...

Swinburne Üniversitesi

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Eğitim Tercihleriniz

Neden Swinburne University ?

Swinburne bir Challenger olduğunu. Bizim ve personel eğitiminin pratik tarafında güçlü bir odaklanma ile birlikte, ve soruşturma bu ruh – “soru her şeyi” olarak öğrencilerimizin sormak – Yaratıcılık uyarır ve düşünce özgürlüğü teşvik eder.

Girişim applauding, hayal teşvik etmek ve kalabalık takip reddederek, biz gerçekten benzersiz bir öğrenme deneyimi yaratmış olursunuz. 

Burada en iyi öğretmek mi?

Birçok Swinburne de öğretir.

Başarımızın dayanan büyük özellikler ve mükemmel programları fazla. Biz öğretmenler, akademisyenlerin kalitesi için olan büyük öğrencilerin içine iyi öğrenci açabilirsiniz tanınan.

Swinburne geçerli:

Kalite Öğretim ve bir üst üç Lisansüstü Memnuniyeti (İyi Üniversiteler Rehberi 2007, 2008, 2009, 2010) için için Melbourne en iyi üniversite.

Avustralya’da sadece dokuz üniversitelerde bu öğretim sürekli mükemmellik ‘için’ Federal Hükümet’s Öğrenme tarafından ödüllendirildi edilmiş ve son dört yılda Performans Fonu öğretilmesi.

Dünyanın en iyi 500 üniversitelerde Times Yükseköğretim göre sıralanır.

As you are kim araştırma kararlıdır?

Biz büyük zihinleri daha iyi bir ortam sınırları iterek adanmış güzelleşmek mümkün olduğuna inanıyoruz – keşfetmek değil, yalnızca “ne” ama “ne olabilir”.

Swinburne geçerli:

Dört yıl içinde-devlet sağlamak için 250 milyon dolar işlemek–sanat tesisleri ve kaynakları öğretim ve araştırma için.

Tek Melbourne dört Araştırma Intensivity (İyi Üniversiteler Rehberi 2008) için yıldıza layık sadece üç üniversite.

Bir tek 10 Avustralya üniversiteleri olan araştırma dünya ortalamasının yukarıda bahsedilen olan – bu “Top On” Group of Eight, artı Swinburne içerir. (Thomson ISI 2006)

Çalışmak için mükemmel bir yer? 

Bizim beş Avustralya kampüsleri, çoğu uluslararası öğrenciler Alıç, Lilydale veya Prahran eğitim olacaktır.

Alıç de Swinburne ana kampüs, kafeler, alışveriş butikler, restoranlar, süpermarketler ve toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde sadece 8 kilometre şehir merkezinden (5 mil) vardır.

Home Tasarım prestijli Fakültesi ve National Institute Circus of Arts, Prahran kampüs bir yaratıcı, canlı bir öğrenme ortamı Melbourne en canlı mahallelerin içinde bulunmaktadır.

Sakin ayarı ve dostu, bizim Lilydale kampüs destekleyici bir atmosfer sizi hem rahat ve zenginleştirici bir öğrenme deneyimi yaşamasını sağlar.

Ayrıca Croydon ve Wantirna ve Sarawak, Malezya uluslararası bir kampüsünde dış banliyö kampüsleri var.

Orada daha mı Melbourne çalışma daha?

Size daha fazla keyif alırsınız Melbourne büyük bir eğitim daha.

Melbourne biri dünyanın en yaşanabilir kentlerinden biridir. It Avustralya kültürel, mutfak ve sermaye spor olarak kabul edilir.

Ev 3 için. 8 milyon kişi, Victoria sermaye hafif bir iklim, ekonomik yaşam maliyetleri ve geniş bir toplu taşıma ağına sahiptir. Orada yeşil alanlarda çok sayıda – park ve kamu alanları – yanı sıra gece zengin bir seçim-zaman sosyal seçenekler var.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Avustralya Katolik Üniversitesi

Avustralya Katolik Üniversitesi (Australian Catholic University – ACU National) Avustralya devleti tarafından finanse edilmekte olan bir devlet üniversitesidir. Üniversitenin kapısı her inançtan, ulustan ve kültürden

İngilizcenin Hayatımızdaki Önemi

İngilizcenin Hayatımızdaki Önemi

İngilizce evrensel bir dil olduğu için günümüzde ilkokuldan itibaren öğretilmeye başlanır. Daha iyi, daha kaliteli bir eğitim ve iş hayatı için artık neredeyse İngilizce zorunlu

Swinburne University Melbourne

Swinburne Üniversitesi

Neden Swinburne University ? Swinburne bir Challenger olduğunu. Bizim ve personel eğitiminin pratik tarafında güçlü bir odaklanma ile birlikte, ve soruşturma bu ruh – “soru

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin