...

Deakin University Melbourne

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Melbourne, Avustralya’nın Victoria eyaletinin başkenti ve ülkenin ikinci büyük şehridir. Şehir, 300.000’den fazla öğrenciye eğitim veren 8 üniversiteye ev sahipliği yapmaktadır. Melbourne öğrenci nüfusunun üçte birinden fazlası yurtdışından alır. Melbourne Avustralya’nın en büyük üniversite kenti ve yurtdışında dil eğitiminin en büyük merkezlerinden birisidir. Melbourne çeşitli ve dinamik kültürü ile tanınır. Çok sayıda kültürel etkinliğe ev sahipliği yapan restoran ve barların seçilmiş bir karışımını sunar. Avustralya’nın gayri resmi spor başkenti ünvanına sahip olan şehir, öğrenciler için ülkenin en yaşanabilir şehri olarak derecelendiriliyor.

Okul Bilgileri

Deakin Universitesi İngilizce Dil Enstitüsü (DUELI), Deakin Üniversitesinin şehir merkezlerinde konumlandırılmış 5 kampüsünde İngilizce yeteneklerinizi geliştirmenizi ve yüksek eğitim ve iş hayatınızda ihtiyacınız olan İngilizce seviyesine ulaşmanızı sağlayacaktır. Melbourne Burwood’da bulunan üniversite kampüsü şehrin doğusundaki çoğu ulaşım merkezine yakındır. Konumu, kampüs dışında yaşamak isteyen öğrenciler için toplu taşıma ile okula ulaşımı oldukça cezbedici kılıyor. Şehrin yemyeşil doğası ile iç içe olan açık alanları, yürüyüş ve bisiklet kullanmaya elverişli parklar ile çevrelenen kampüs banliyo ve şehir merkezini buluşturuyor. Diğer bir yandan Uluslararası dil programı daha bağımsız, kültürel farkındalığınızı geliştirerek uyarlanabilir ve esnek İngilizce dil öğrenmenize yardımcı olur. İster üç aylık bir dönem için yurt dışında okumayı, ister birkaç haftalığına bir çalışma turuna çıkmayı, staj yapmayı veya gönüllülük programlarını tercih edin, Deakin Üniversitesi İngilizce Dil Enstitüsü hem ufkunuzu hem de kariyer beklentilerinizi genişletecek. Eğitim sürecinde yeni arkadaşlar edinecek, küresel bir ağ oluşturacak, hayatınıza ve kariyerinize hayal bile edemeyeceğiniz şekilde katkıda bulunacak bir deneyime sahip olacaksınız. Uluslararası alanda tanınan araştırma ve öğretim kalitesiyle Deakin Üniversitesi İngilizce Dil Enstitüsü, prestijli Dünya Üniversiteleri Akademik Sıralaması’ nda (ARWU) 211nci sıradadır. Deakin Üniversitesi İngilizce Dil Enstitüsü, Bağımsız Kuruluş International Graduate Insight Group (i-graduate) tarafından yürütülen bir ankette Avustralya’da öğrenci memnuniyetinde bir numara olmuştur. Kampüslerde bulunan Bağımsız Öğrenme Merkezlerinden birinde İngilizce eğitimine kendinizi kaptıracak ve kütüphaneler, dil beceri kaynakları ve öğretmenlerden destek alabileceksiniz. Deakin Üniversitesi İngilizce Dil Enstitüsü, TEQSA tarafından akredite edilmiştir ve English Australia, NEAS ve University English Language Centres of Australia (UECA)’nın bir üyesidir.

Sunulan Dil Programları

  • Başlangıç Seviyesi İngilizce Dil Programı
  • Genel İngilizce Programı
  • Akademik Amaçlı İngilizce Programı
  • Yoğunlaştırılmış Akademik Hazırlık Programı (IAP)
  • IELTS Hazırlık Programı
  • İş Hayatı İngilizcesi Programı
  • IELTS Hazırlık Programı

Sosyal Aktiviteler

Melbourne’da herkes için her zaman bir şeyler vardır. Melbourne’deki uluslararası öğrenci deneyiminizi universite ve dil okulu topluluğuna katılarak başlatın! Kampüste yemek yiyebileceğiniz ve arkadaşlarınızla takılmak için harika yerleri keşfedeceksiniz. İlgi alanlarınıza uygun öğrenci kulüplerine ve sağlık ve eğlence hizmetlerine erişebilirsiniz. Deakin Üniversitesi Öğrenci Topluluğu (DUSA) kulüpler, savunma hizmetleri, etkinlikler, spor programları, geziler ve kısa kurslar da dahil olmak üzere tüm öğrencilere yönelik hizmetlere sahip bir topluluktur, böylece öğrenciliğiniz süresince üniversite hayatından en iyi şekilde tasarruf edebilirsiniz. Melbourne’de hayat kültür sanat ve müzik etrafında döner. Bu şehrin özelliği, sanat kültürünün galeriler ve müzelerle sınırlı kalmayıp en ilginç sanat eserlerinden bazıları sokaklarında sergilenir.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

Aile yanında yaşayarak ilişkilerini çok özel bir şekilde kurarken İngilizce dil gelişimini hızlandırıyor. Özenle seçilmiş aile yanında konakladığınız süreçte aileler size evlerinde tam donanımlı bir oda sağlayacak ve size yeni şehir hayatına dair ve yerel kültür hakkında bir fikir verecektir. Ev sahibi ailenizle geçireceğiniz hoş bir akşam yemeği, aile etkinlikleri ve faaliyetleri yerel bir ailenin parçası olarak İngilizce dil pratiği yapmanızı sağlayarak size benzersiz bir deneyim yaşatacaktır. Aile evleri dil okulundan ortalama 40 – 50 dakika uzaklıkta bulunur. Ev sahibi aileleriniz ile hafta içi günlerde kahvaltı ve akşam yemeği; hafta sonu günlerde ise kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği paylaşacaksınız.

KAMPÜS İÇİ KONAKLAMA

Kampüs içi konaklama Deakin Üniversitesi deneyimini en iyi şekilde tecrübe etmeniz için eşsiz bir fırsattır. 7/24 resepsiyon personeli, öğrenci desteği ve güvenlik sistemi ile kampüs içi yaşantınızda kendinizi güvende hissedecek ve destekleyici bir öğrenci ağının parçası olacaksınız.

  • Burwood Kampüsü Öğrenci Köyü
  • Geelong Waterfront Öğrenci Yerleşkesi

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Deakin University hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Melbourne Dil Okulları

Deakin University Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Melbourne25 saat5340 AU$10680 AU$11570 AU$17800 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin