...

Access Language Centre Sydney

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Samimi, davetkar ve kültürel çeşitliliği ile Sydney, ikonik Opera Binası veya Sydney Liman Köprüsü gezilerinden çok daha fazlasını sunuyor. Fantastik plajları, dinamik ekonomik yapısı, sayısız doğal yaşam alanı ile Sydney, İngilizce öğrenmek için ideal bir şehir. Şehrin farklı kültürden gelen insanlara misafirperver ve hoşgörülü yaklaşımı kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak. Access Dil Merkezi, Sydney’de en eğlenceli turistik aktiviteler ile derslerden arta kalan zamanda öğrencileri sosyalleşmeye teşvik eder. Öğrenciler, şehir merkezinde yer alan okul binasından, Sydney’in çeşitli turistik konumlarına rahatlıkla ulaşabilir. Ayrıca, Access Dil Merkezi, Avustralya tarihi ve kültürünün simgeleri olan gezi alanlarında, doğal parklarda ve bahçelerde düzenlediği açık hava aktiviteleri öğrenciler için farklı bir eğitim tecrübesi sunar. Sydney’in pek çok Asya üniversitesi ile geçiş partnerliğinden yararlanan Access Language Center, öğrencilerinin Sydney ve diğer Avustralya şehirlerinde lisans ve lisansüstü eğitim programlarına katılmaya teşvik eder. Sydney Merkezi İş Bölgesine olan yakınlığından dolayı Access Dil Merkezi öğrencileri, eğitimleri süresince part-time staj veya iş fırsatlarını değerlendirebilir. Access Dil Merkezi, öğrencilerinin İngilizce öğrenirken iş deneyimi kazanma planlarına destekte bulunmaktadır.

Okul Bilgileri

Access Language Center, 1997 yılında kurulan NEAS ve ACPET onaylı ve uluslararası kabul gören bir dil okuludur. Access Dil Merkezi öğrencileri, 35’ten fazla ülkeden gelen yabancı öğrencilerden oluşmaktadır. İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere ihtiyaçlarına uygun seviyelerde dil eğitimi veren okul, öğrencileri hedeflerine kaliteli eğitim programları ile kısa sürede erişmeye teşvik eder. Bu yenilikçi ve dinamik dil merkezlerinde öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun programlar, İngilizce iletişim becerilerini ve güçlendirmek ve tanımadıkları bir ülkede yaşamak için gereken yeterlilik düzeyine ulaşmalarını sağlar. Access Dil Merkezinde eğitim alan yabancı öğrenciler konuşma becerilerini günlük hayatta geliştirler. Access Dil Merkezi, uluslararası geçerliliği olan sınavlarda öğrencilerin ihtiyaçları olan band puanlara ulaşmasını sağlayan eğitimi ile üniversite ve kolej öğrenci geçişleri için ideal bir kurumdur. Gelecekteki iş hayatları için İngilizcelerini yeterli seviyeye getirmek isteyen öğrenciler okulun staj programlarından yararlanabilir.

Sunulan Dil Programları

  • Genel Ingilizce Programı
  • İş İngilizcesi Programı
  • IELTS Hazırlık Programı
  • İngilizce Sınav Hazırlık Kursları
  • Staj Programları

Sosyal Aktiviteler

Access Dil Merkezi, Sydney’de en eğlenceli turistik aktiviteler ile derslerden arta kalan zamanda öğrencileri sosyalleşmeye teşvik eder. Öğrenciler, şehir merkezinde yer alan okul binasından, Sydney’in çeşitli turistik konumlarına rahatlıkla ulaşabilir. Ayrıca, Avustralya tarihi ve kültürünün simgeleri olan gezi alanlarında, doğal parklarda ve bahçelerde açıkhava aktiviteler farklı bir eğitim tecrübesi sunar.

Konaklama Tipleri

ÖĞRENCİ YURDU

Öğrencilerin farklı kültürlerden gelen diğer öğrenciler ile paylaştığı iki kişilik odalarda konakladıkları yurtlar okula yakın konuma sahiptir. Öğrenciler, yurtlarda arkadaş edinerek İngilizce pratiklerini daha eğlenceli hale getirebilirler. Yurtlarda öğrenciler, ortak mutfak alanlarında kendi yemeklerini pişirmekten sorumludur.

AİLE YANI

Yerel ailelerin yanında Avustralya kültürünü benimseyerek kalacağınız bu konaklama türü gece gündüz İngilizce pratiği yapmanız için vazgeçilmez bir fırsat. Access Dil Merkezi kampüsünden toplu taşıma ile 40 – 50 dakika uzaklıkta olan aile evlerinin konforlu odalarında konaklama imkanı bulabilirsiniz. Hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği; hafta sonu kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeğini ev sahibi aileniz ile onların bir parçası olarak paylaşabilirsiniz.

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Access Language Centre hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Sydney Dil Okulları

Access Language Centre Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney25 saat3000 AU$6000 AU$9000 AU$10000 AU$
Sydney 20 saat2760 AU$5520 AU$8280 AU$9200 AU$
Sydney 20 Saat (Akşam)2400 AU$4800 AU$7200 AU$8000 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin