...

Cambridge College International Sydney

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Avustralya’nın en büyük şehri unvanını sahip Sydney, Avustralya şehir hayatını deneyimlemek için ideal bir şehirdir. Birbirinden lezzetli yemek seçenekleri, birinci sınıf alışveriş mağazaları ve dünya standartlarında eğitim fırsatları Sydney’i pek çok öğrenci için farklı bir tecrübe haline getiriyor. Mimari simgeleri ile süslenmiş liman şehrinde Avustralya’nın birinci sınıf üniversiteleri ve araştırma merkezleri eğitimi yeniden tanımlıyor. Sydney, uluslararası öğrenciler tarafından İngilizce dil eğitimi, lisans ve yüksek lisans eğitimleri için en çok tercih edilen konumlardan birisidir. Sydney’de İngilizce eğitim sistemi geniş bir kurs yelpazesi sunuyor. Şehir, yüksek kaliteli öğretim ve kültürel çeşitliliğin buluştuğu yeni bir İngilizce eğitim deneyimi için güvenli bir eğitim ortamı oluşturuyor.

Okul Bilgileri

Cambridge College International 1934 yılından beri Sydney’de uluslararası eğitim veriyor. Avustralya’nın en eski uluslararası eğitim enstitülerinden biri olan şirket, Sydney Merkezi İş Bölgesinin kalbinde, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen öğrencilere Mesleki Eğitim ve İngilizce Dil Eğitimi sunmaya devam ediyor. İngilizce dil yeteneklerini mesleki ve sosyal alanda geliştirmek isteyen uluslararası öğrenciler için Cambridge College International kaçırılmayacak bir fırsattır. Lisans ve lisansüstü eğitim programlarına geçişler için çeşitli kurumlar ile partnerlik içerisinde olan dil okulu mesleki düzeyde ingilizce eğitimi de sunuyor. Cambridge College International, uluslararası öğrencilere destekleyici ve sevecen bir ortamda mesleki eğitim verme konusunda uzmanlaşmış, dünya çapında tanınan bir eğitim kurumudur. 40’tan fazla ülkeden gelen öğrenciler, dil okulunun zengin bir çok kültürlü ortama sahip olmasını sağlıyor. Cambridge College International, farklı geçmişlere sahip öğrencilere yüksek kaliteli ve yenilikçi eğitim sonuçları sunmayı amaçlayan uzman bir yüksek öğrenim kurumu olarak yılda ortalama 700 öğrenciye eğitim veriyor.

Sunulan Dil Programları

  • Genel İngilizce Programı
  • IELTS Hazırlık Programı
  • Akademik Amaçlı İngilizce Hazırlık Programı

Sosyal Aktiviteler

Sydney Opera Evi, Modern Sanat Müzesi ve Sydney Akvaryum gezileri, Kraliyet Botanik Bahçelerinde yürüyüşler ve şehrin eşi benzeri görülmemiş plajlarında açıkhava etkinlikleri yer alır.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

Aile yanında konaklama, İngilizce öğrenirken Avustralya yaşamını deneyimlemenin harika bir yoludur. İngilizce eğitimini desteklemek ve okul dışında günlük dil pratiği yapmak için harika bir fırsat sağlar. Avustralyalı ev sahibi bir aile ile kalmak, yerel halk ile günlük etkileşim kurmak büyük bir kültürel deneyimdir!

ALTERNATİF KONAKLAMA

  • Öğrenci Rezidansları
  • Paylaşımlı Öğrenci Evleri
  • Öğrenci Apartları
  • Pansiyonlar
  • Hosteller

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Cambridge College International hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Sydney Dil Okulları

Cambridge College International Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney20 Saat2280 AU$4560 AU$6840 AU$7600 AU$
Sydney 20 Saat (Akşam)2280 AU$4560 AU$6840 AU$7600 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin