ANA SAYFA   (0212) 236 57 93 / info@realegitim.com

Kaplan International English

Avustralya’da dil eğitimi almak isteyenlerin sayısı her geçen sene artıyor. Nedeni ise hem ülkenin gelişmiş bir yapıya sahip olması, hem uluslararası öğrencilere sunulan haklar bakımından zengin olması hem de ülkedeki dil okullarının zincir okul olmasından kaynaklanıyor. Tabi yalın şekilde İngilizce öğrenmek ve pratik yaparken de alternatif seçeneklerden yararlanmanın kolay olması da yine Avustralya’nın tercih edilmesinde büyük bir etkiye sahiptir. Avustralya’da İngilizce dil eğitimi almak isteyenlerin en sık tercih ettikleri şehirlerden biri Sydney’dir. Burada, köklü dil okulları bulunmaktadır ve bu okulların tamamı denetim altında olduğu için öğrenciler, daha bir güven içinde dil eğitimi almanın avantajlarını yakalayabiliyorlar. Kaplan International English, Sydney’de şubesi bulunan ve dünyanın farklı ülkelerinde de şubeleri bulunan, en bilindik dil okullarından biridir. İngilizceyi istediğiniz seviyede öğrenmek, farklı eğitim programlarına katılarak istediğiniz alan üzerinde kullanmak da yine dil okulunun sunduğu cazip avantajlardan biridir. Genel İngilizce, yoğunlaştırılmış İngilizce, mesleki İngilizce ve iş İngilizcesi gibi farklı eğitim programlarından istediğiniz birine katılarak yabancı dilde beklediğiniz sonuçları kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

Neden Kaplan International English?

Amerika, Kanada, İngiltere, Avustralya, Yeni Zelanda, İrlanda ve Singapur gibi dünyanın farklı yerlerinde şubeleri bulunan Kaplan dil okulları, sundukları başarılı eğitim ile kendinden en çok söz ettiren kurumlar arasına girmeyi başarıyor. Marka değerinin yüksek olması sayesinde ciddiyet, eğitimde disiplin ve öğrenci haklarında herhangi bir sorunun yaşanmasına mahal vermeyen yönetici kadrosu sayesinde İngilizceyi net şekilde öğrenmek isteyen öğrenciler Kaplan International English seçeneğini tercihlerinin ilk sırasına alıyorlar.

Zengin dil programları

Bir dil okulunun kalitesini anlamanın en kolay yolu, sunduğu hizmetleri inceleyerek anlaşılır. Kaplan International English, uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip bir dil okulu olarak birçok alanda yabancı dil öğrenmek isteyenlere en kaliteli haliyle hizmet sunmaktadır. Dil okulunun sunduğu bazı hizmetler aşağıdaki gibidir.

  • Genel İngilizce kursu,
  • Uzun dönem kurslar,
  • Sınav hazırlık kursları,
  • İş İngilizcesi
  • Grup eğitim turları,
  • 40 yaş üstü için İngilizce kursları,
  • Akşam kursları,
  • Akademik amaçlı İngilizce kursları.

Kaplan International English ile istediğiniz sonuçlar

İngilizce öğrenmek isteyen her kişinin kendine göre haklı nedenleri vardır. Bazıları işinde daha başarılı ve kariyer sahibi olmak için öğrenmek ister, bazıları mesleki hayatlarında daha başarılı olmak için İngilizce öğrenmek ister. Birbirinden farklı amaçlar için öğrenilen yabancı dil için tercih edilen okulun ve ülkenin kişiye hitap etmesi gerekir. Avustralya’nın Sydney kentinde hizmet veren Kaplan International English, her amaca yönelik sunduğu özel İngilizce eğitimi ile beklentileri en iyi şekilde karşılayabilmektedir. Kariyerinde üst seviyelere çıkmak isteyenler için akademik amaçlı İngilizce eğitimi, yabancı dil sınavına hazırlık yapan öğrenciler için sınav hazırlık kursları ve diğer amaçlara yönelik yabancı dil öğrenmek isteyenlere sunduğu eğitim programları sayesinde herkesin amacına daha kolay ulaşmasını sağlıyor.

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Kaplan International English hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi Ara
Whatsapp