...

Kaplan International English Melbourne

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Melbourne dünyanın en kültürlü şehirlerinden biri ve dinamik bir uluslararası iş merkezi olarak kabul edilir. Victoria eyaletinin ikonik plajları, şarap imalathaneleri, yeşil park alanları ile ünlü olan şehirin eğitim kalitesi yüksek ve kültürel etkinlikleri dünyaca ünlüdür. Melbourne, Victoria eyaletindeki en iyi üniversitelere ev sahipliği yapıyor. Şehirdeki dil okulları Avustralya’nın önde gelen üniversite ve kolejleri ile akademik geçiş partnerliğine sahiptir. Lisans veya lisansüstü akademik eğitimlerine Avustralya’da devam etmek isteyen öğrenciler sıklıkla dil okullarının geçiş partnerlerinden yararlanıyor. Ayrıca, şehirde İngilizce öğrenirken sektörlerinde tecrübe edinmek isteyen öğrenciler staj yapmak veya part-time iş sahibi olmak amacıyla Melbourne’ün sunduğu istihdam olanaklarından faydalanır. Şehir, dünya standartlarında sanat galerileri, tiyatro sahneleri ve film prodüksiyonun merkezi haline gelmiştir. Şehirde İngilizce eğitimi alacağınız dönemde birbirinden heyecan verici aktivitelere katılabileceğiniz sosyal kulüpler İngilizce dil pratiğinizi eğlenceli bir tecrübeye dönüştürüyor.

Okul Bilgileri

International House Dil Okulunun yakın zamanda yenilenmiş kampüsü, Melbourne Merkez İş Bölgesi’nin kalbinde, tüm toplu taşıma araçlarına birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Melbourne Üniversitesi’nin bir parçası olan International House her eğitim yılında 350’den fazla yabancı öğrenciyi Melbourne’e getiriyor. Yüksek tavanlar, büyük sınıflar, pencereler boyunca ve güzel modern okulda 10 adet sınıf 2 mutfak ile büyük bir ortak alan ve öğrencilerin dinlenmek için ve ders arasında zevkli zaman geçirmek için geniş bir alana sahiptir. Tüm sınıflar en son görsel-işitsel ekipmanlar ve kampüs genelinde güçlü wifi erişimine sahiptir.

International House Dil Okulu öğrencilerin akademik başarısı, bireysel gelişimi ve kültürlerarası anlayışını beslemeyi ön plana koyuyor. Okulun sunduğu Büyük Milliyet Karışımı politikası tüm öğrencilerin İngilizce öğrenirken dünyanın her yerinden farklı kültürler hakkında bilgi edinmesine olanak vererek harika bir deneyim yaşamalarını sağlar.

Esnek Yarı Yoğun kurslar, öğrencilerin ek ücret ödemeden sabahtan akşam saatlerine ve akşam saatlerinden sabah derslerine geçişlerini sağlar.

Sunulan Dil Programları

  • Genel İngilizce Kursu
  • Cambridge FCE Sınav Hazırlık Kursu
  • Cambridge CAE Sınav Hazırlık Kursu
  • IELTS Akademik Hazırlık Kursu (EAP)
  • Telaffuz ve Akıcı Konuşma Kursu
  • Eğitim Turları

Sosyal Aktiviteler

International House Dil Okulu, Melbourne Merkez İş Bölgesi’nin kalbinde, güzel bir şekilde yenilenmiş 6 katlı bir binada bulunur. Toplu taşıma durakları okul binasının hemen önündedir. Şehir merkezinde bulunan dil okulu çevresi binası kafe, restoran ve mağazalar ile doludur. International House Dil Okulu, öğrencilere derslerden arta kalan sürede eğlenceli zaman geçirmeleri için ücretsiz etkinlikler sunar. Film günleri, pub crawl günleri ve origami kulüpleri, konuşma ve anlama oyunları, Melbourne Merkez İş Bölgesi gezileri, Parklar ve Botanik Bahçe turları sunulan aktiviteler arasındadır. Hafta sonlarında gerçekleştirilen Phillip Adası penguen gözlem gezisi, Yarra Vadisi şarap tadımları, Bellarine Yarımadası gezileri Avustralya’nın doğal hayatını yakından tecrübe etmeniz için ideal etkinliklerdir.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

Avustralyalı bir ev sahibi aile ile kalarak Avustralya’da geçirdiğiniz sürede kendinizi ikinci evinizde hissedebilirsiniz. Ev sahibi aile ile yemeklerini paylaşarak, aile içi sosyal etkinliklerine dahil olarak günlük hayatta İngilizce dil pratiği yapabilirsiniz.

Aile evleri, okula yaklaşık 30 – 40 dakika uzaklıkta bulunur ve okula ve aile evleri topluluğuna bağlı profesyoneller tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

DİĞER KONAKLAMA TİPLERİ

  • Öğrenci Rezidansları
  • Öğrenci Yurtları
  • Hosteller

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Kaplan International English hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Melbourne Dil Okulları

Kaplan International College Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney 28 Ders3906 AU$7644 AU$11466 AU$12740 AU$
Sydney 20 Ders (Akşam)3150 AU$6300 AU$9450 AU$10500 AU$
Melbourne 28 Ders3906 AU$7644 AU$9072 AU$12740 AU$
Brisbane 28 Ders3528 AU$6804 AU$10206 AU$11340 AU$
Perth 28 Ders3528 AU$6804 AU$10206 AU$11340 AU$
Perth 20 Saat (Akşam)3024 AU$6048 AU$9072 AU$10080 AU$
Adelaide 28 ders3528 AU$6804 AU$10206 AU$11340 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin