ANA SAYFA ·   (0212) 236 57 93 ·   info@realegitim.com

Dil Okulu Danışmanlığı

Her yıl dünyanın en yaşanabilir şehirleri listesinde ilk 5’e 2-3 tane şehri giren, ılıman, dünyanın en güzel görülmeye değer doğal güzellikleri olan, suç oranı düşük, mutlu insanların etrafınızda olacağı bir ülkede İngilizce öğrenmek istemez misiniz? Cevabınız evetse Avusturalya sizin için doğru tercih.Özellikle uzun dönemli bir İngilizce eğitimi düşünüyorsanız yaşam kalitesi yüksek ama maliyetleri düşük olduğu için Avusturalya’yı düşünmenizi öneririz.

Avustralya Eğitim Dünyası, Avustralya’nın önde gelen dil eğitimi veren dil okulları ve kolejleriyle ayrıca  üniversite bünyesindeki dil okullarıyla  çalışmaktadır.Avustralya dil okulları, uluslararası öğrencilere minimum 20 saat İngilizce eğitimi sunarlar, öğrenci vizesi için bu minimum ders saatidir. Okuldan okula değişmekle birlikte Avustralya dil okullarında haftalık 35 derse kadar eğitim almak mümkündür.Avustralya dil okulları NEAS ve English Australia tarafından eğitim kalitesini korumak ve geliştirmek amacıyla akredite edilir ve düzenli olarak kontrol edilirler. Avustralya devletinin en önemli ihracat gelir kalemlerinden biri olan eğitim Avustralya hükümeti tarafından denetlenir ve desteklenir.

Avusturalya’da dil eğitimi alırken yasal olarak 2 haftaya 40 saat olacak şekilde çalışma izniniz vardır. Bu izin bazı diğer ülkeler gibi sadece kampüs içerisinde veya düşük ücretler değildir. Asgari saat ücretleri 16 AUD dan başlar. Özellikle Sydney ve Melbourne gibi büyük şehirlerde öğrencilerin iş bulabilmeleri daha kolaydır.

Avusturalya’da konaklama seçenekleri fazladır. Dil ve kültürü öğrenebileceğiniz aile yanı konaklama, farklı arkadaşlar edinip sosyalleşebileceğiniz yurt ya da paylaşımlı öğrenci konaklamaları, hosteller, oteller gibi seçenekler bulunur.

Avustralya dil okulları danışmanlığımız kapsamında İngilizce seviyeniz belirlenir ve seviyenize ve kariyer hedefinize uygun program önerisi yapılır. Avustralya’da genel İngilizce programlarına katılabileceğiniz gibi akademik İngilizce, IELTS hazırlık, Cambridge Sınavlarına hazırlık, Mesleki İngilizce, İş İngilizcesi gibi programlara katılabilirsiniz. Program seçimi yaptıktan sonra okul kayıt işlemleriniz, vize başvurunuz, uçak bileti ve konaklama ayarlama hizmetinden ülkeye vardığınızda neler yapacağınız, nasıl iş bulacağınıza kadar olan bir oryantasyon Avustralya Eğitim Dünyası tarafından verilecektir. Avustralya Eğitim Dünyası her öğrenciyi bireysel görür ve kişiye özel değerlendirme ve hizmet sunar.

Avustralya Eğitim Dünyası ile öğrenciler Avustralya’da İngilizce dil eğitimine en cazip fiyat ve promosyonlarla giderler.

Şimdi Ara
Yol Tarifi