...

Curting University Perth

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Batı Avustralya’nın hızla gelişen metropolisi Perth,  geniş arazisini park alanları, Swan Nehri ve plajlara hazır erişimi ile tamamlamaktadır. Güneşli ve sıcak havası ile Perth yabancı öğrencileri İngilizce öğrenirken birbirinden eşsiz ve sınırsız açık hava etkinliklerine davet ediyor. Şehirden biraz uzakta bulunan yerleşim yerleri nedeni ile Perth’ deki öğrenci hayatı banliyö karakterine sahiptir.

 

Perth, Batı Avustralya’nın engin, kurak eyaletinin en büyük metropolüdür. Aynı zamanda Avustralya’nın en hızlı büyüyen başkentidir.

Perth’de 2 milyondan fazla insan yaşamasa da, şehir geniş ve açık bir kaliteye sahiptir. Geniş düzeni park alanları ve Kuğu Nehri ve plajlara hazır erişim ile tamamlanmaktadır. Şehir aynı zamanda güneşli ve sıcakolup açık hava etkinlikleri için davetkar bir yerdir.

 

Perth büyük şehirden daha banliyö hissediyor çünkü yayılmış. Öncelikle tarihinin büyük bir kısmı boyunca dışa doğru genişleyerek büyüdü. Ancak bu değişiyor. Artan konut fiyatları, toplu taşıma altyapısına yapılan yatırımların da eşlik ettiği yüksek yoğunluklu kentsel gelişimin artmasına neden oldu.

Açık düzen, elverişli bir iklim ile birlikte, Perth ideal bir açık yaşam tarzı için uygun hale getirir. Yürüyüş ve bisiklet için uzun yollar ve çok sayıda spor tesisi vardır. Ayrıca, dünyanın en büyük şehir içi parklarından biri olan King’s Park ve Perth’in botanik bahçeleri için ayar olan king’s Park da dahil olmak üzere birçok park alanı bulunmaktadır.

Perth’deki öğrenci yaşamı da banliyö karakterine sahiptir çünkü tüm üniversiteler şehir merkezine biraz uzaktır. Öğrenciler genellikle sınıfların yürüme veya bisiklet mesafesi içinde yaşamayı tercih. Toplu taşıma araçları yla seyahat etmek de bir seçenektir ve hafta içi düzenli otobüs seferleri de vardır.

Okul Bilgileri

Üniversiteler genellikle şehir odaklı daha kampüs olma eğilimindedir öğrenci yaşamının sosyal tarafı, destekleyen iyidir. Üniversiteler aracılığıyla katılmak için spor kulüpleri bol ve öğrenci sendikaları birçok etkinlik koymak vardır.

Perth ayrıca alışveriş, yemek ve dışarı çıkmak için çeşitli noktaları vardır. Northbridge, CBD hemen kuzeyinde, barlar, kulüpler ve canlı müzik için ana bölgedir. Mt Lawley ve Highgate gibi şehir içi banliyöleri de hafta sonları meşgul. Fremantle, kafe ve restoranları ile ünlüdür ve kısa sürüşlü popüler bir destinasyondur. Mekan Menüsü’nde popüler Perth eğlence mekanlarını bulabilirsiniz.

Sunulan Dil Programları

  • Cambridge Sınavı Hazırlık Programı
  • Genel Ingilizce Programı
  • Yoğunlaştırılmış İngilice Programı
  • İş İngilizcesi Programı
  • IELTS Hazırlık Programı
  • TOEIC Hazırlık Programı
  • Shafstone Flexi Cambridge Programı

Sosyal Aktiviteler

Sürükleyici çalışma deneyimleri yapın, sınıflar arasında heyecan verici etkinliklere katılın ve destek hizmetlerinden yararlanın. Günlük ve haftalık gezilere katılın.

Konaklama Tipleri

ÖĞRENCİ REZİDANSI

Öğrenciler için özenle seçilmiş Southport Central, deniz kenarında ve şehrin iş merkezlerinin tam kalbinde bir konuma sahiptir. Yüksek güvenliği, wifi erişimi, tam donanımlı mutfağı ile öğrencilerin gönül rahatlığı ile konaklayabilecekleri binanın pencerelerinden Surfers Paradise ve Hinterland manzaraları izlenebilir.

AİLE YANI

Aile yanı konaklamalarının bir çeşidi olan demi pair, öğrencilerin eğitimleri süresince yanlarında kaldığı ailelere ev işleri, çocuk bakımı veya yemek yapma gibi gündelik işlerde yardım etmesi demektir. Bu sistemde aileler öğrencilere tam donanımlı bir oda ve günde üç öğün yemek paylaşmaktadır. Yardımlaşma ve yemeklerde sosyalleşme ile öğrenciler günlük hayatta kullandıkları İngilizceyi geliştirme fırsatı bulacak ve kendilerine ikinci bir aile edinmiş olacaklar.

TATİL APARTLARI

Öğrenciler için ideal bir diğer konaklama şekli de tatil apartıdır. Bluewater Bay Tatil Apartları öğrencilere tam donanımlı mutfak ve çamaşırhane olanağı sunuyor.

İki kişilik odalarda konaklayan öğrenciler derslerinden artan zamanda tuzlu su havuzu, sauna ve açık hava barbeküsünde rahatlayabilir ve komşuları ile iletişim kurarak İngilizce dil yeteneklerini geliştirebilirler.

ULAŞIM

Şehir merkezinde plajlara, mağazalara ve eğlence mekanlarına oldukça yakın olan kampüs en yakın öğrenci yerleşimine 5 dakika yürüme mesafesindedir. Otobüs durakları kampüse yürüyerek 2 dakika uzaklıkta, tramvay durağı ise 3 dakika uzaklıktadır. 

Fotoğraflar ve Video

Öğrenci YORUMLARI

Perth Dil Okulları

Curtin University Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Perth25 Saat5820 AU$11640 AU$17460 AU$19400 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin