ANA SAYFA   (0212) 236 57 93 / info@realegitim.com

Selc English Language Centers – Sydney

Selc English Language Centers – Sydney

ELC, 1985 yılında Sydney’de kuruldu ve Avustralya’nın en köklü okullarından biri haline geldi. SELC Kanada, 2012 yılında Vancouver’da kapılarını açtı ve o günden beri SELC Vancouver kendine özgü bir kültür ve atmosferi geliştirdi. Sydney ve Vancouver’daki Kariyer Okulları ile endüstriyle yakından bağlantılı, kaliteli mesleki eğitim ve öğretim vermektedir. Yenilikçi dil ve mesleki programlar; SELC mezunlarının kariyerlerinde ve yaşantılarında farklı bir tecrübeye sahip olmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

SELC, kentin en popüler ve çekici bölgelerinden biri olan Sydney’in Doğu Yakasında bulunan bir merkezdedir. Muhteşem iklimi, muhteşem güzellikleri, rahat yaşam tarzı ve güler yüzlü insanlarla tanınan Sydney’in dünyaca ünlü sahil bölgesi Bondi Plajı okula toplu taşıma araçları ile sadece birkaç dakika uzaklıktadır. SELC Sydney ile büyük parklar ve sahil yürüyüşleri, sadece bir kaç dakika uzaklıkta olan her zevke ve bütçeye uygun kafeler, çeşitli dünya mutfaklarından restoranlarla güvenli ve kozmopolit bir şehirde İngilizce öğrenmeye hazır olun.

SELC Sydney Kurs Programları

  1. Genel İngilizce

Genel İngilizce, çeşitli ortamlarda İngilizceyi daha rahat kullanabilmek isteyen öğrenciler için ilk tercihtir. Tüm beceriler öğretilirken, öğrencilerin başlangıçtan başlayarak İngilizce konuşulan herhangi bir ortamda kendilerini rahat hissetmelerine yardımcı olan geniş bir fonksiyonel İngilizce yelpazesi içeren konuşma ve dinleme iletişimine odaklanılmıştır.

  1. Seçmeli Dersler (Üst Düzeyler)

Her dönemin başında öğrenciler, sınav hazırlıklarına, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirme, dilbilgisi ve yazı yazma konularına odaklanmayı veya Sidney’den daha fazla şey keşfetmelerini sağlayacak eğlenceli kültürel kursları seçmeyi seçebilirler. Seçmeli derslerimiz, döner şekilde sunulmaktadır:

  1. Dinleme ve Konuşma

Bu seçmeli dersin sonunda öğrenciler günlük İngilizce konuşma yöntemlerini öğrenirler. Dersler; film çalışmaları, telaffuz uygulaması, rol yapma, deyim çalışması, anadillerle konuşma ve çok sayıda tartışma ve sohbet içerir.

  1. İş İngilizcesi

İş ortamında İngilizce çalışmak için ihtiyaç duyduğunuz yazılı ve sözlü İngilizce becerileri hakkında bir giriş yapmanızı sağlar.

  1. Kültür ve Spor Avustralya Çalışmaları

Bu seçmeli ders, İngilizce öğrenirken Avustralya kültürünü deneyimleme şansı sunuyor. Dersler, Sydney çevresindeki ve çevresindeki en ilginç ve kültürel noktalara gezilerle birleştirilir. Öğrenciler Aborijin topluluk hakkında bilgi sahibi olur, Avustralya’nın inanılmaz hayvanlarını görür, popüler Avustralya spordan izler veya oynar ve pek çok turistin bulamadığı ilginç yerleri ziyaret eder.

  1. Sınav Hazırlık Kursları
  • Konaklama İmkanları
  • Yurt
  • Öğrenci Evi
  • Aile Yanı

 

Şimdi Ara
Whatsapp