...

Ability English Melbourne

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Melbourne dünyanın en yaşanabilir şehri ve en iyi ikinci öğrenci şehri olarak seçilmiştir. Avustralya’nın kültür başkenti ve dünyanın spor başkenti olarak kabul edilmektedir. Melbourne, İngilizce öğrenmek için en ideal şehirdir. Melbourne, 2019 QS Dünya Üniversite Sıralaması’ nda bulunan sekiz üniversiteye ev sahipliği yapmaktadır. Melbourne üniversiterleri, çeşitli öğrenci organizasyonları, kulüpler ve dernekleri aracılığı ile öğrencilerin şehirdeki eğlence hayatını daha da canlandırıyor.

Okul Bilgileri

Ability English Dil Okulu, Melbourne şehir merkezinde bulunan butik bir dil okuludur. Ability English Dil Okulu Melbourne kampüsü Flinders Street istasyonu, tramvay ve otobüs duraklarına 2 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Şehir merkezinde bulunan Melbourne kampüsü çeşitli alışveriş mağazaları, Laneway cafe ve barları ve dünya mutfaklarından lezzetli yemekleri oldukça uygun fiyata tadabileceğiniz restoranlar ile çevrelenmiştir. Melbourne’ün büyük müzeleri ve sanat galerilerine kolayca ulaşabileceğiniz kampüste derslerinizden artan zamanı Avustralya kültürünü ve yaşantısını daha yakından tanımak, halkın gözünden sanatı takip edebilmek için çeşitli kültürel gezilere katılabilirsiniz. Avustralya’da edindiğiniz arkadaşlarınız ve diğer öğrenciler ile Yarra Nehri, Federation Meydanı ve Kraliyet Botanik Bahçelerinde turlara katılabilir ve şehri keşfederken İngilizce pratiği yapabilirsiniz. Dil okulu kampüsünde İngilizce eğitimi, interaktif tahtalar, projektörler ve WIFI erişimi ile donatılan 29 modern sınıfta veriliyor. Ability English Melbourne modern, teknolojik, aydınlık ve konforlu kampüsü öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak İngilizce öğrenim deneyimini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Kişiye özel eğitim desteği sunan Ability English Dil Okulu, Ability English sertifikası ile birçok üniversite ve koleje direk geçiş gerçekleştirme imkanı sunar. Profesyonel eğitim kadrosu ile IELTS hazırlık kurslarında öğrencilerin hedefledikleri bar puan ve üzeri sonuçlar elde etmeleri sağlanır. Yenilikçi ve öğrencilerin ihtiyaçlarını ön plana koyan eğitim sistemi, ekonomik ve kaliteli kursları, tüm dünyadan gelen öğrencilerin dengeli nüfus dağılımı ve kampüs içi-dışı etkinlikleri ile İngilizce eğitiminde önde gelen dil okullarındandır.

Sunulan Dil Programları

  • Genel İngilizce Programı
  • IELTS Hazırlık Programı
  • Telaffuz ve Akıcı Konuşma Kursu
  • Akademik Amaçlı İngilizce Kursu
  • Cambridge Sınavına Hazırlık Kursu
  • Yoğunlaştırılmış Survival İngilizce Kursu
  • Seçmeli Dersler ile Desteklenmiş İngilizce Kursu

Sosyal Aktiviteler

Melbourne’da herkes için her zaman bir şeyler vardır. Melbourne’deki uluslararası öğrenci deneyiminizi universite ve dil okulu topluluğuna katılarak başlatın! Kampüste, yabancı öğrencilerin arkadaş edinmesine ve İngilizce pratik yapabilmesine yardımcı olacak birçok sosyalleşme alanı bulunmaktadır. Melbourne’de hayat kültür sanat ve müzik etrafında döner. Bu şehrin özelliği, sanat kültürünün galeriler ve müzelerle sınırlı kalmayıp en ilginç sanat eserlerinden bazıları sokaklarında sergilenir.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

Aile yanında yaşayarak ilişkilerini çok özel bir şekilde kurarken İngilizce dil gelişimini hızlandırıyor. Özenle seçilmiş aile yanında konakladığınız süreçte aileler size evlerinde tam donanımlı bir oda sağlayacak ve size yeni şehir hayatına dair ve yerel kültür hakkında bir fikir verecektir. Ev sahibi ailenizle geçireceğiniz hoş bir akşam yemeği, aile etkinlikleri ve faaliyetleri yerel bir ailenin parçası olarak İngilizce dil pratiği yapmanızı sağlayarak size benzersiz bir deneyim yaşatacaktır.

Aile evleri dil okulundan ortalama 40 – 50 dakika uzaklıkta bulunur. Ev sahibi aileleriniz ile hafta içi günlerde kahvaltı ve akşam yemeği; hafta sonu günlerde ise kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği paylaşacaksınız.

ÖĞRENCİ REZİDANSLARI

Avustralya’da diğer öğrenciler ile arkadaşlık kurmanın en iyi yollarından birisi aynı evde yaşamaktır. Dil okuluna yakın öğrenci rezidanslarında beraber yaşadığınız dönemde, kendinizi güvende hissedebileceğiniz konforlu bir ortamda dil pratiği yapmaya devam edebilirsiniz. Modern donanımlı odalarınız ve kişiye özel banyolarda kendinizi ikinci evinizde hissedecek ve zenginleştirici bir tecrübenin parçası olacaksınız.  

Diğer Konaklama Tipleri

  • Öğrenci Yurtları
  • Ortak Paylaşımlı Öğrenci Daireleri
  • Öğrenci Apartları

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Ability English hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Sydney Dil Okulları

Ability English Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney20+3 saat2400 AU$4800 AU$7200 AU$8160 AU$
Sydney 20+3 saat (Akşam)2700 AU$5400 AU$8100 AU$9000 AU$
Melbourne 20+3 saat2400 AU$4800 AU$7200 AU$8160 AU$
Melbourne 20+3 saat (Akşam)2700 AU$5400 AU$8100 AU$9000 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin