ANA SAYFA ·   (0212) 236 57 93 ·   info@realegitim.com

Dil Okulu Danışmanlığı

Avustralya Eğitim Dünyası, Avustralya’nın önde gelen dil eğitimi veren dil okulları ve kolejleriyle ayrıca  üniversite bünyesindeki dil okullarıyla  çalışmaktadır.

Avustralya dil okulları, uluslararası öğrencilere minimum 20 saat İngilizce eğitimi sunarlar, öğrenci vizesi için bu minimum ders saatidir. Okuldan okula değişmekle birlikte Avustralya dil okullarında haftalık 35 derse kadar eğitim almak mümkündür.

Avustralya dil okulları NEAS ve English Australia tarafından eğitim kalitesini korumak ve geliştirmek amacıyla akredite edilir ve düzenli olarak kontrol edilirler. Avustralya devletinin en önemli ihracat gelir kalemlerinden biri olan eğitim Avustralya hükümeti tarafından denetlenir ve desteklenir.

Avustralya dil okulları danışmanlığımız kapsamında İngilizce seviyeniz belirlenir ve seviyenize ve kariyer hedefinize uygun program önerisi yapılır. Avustralya’da genel İngilizce programlarına katılabileceğiniz gibi akademik İngilizce, IELTS hazırlık, Cambridge Sınavlarına hazırlık, Mesleki İngilizce, İş İngilizcesi gibi programlara katılabilirsiniz. Program seçimi yaptıktan sonra okul kayıt işlemleriniz, vize başvurunuz, uçak bileti ve konaklama ayarlama hizmeti Avustralya Eğitim Dünyası tarafından verilecektir.

Avustralya Eğitim Dünyası ile öğrenciler Avustralya’da İngilizce dil eğitimine en cazip fiyat ve promosyonlarla giderler.