...

Language Links Perth

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Batı Avustralya’nın başkenti Perth, Avustralya’da İngilizce eğitimi almak için ideal bir şehirdir. Öğrenciler için güvenli ve el değmemiş bir çalışma ortamı sunan bu modern ve canlı şehirde Avustralya’nın en çeşitli milliyet karışımından öğrenciler kendilerini evlerinde hissederler.

Dünya üzerindeki en yaşanabilir 15 nci şehri seçilen Perth, Avustralya’ daki diğer şehirlere göre daha uzun süre güneş ışığı alır. Şehir, ulaşım hatlarında uluslararası öğrenciler için %40 indirim uygular.

Okul Bilgileri

Language Links nitelikli ve deneyimli öğretmenlerden oluşan kadrosu ile uluslararası geçerliliği olan çeşitli İngilizce dil kursları verir. Şehrin eğlence alanına, turistik mekanlarına, tren istasyonlarına ve otobüs duraklarına sadece bir kaç dakika uzaklıkta olan dil okulu, samimi öğrenci topluluklarına ev sahipliği yapar.

Language Links kampüsünde yüksek kaliteli öğrenci olanakları ve modern bilgisayar laboratuarları bulunmaktadır. Yabancı öğrencileri çok kültürlü ortamda öğrenme hedefinize ulaşma konusunda teşvik eden eğitim programları, İngilizce öğrenirken eğlenmeye davet ediyor.

Sunulan Dil Programları

  • Genel İngilizce Programı
  • IELTS ve Akademik İngilizce Programı (EIAP)
  • Cambridge Sınavı Hazırlık İngilizcesi

Sosyal Aktiviteler

Yabancı öğrenciler, Perth’de İngilizce öğrenirken tam gün turlarına ve haftasonu gezilerine Language Links öğrenci portalının yerel turizm tavsiyeleri ve tur rezervasyonları ile katılabilirler.

Sosyal etkinlikler arasında ulusal yaban hayatı parkları, hayvanat bahçeleri ve plaj gezileri; spor yarışmaları gibi heyecan verici programlar ve kültürel etkinlikler dahildir.

Konaklama Tipleri

ÖĞRENCİ REZİDANSI

AİLE YANI VE PANSİYON

Fotoğraflar

Servisler ve Olanaklar

Language Links, öğrencilerine kampüs genelinde ücretsiz yüksek hızda internet erişimi ve bilgisayar tabanlı öğrenme tesisi ve baskı istasyonu olan iki büyük Bilgisayar Öğrenme Laboratuvarı sunuyor.

Öğrenciler ödevlerini bireysel çalışma merkezlerinin sessiz ortamında tamamlayabilirler. Okul, modern donanımlı öğrenme kaynakları ve materyalleri ile öğrencilerin öğrenme ve kendilerini geliştirme sürecine katkıda bulunuyor.

Öğrenci YORUMLARI

Perth Dil Okulları

Language Links Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Perth20 Saat3120 AU$6240 AU$6760 AU$10400 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin