...

Kaplan International English Perth

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Hint Okyanusu kıyısında boylu boyunca uzanan Perth, dünya nüfusunun %30’unun paylaştığı en yoğun saat diliminde yabancı öğrencilere İngilizce öğrenmek için ideal bir çalışma ortamı sunuyor. İngilizce eğitimi alırken yarı zamanlı çalışmak isteyen öğrenciler için pek çok iş imkanı sunan şehir, öğrenciler için düşük maliyetli yerleşim olanakları ile dikkat çekiyor. Muhteşem plajları, alışveriş merkezleri ve aktif eğlence mekanları ile Perth, Avustralya’nın en havalı eğitim şehrine dönüşüyor. Tüm yıl boyunca güneşli Perth’de öğrenci hayatının farkına şehrin önde gelen İngilizce dil eğitimi servislerini sunan Kaplan International College ile varın. Şehir merkezinden sadece 10 dakika uzaklıkta olan dil okulunda sunulan akşam sınıfı programları ile İngilizce derslerinden artan zamanda Perth’ in gün ışığının tadını açık hava aktiviteleri ile çıkarın.

Okul Bilgileri

Kaplan International, profesyonel öğretmen kadrosu ile öğrenci kapasitesi 11 ile 15 kişi arasında değişen modern sınıflarda İngilizce eğitimi verir. İngilizce dil eğitiminde kalite, öğrenci odaklı deneyim ve öğrenim sonuçlarını ön planda tutan ulusal English Australia birliğinin üyesi olan Kaplan International Dil Okulları National ELT Accreditation Scheme Limited (NEAS) tarafından uygun bulunmuştur. Dil okulu Üniversite Yerleştirme Servisi UPS bağlantısı ile partner üniversite ve kolejlerin lisans veya yüksek lisans programlarına geçiş yolları sunuyor. Dil okulu, aynı zamanda Cambridge sınav merkezi olarak hizmet verir.

Sunulan Dil Programları

  • Genel İngilizce Programı
  • Yoğunlaştırılmış İngilizce Programı
  • Yoğunlaştırılmış İngilizce akşam Programı
  • IELTS Hazırlık Programı
  • IELTS Hazırlık Akşam Programı
  • Cambridge Sınava Hazırlık Programı
  • Akademik İngilizce Programı
  • İş İngilizcesi Programı
  • Akademik Dönem Eğitim Programı
  • Akademik Yıl Eğitim Programı

Sosyal Aktiviteler

Perth Kaplan International College, eğitiminiz süresince Avustralya kültürü ve Hint Okyanusunun nefes kesen doğasını derslerden arta kalan zamanınızda dolu dolu yaşamanız için birbirinden eğlenceli sosyal aktiviteler sunuyor.

 

Haftalık olarak planlanan güncel aktiviteler ile öğrenciler mercan kayalıklarında doğal hayatı gözlemlemek için dalış veya Lancelin kum tepelerinde kum kayağı yapabilirler. Caversham Vahşi Hayat Parkı, Kings Park ve Elizabeth Quay manzara gezileri, aktif sörf dersleri ile Perth’de İngilizce öğrenmek adeta bir tatile çıkmak gibi.

Konaklama Tipleri

ÖĞRENCİ REZİDANSI

İngilizce eğitiminiz süresince toplu taşıma ile okula 45 – 60 dakikalık uzaklıktaki ev sahibi ailelerin yanında konaklayabilirsiniz. Rahat ve doğal bir ortamda Avustralya kültürünü yaşayacağınız, hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği, hafta sonu ise kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeğinizi paylaşacağınız ev sahipleri ile her fırsatta İngilizce konuşarak kendinizi geliştirme imkânı bulabilirsiniz.

AİLE YANI

Her kültürden gelen öğrencilerinin konakladıkları öğrenci rezidansları, öğrencilerin beraber zaman geçirebilecekleri ortak mutfak, yemek odası, toplantı odası, barbekü terası, oyun odası ve spor salonu olanakları sunuyor. Öğrenci rezidansları, ortak alan etkinliklerine katılarak farklı ülkelerden kolayca arkadaş edinebileceğiniz sosyal bir konaklama türüdür. Açık hava terasları, açık hava sineması, çok sayıda çalışma odası ile rahat ve bir o kadar da eğlenceli bir eğitim hayatı geçirebilirsiniz.

Fotoğraflar

Okul Olanakları

Dil okulunun sunduğu olanaklar arasında bilgisayar laboratuvarı, multimedya merkezi, bireysel çalışma alanı, kütüphane, ortak öğrenci mutfağı, kablosuz internet bağlantısı ile öğrenci dinlenme salonu ve son olarak da toplu taşıma duraklarına ücretsiz ulaşım servisi vardır.

Öğrenci YORUMLARI

Perth Dil Okulları

Kaplan International College Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney 28 Ders3906 AU$7644 AU$11466 AU$12740 AU$
Sydney 20 Ders (Akşam)3150 AU$6300 AU$9450 AU$10500 AU$
Melbourne 28 Ders3906 AU$7644 AU$9072 AU$12740 AU$
Brisbane 28 Ders3528 AU$6804 AU$10206 AU$11340 AU$
Perth 28 Ders3528 AU$6804 AU$10206 AU$11340 AU$
Perth 20 Saat (Akşam)3024 AU$6048 AU$9072 AU$10080 AU$
Adelaide 28 ders3528 AU$6804 AU$10206 AU$11340 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin