Ability English Sydney

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Avustralya’nın en büyük ve en kalabalık şehri Sydney yerel ve uluslararası kültürel ve sportif etkinlikleri dünya çapında üne sahiptir. Sydney, Avustralya’da yabancı öğrencilerin İngilizce öğrenirken stresten uzak bir tatil dönemi de geçirmesini sağlıyor. Ability English Dil Okulu Sydney Kampüsü, şehrin pek çok kültürel ve turistik mekanına, Sydney Merkezi İş Bölgesine bir kaç dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Darling Limanı, Sydney Liman Köprüsü ve Botanik Bahçeler gibi pek çok turistik mekana oldukça yakın olan kampüsteki derslerinizden artan zamanda diğer öğrenciler ile şehri keşfe çıkabilirsiniz. Ability English Sydney Kampüsü sosyal etkinlik planları ile şehrin egzotik iklimi ve şahane plajlarından yaralanmanızı ve öğreniminizi eğlenceye dönüştürmenizi sağlıyor. Ability English Dil Okulu’ nun sunduğu Akademik Amaçlı İngilizce Programı ile Avustralya’nın geniş üniversite geçiş partner ağından yararlanabilir ve çok kültürlü bir öğrenci iletişim ağının bir parçası olabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin Sydney yaşam tarzına ayak uydurması için Ability English Dil Okulu, öğrencilerine özel danışmanlık desteği veriyor.

Okul Bilgileri

1996 yılında kurulan Ability English Dil Okulları, tecrübeli ve eğitim alanında ödüllü öğretmen kadrosu ile öğrencilerin rahat bir ortamda eğlenerek İngilizce öğrenmesini sağlıyor. Her yıl en az 84 ülkeden yabancı öğrenci ağırlayan Ability English Dil Okulları, sınıflarda milliyet dağılımının orantılı olarak yapılmasına çok dikkat edilir. Öğrenciler farklı ülkelerden öğrenciler ile beraber İngilizce dil eğitimi ihtiyaçlarına uygun olarak sınıflara yerleştirilir. Öğrenci memnuniyeti odaklı dil eğitiminde öğretmen-öğrenci ilişkisi teşvik edilir ve öğrencilerden öğretmenleri ile ilgili görüşleri alınır.

Ability English Dil Okulunda öğrencileri sektörün önde gelen profesyonellerinden, ödül kazanmış İngilizce dersleri alarak İngilizce yeteneklerini bir adım daha öteye taşıyacaklar. Ability ders programları 2016 Yüksek Övgüye Layık İngilizce Avustralya Inovasyon Ödülü, 2015 Victorian Uluslararası Eğitim Ödülü, 2011 Winning İngilizce Avustralya Inovasyon ödülleri almıştır.

Ability English Dil Okulları, kişiye özel öğrenme sistemi ile İngilizcenizi kısa sürede geliştirme imkanı sunuyor. Dil okulunda verilen telaffuz ve akıcı konuşma dersleri, öğrencilerin İngilizce yeteneklerini geliştirme fırsatlarından bir diğeridir.
Dil okulunun verdiği English for Academic Purposes (EAP) sertifikası, öğrenciler bir çok üniversiteye direk geçiş yoludur.

Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin Avustralya’da eğitim hayatına uyum sağlama sürecinde Ability English Dil Okulu çalışanları ve akademik kadrosu öğrenciler ile özel olarak ilgilenir. İş hayatında İngilizce kabiliyetlerini geliştirmek ve eğitimleri sırasında birikim yapmak isteyen öğrenciler istihdam kulüplerinden destek alabilirler.

Sunulan Dil Programları

  • Genel Ingilizce Programı
  • Telaffuz ve Akıcı Konuşma Kursu
  • IELTS Sınavı Hazırlık Programı
  • Akademik İngilizce Hazırlık Programı
  • Cambridge Sınavı Hazırlık Programı
  • Survivor İngilizce Kursu
  • Seçmeli İngilizce Ders Programı

Sosyal Aktiviteler

Öğrenciler, sosyal kulüpte katıldıkları etkinlikler sayesinde farklı kültürlerden arkadaş edinme ve dil pratiği yapma imkanına sahip olurlar. Dil okulu, öğrencilerin beraber yemek yiyip, kahve içip sohbet ederek sosyalleştiği ortak dinlenme alanları barındırır.

Konaklama Tipleri

ÖĞRENCİ YURDU

Ability English Dil Okulu tarafından belirlenen yerel ailelerin yanında Avustralya kültürünü benimseyerek kalacağınız bu konaklama türü gece gündüz İngilizce pratiği yapmanız için vazgeçilmez bir fırsat. Dil okulu kampüsünden toplu taşıma ile 40 – 50 dakika uzaklıkta olan aile evleri tamamıyla döşenmiş bir oda ve hafta içi iki öğün ve hafta sonu üç öğün yemek paylaşımı sunmaktadır.

DİĞER KONAKLAMA ALTERNATİFLERİ

Her keseye uygun farklı konaklama alternatifleri ile öğrenciler dilerlerse özel bir pansiyon odasında veya öğrenci yurtlarında diğer öğrenciler ile beraber konaklayabilirler. Alternatif Konaklama seçenekleri arasında hosteller, öğrenci pansiyonları, öğrenci evleri ve misafir evleri yer almaktadır. 

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Ability English hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Sydney Dil Okulları

Ability English Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney20+3 saat2400480072008160
Sydney 20+3 saat (Akşam)2700540081009000
Melbourne 20+3 saat2400480072008160
Melbourne 20+3 saat (Akşam)2700540081009000

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım