ANA SAYFA ·   (0212) 236 57 93 ·   info@realegitim.com

Sertifika Danışmanlığı

Yurtdışında eğitim görmenin bir çok yolu vardır. İngilizce öğrenmek için dil okullarını, üniversiteleri, daha spesifik konulara yönelmek için master programlarını yada mesleki bilginizi geliştirmek için sertifika programlarını seçebilirsiniz.

Sertifika programları daha ekonomik programlar olup, yeni mezunlara ve genç profesyonellere mesleki bilgi ve beceri kazandıran programlardır. Süreleri 3 aydan başlayan sertifika programları 6 ay, 1 yıl veya 2 yıl olabilmektedir.

Sertifika programları, lisans ve yüksek lisans programlarına altarnatif olarak düşünülmektedir. Ayrıca yurtdışında yaşama ve belirli bir mesleki alanda terminolojiyi öğrenerek İngilizceyi bu yönde geliştirme fırsatı sunar.

Sertifika programlarının avantajları:  Sertifika programlarında içerik çok günceldir ve  eğitimler genellikle akademisyenler ve  büyük şirketlerin üst düzey yöneticileri tarafından verilir. Sektörün önde gelenleriyle tanışma ve onlarla bilgi alışverişinde bulunma imkânı bulunur.

  • Sertifika programları master ya da lisans programlarına göre daha ekonomiktir.
  • Diploma ve sertifika programlarının süreleri, farklılıklar göstermekle beraber, lisans ve yüksek lisans programlarına göre daha kısa programlardır.
  • Master programları daha genel bir eğitim sunarken, sertifika programları daha mikro çerçevede, özelleşmiş eğitim verilir.
  • Sertifika Programlarının bir çoğu staj imkanı sunmaktadır.
  • Master programlarından daha düşük dil seviyesi ile kabul alınabilir (IELTS 5 ,- 5,5)
  • Sertifika programlarında eğitiminiz devam ederken part-time tatillerde full-time çalışabilirsiniz. Programdan sonra ise 2 yıl kadar ülkede kalma ve çalışma izniniz vardır.

Avustralya Eğitim Dünyası;  pazarlamadan, proje yönetimine; muhasebeden, insan kaynaklarına kadar bir çok alanda eğitim alabileceğiniz, mesleki anlamda kendinizi donatabileceğiniz bir çok farklı program sunar.  Uzman danışmanlarımız, alanınıza,  tecrübenize ve kariyer gelişiminize en uygun sertifika programları konusunda öğrencilerini yönlendirir ve okul kayıt işlemlerini yaparlar.

Şimdi Ara
Yol Tarifi