...

Kingston International College Perth

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Avustralya, dünyanın dört bir yanından öğrenci çeken benzersiz bir çok özelliğe ev sahipliği yapan inanılmaz şehirlerle doludur. Ülkenin batı kıyısındaki Perth’ in, yabancı öğrenciler için ideal boyutta bir nüfusu vardır. Şehir içinde rahatlıkla seyahat edebileceğiniz ve okullardan öğrenciler ile buluşup zaman geçirmek için mükemmel bir boyuttadır.

Okul Bilgileri

2003 yılında kurulan Kingston International College, yabancı öğrencilerin ihtiyaçlarına özel İngilizce dersleri sunuyor. Öğrenme deneyimine oncelik veren dil okulu kanıtlanmış İngilizce öğretim yöntemlerini içeren Genel İngilizce ve IELTS kursu veriyor. Profesyonel öğretmen kadrosu yabancı öğrencilerin İngilizce iletişim kabiliyetlerini güçlendirmeleri ve her alanda İngilizce dil yeteneklerine uygun pratik yapma olanağı sunuyor.  Okulun Ocak 2018 anket sonuçlarına göre, Kingston öğrencilerinin % 78’i IELTS testlerinde istedikleri bant puanlarına ulaşmış veya bu puanları aşmıştır. Samimi ve rahat bir ortam ve çeşitli modern kampüs olanakları ile öğrenciler, İngilizce öğrenirken gerçek hayat senaryolarını pratik edebiliyor.

Sunulan Dil Programları

  • Genel İngilizce Programı
  • IELTS Hazırlık Programı
  • IELTS Class Pass – Intensive IELTS Hazırlık Programı

Sosyal Aktiviteler

Kingston International College’ da öğrenci olmak, daha büyük bir yerel topluluğun parçası olduğunuz anlamına gelir. Bu topluluğun bir üyesi olarak da pek çok özel fırsattan ve müthiş indirimlerden de yararlanabilirsiniz.

Kingston International College öğrencileri surf eğitimleri ve serbest paraşüt gibi açık hava etkinliklerine katılabilir, spor salonu üyeliklerinden ve pek çok restoran, cafe ve mağazalardan indirimli yararlanabilirler.

Konaklama Tipleri

Aile yanı konaklama, öğrencilerin özel bir evde yerel bir aile veya ev sahibiyle beraber yaşadıkları bir düzenlemedir. Aile yanı konaklamalar, uluslararası öğrencilerin İngilizce dil yeteneklerini geliştirmeleri ve Avustralya kültürünü ve yaşam tarzını yakından deneyimlemeleri için uygun bir yoldur.

Kingston International College partneri Australian Homestay Network, eğitiminiz süresince sizi yanlarında kalabileceğiniz uygun bir aile yanında eşleştirecektir. Ev sahibi ile tanışacak ve evi ilk kez taşındığınızda göreceksiniz. 

Fotoğraflar

Öğrenci YORUMLARI

Perth Dil Okulları

Kingston International College Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Perth20 Saat2880 AU$5760 AU$9600 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin