avustralya’da eğitim hayatını deneyimleme ve yerel insanlarla kaynaşma fırsatı edinebileceği bir kampüse sahiptir. Okulun tüm öğrencileri danışmanlar ile desteklenir. Öğrencilerin ders katılımları ve kurs ilerlemeleri eğitim süresince yakından takip edilir. EC English dil Okulu’ nun profesyonel eğitmen kadrosu ve çalışanları, öğrencilerin alışmış oldukları yaşam tarzının dışında yeni bir şehirde yaşamanın stresini azaltmak amacıyla danışmanlık sunuyor. Öğrencilerin Sydney’in sosyal hayatına kolayca alışmaları için grup turlarından vahşi hayat gezilerine, Sydney gece hayatı etkinliklerinden alışverişe kadar çeşitli aktiviteler ile eğitimi eğlenceye dönüştürüyorlar. Öğrenciler EC English Dil Okulunda interaktif beyaz tahtalar ile donatılmış 14 farklı derslikte ortalama 13 kişiden oluşan sınıf mevcudu ile eğitim alırlar. Öğrencilerin ders aralarında dinlenmeleri için ortak öğrenci salonu, ödevlerini tamamlayabilecekleri öğrenci bilgisayarları ve kütüphane, okulun öğrencilere sunduğu olanaklardan sadece bir kaçıdır.

Sunulan Dil Programları

 • Genel İngilizce Kursu
 • Akademik Hazırlık İngilizce Kursu
 • Cambridge İngilizce Sınav Hazırlık Kursu
 • IELTS Hazırlık Kursu
 • TOEFL Hazırlık Kursu
 • TOEIC Hazırlık Kursu
 • Üniversite Geçiş Programları
 • Akademik İngilizce Dersleri
 • Akademik Lisans Programları
 • İş Hayatı İngilizcesi
 •  

Sosyal Aktiviteler

Öğrenciler, dil okulunun etkinlik planı dahilinde farklı kültürlerden gelen diğer öğrenciler ile gruplar halinde şehir merkezi gezileri gerçekleştirebilirler. Sydney’ in eşsiz plajları, öğrenciler için eğitim hayatlarını bir tatile dönüştürme imkanıdır.

Konaklama Tipleri

ÖĞRENCİ YURDU

Sydney’de İngilizce eğitimi alırken İngilizce konuşan bir evde yerel bir aile ile beraber yaşayabilirsiniz. Rezervasyon yaptığınız konaklama türüne bağlı olarak, kendi yatak odanız olabilir veya başka bir EC English Dil Okulu öğrencisiyle aynı odayı paylaşabilirsiniz. Aile yanı konaklama tipi, Sydney sakinleri ile tanışmak ve yaşam tarzlarını paylaşmak için harika bir fırsat. İngilizce konuşanlarla yaşamak aynı zamanda öğrenmeye ve akıcılığınızı geliştirmeye durmaksızın devam edeceğiniz anlamına gelir.

ALTERNATİF KONAKLAMA

Sydney’de eğitiminiz süresince konaklayabileceğiniz alternatif imkanlar arasında öğrenci rezidansları mevcuttur. EC English Dil Okulu, Jack’s Place ve Yurong House Öğrenci Rezidansları ile anlaşmalıdır. Rezidanslar, bütçenize uygun olarak tek kişilik veya paylaşımlı odalarda konaklayabileceğiniz, ortak mutfaklarda kendi yemeğinizi pişireceğiniz konaklama tipleridir.

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Ec English hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Sydney Dil Okulları

EC English Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney24 ders31206240936010400
Sydney 28 ders456086401296014400
Melbourne 24 ders31206240936010400
Melbourne 25 ders (Akşam)31686336950410560
Melbourne 28 ders4560864012960 14400
Brisbane24 ders31206240936010400
Brisbane28 ders403278721180813120

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım