...

ELSIS English Melbourne

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Melbourne, klasik mimarisi, yeşil alanları, banliyo ve şehir merkezinin kucaklaşması ile Avustralya’nın en rafine şehri kabul edilir. Benzersiz kıyı hatları ve rahat ılıman iklimi Avustralya’da İngilizce öğrenmek için bulunan öğrencilerin eğitimlerini tatil ile birleştirmelerini sağlıyor. Melbourne’de İngilizce dil yeteneklerinizi geliştirirken şehrin kültürel ve sanatsal dokusunu yakından tanıyabilirsiniz. Yılın her döneminde ulusal ve uluslararası kültürel etkinliklere ev sahipliği yapan şehir de dünyaca ünlü müzeler, tiyatrolar ve yüzlerce bağımsız sanat galerisi bulunuyor. Şehrin canlı gece hayatı, dünya mutfaklarından yemekler sunan restoranları, cafe ve barları, komedi kulüpleri ile şehirdekilerin hayatına yeni bir enerji katıyor.

Okul Bilgileri

Avustralya’nın kültür başkenti olarak bilinen Melbourne, Avustralya İngilizce öğrenme deneyiminiz için Victoria’da ideal bir yerdir. Ücretsiz atölye çalışmaları, sosyal aktiviteleri, öğrenci olanakları ve güler yüzlü öğretmenleri ve personelleri ile ELSIS English Dil Okulu Melbourne, Avustralya’daki İngilizce dil eğitiminizin keyfini çıkarabileceğiniz davetkar bir kampüstür. ELSIS English Dil Okulu, Melbourne’de 1991 yılından beri dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen öğrencilere ortalama 15 kişilik sınıflarda yüksek nitelikli öğretmenler ile İngilizce eğitimi veriyor. Dil okulunun yenilenmiş, geniş ve rahat sınıflarında öğrenciler akıllı tahtalar ve modern teknoloji desteğinde eğitim alıyor.

Sunulan Dil Programları

  • Genel İngilizce Programı
  • Akademik Eğitim İngilizce Programı
  • IELTS Hazırlık Eğitimi Programı
  • Cambridge Sınava Hazırlık İngilizce Eğitim Programı
  • Üniversite Geçiş Eğitim Programları

Sosyal Aktiviteler

Melbourne’de hayat kültür sanat ve müzik etrafında döner. Bu şehrin özelliği, sanat kültürünün galeriler ve müzelerle sınırlı kalmayıp en ilginç sanat eserlerinden bazıları sokaklarında sergilenir. Dil okulunda yabancı öğrencilerin ortak öğrenci mutfakları ve dinlenme salonları öğrencilerin dinlenirken İngilizce pratik yapabilmesine yardımcı olacak bir çok sosyalleşme imkanı sunar. ELSIS English Dil Okulu Melbourne Kampüsü, uygun fiyatlı toplu taşıma araçlarına kolay erişim sağlayan canlı şehir merkezinin kalbinde elverişli bir konuma sahiptir. Ayrıca, Melbourne’ u dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden biri haline getiren mükemmel restoranlarına, kafelerine, barlarına ve publarına da yakındır. Kampüsün yürüme mesafesinde bulunan Federasyon Meydanı dünya standartlarında etkinlikler, festivaller, restoranlar ve özel mağazalara ev sahipliği yapmaktadır. Birbirinden güzel park ve bahçeler, büyük kafeler, sanat ve grafiti sanatı ile dünyaca ünlü şehir laneways Melbourne’de yer almaktadır.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

Aile yanında yaşayarak ilişkilerini çok özel bir şekilde kurarken İngilizce dil gelişimini hızlandırıyor. Özenle seçilmiş aile yanında konakladığınız süreçte aileler size evlerinde tam donanımlı bir oda sağlayacak ve size yeni şehir hayatına dair ve yerel kültür hakkında bir fikir verecektir. Ev sahibi ailenizle geçireceğiniz hoş bir akşam yemeği, aile etkinlikleri ve faaliyetleri yerel bir ailenin parçası olarak İngilizce dil pratiği yapmanızı sağlayarak size benzersiz bir deneyim yaşatacaktır.

Aile evleri dil okulundan ortalama 40 – 50 dakika uzaklıkta bulunur. Ev sahibi aileleriniz ile hafta içi günlerde kahvaltı ve akşam yemeği; hafta sonu günlerde ise kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği paylaşacaksınız.

DİĞER KONAKLAMA TİPLERİ

  • Öğrenci Yurtları
  • Öğrenci Rezidansları
  • Ortak Paylaşımlı Öğrenci Daireleri
  • Öğrenci Apartları
  • Hosteller

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken ELSIS English hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Sydney Dil Okulları

ELSIS English Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney20 Saat Sabah (8:45-12:30)3000 AU$6000 AU$6500 AU$10000 AU$
Sydney 20 Saat (Akşam)(17:10-21:30)3000 AU$6000 AU$6500 AU$10000 AU$
Brisbane20 Saat Sabah (8:45-12:30)2760 AU$5520 AU$5980 AU$9200 AU$
Brisbane20 Saat (Akşam)(17:10-21:30)2400 AU$4800 AU$5200 AU$8000 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin