ANA SAYFA   (0212) 236 57 93 / info@realegitim.com

Navitas English – Brisbane

Avustralya’nın Brisbane şehri,yıl boyunca süre gelen güneşli hava koşulları ve mükemmel plajlara olan yakınlığı ile öğrenci popüleritesinin yüksek olduğu bir bölgedir.Rahat ve konforlu yaşamın tadına varmak için iyi bir tercihtir.

Çevresinde ünlü botanik bahçeleri bulunan,Navitas English Brisbane Dil Okulu;şehir merkezinin çok yakın bir noktasında konumlandırılmıştır.Dil okulu,öğrencilerin ihtiyaçlarnı çözümlemek amacıyla,dil eğitimi seçenekleri ile geniş bir kurs yelpazesine sahiptir.

Navitas English Brisbane Avustralya Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

  • Genel İngilizce
  • Akademik İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • IELTS Hazırlık Kursu
  • Cambridge Hazırlık Kursu

Okulun sunduğu imkanlar:

Okul, modern ve klimalı sınıflar, ücretsiz wi-fi ve bilgisayara erişim, Cambridge Üniversitesi tarafından tanınan tecrübeli öğretmenleri, sosyal aktivite programları, akademik danışman desteği sunmaktadır.

Navitas English Brisbane Avustralya Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

  • Aile Yanı Konaklama
  • Yurt Konaklama

Navitas English Brisbane Avustralya Dil Okulu Aktivite  Programları

Haftalık aktivite, hafta sonları ise geziler düzenlenmektedir. Yıl boyu güneşli olan havası ve mükemmel plajları ile Avustralya’nın en gözde tatil mekânlarından biri olan Brisbane, Gold Coast’tan Great Barrier Reef’e kadar uzanan ve Queensland’e açılan bir kapıdır. Avustralya’nın en popüler öğrenci şehirlerinden biri olan Brisbane’de Surfers Paradise’den, Mercan kayalıklarına ve yağmur ormanlarından Avustralyanın en iyi tema parklarına kadar görülecek birçok yer bulunmaktadır.

Tanıtım Videosu

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Şimdi Ara
Whatsapp