ANA SAYFA   (0212) 236 57 93 / info@realegitim.com

Greenwich English College – Sydney

Greenwich College; Sdyney şehir merkezindeki iki kampüsüyle sanayi ve mesleki ihtiyaçlara yönelik sertifika ve diploma programları sunuyor. Sektörün içerisinden seçtiği uzman eğitmenleriyle öğrenciliğiniz sırasında iş dünyasıyla bağ kurma fırsatı tanıyor.

Neden Greenwich College’ı Tercih etmelisiniz?

 1. Uluslararası öğrenci çeşitliliği
 2. Esnek kurs ve ödeme planı
 3. 30’dan fazla üniversiteye geçiş imkânı
 4. Şehir merkezinde modern kampüsler
 5. İyi derecede mesleki İngilizce eğitimi

Greenwich College’ın Sdyney’in kalbindeki heyecan verici, modern kampüsü alışveriş, restoran, kafe ve iş merkezlerine oldukça yakın konumdadır. Önemli kültür, sanat merkezlerine kısa bir yürüyüş mesafesinde olup, dünyaca ünlü plajlar sadece bir otobüs yolculuğu uzaklığındadır. En iyi öğrenci şehirlerinden Sydney eğitim süreniz boyunca her daim keşfedilecek güzelliklerle doludur.

İngilizce Kursları

 • Genel İngilizce

Başlangıç eğitiminden itibaren her seviyede alabileceğiniz bu kurs İngilizce temelinizi oluşturacaktır. IELTS, Cambridge, akademik İngilizce gibi programlarda eğitim almadan önce genel İngilizce eğitimi almanız gerekmektedir.

 • Konuşma ve Telaffuz

Dersler İngilizce konuşma konusunda pratik ve özgüven kazanmanız üzerine tasarlanmıştır. Dersler sonunda aksansız ve doğru telaffuzlu bir İngilizce konuşmaya başlarsınız.

 • IELTS Hazırlık
 • Cambridge Hazırlık
 • Akademik İngilizce Hazırlığı

Yoğun bir akademik İngilizce programı arayan orta düzey İngilizce öğrencileri için hazırlanmıştır. Akademik İngilizce Hazırlığı programını tamamlayarak Avustralya’nın en iyi üniversitelerinden diploma programlarına geçiş için önemli bir adım atmış olursunuz.

Bu program; akademik amaçlar için doğru ve uygun sözcük dağarcığını, gramer yapılarını doğru kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Dersler sonunda fikirlerinizi doğru kalıplarla ifade edebilecek, akademik metinleri anlayabilir ve yazabilir gelişmeyi göstereceksiniz.

 • İş İngilizcesi

Bu kurs iş ortamında İngilizce konuşmak ve yazmak konusunda kendini ilerletmek ve özgüven kazanmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu kursla dünya genelindeki en iyi şirketlerde insan kaynakları ve istihdamda kullanılan dil becerileri için uluslararası kabul görmüş Cambridge BULATS Sınavına hazırlanabilirsiniz.

Sertifika ve Diploma Programları

Konaklama Alternatifleri

 • Yurt
 • Paylaşımlı Ev
 • Aile Yanı

 

Şimdi Ara
Whatsapp