ANA SAYFA   (0212) 236 57 93 / info@realegitim.com

Neden biz?

Bizimle Avustralya’da Eğitim Almak İçin En Az 5 Nedeniniz Var!

  • Avustralya Uzmanlığı

Avustralya’da eğitim ve vize konusunda uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimimizle profesyonel hizmet sunuyoruz.

  • Geniş okul seçenekleri

Avustralya’da dil okulundan, TAFE kolejlerine ve üniversitelere kadar uzanan geniş okul yelpazemizle ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun eğitim alternatiflerini biz sunuyoruz. Avustralya’nın önde gelen prestijli üniversitelerinde ve okullarına bizimle yerleşebilirsiniz.

  • Ücretsiz eğitim danışmanlığı

Avustralya Eğitim Dünyası, İhtiyaçlarınız ve kariyer hedefleriniz doğrultusunda size ücretsiz ve profesyonel eğitim ve kariyer danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Kurumumuz depozito, ön kayıt bedeli gibi farklı adlar altında herhangi bir ek ücret almamaktadır. Sadece gideceğiniz okulun ücretlerini ödemeniz yeterlidir.

  • Yüksek Öğrenci Memnuniyeti

Avustralya’da kurumumuz aracılığı ile eğitim alan öğrencilerin hemen hepsi bizi kendi arkadaşlarına tavsiye ediyor.

  • Avustralya Öğrenci Vizesi Deneyimi

Alanında uzman eğitim danışmanlarımız Avustralya vize prosedürlerini güncel olarak takip etmektedir. Artık Avustralya vizesinden korkmanıza gerek yok! Doğru bir vize dosyası nasıl hazırlanır, iyi bir niyet mektubu yazarak kendinizi nasıl iyi ifade edersiniz?  Tüm önemli detaylarda size rehberlik ediyoruz.

Şimdi Ara
Whatsapp