...

Shafston International College Gold Coast

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Brisbane ve Queensland arasında uzanan Gold Coast, tropik-altı iklimi, su kanalları ve altın plajları ile karizmatik bir turist merkezidir. Çeşitli ülkelerden gelen nüfusu ile Gold Coast çok kültürlü bir ortam sunuyor. Öğrencilerin İngilizce öğrenmek için Gold Coast’ u tercih etme nedeni ise rahat yaşam tarzı ile davetkar ve yaşanabilir şehirlerden birisi olması.

Hızla büyüyen eğitim şehri Gold Coast, uluslararası öğrencilere her keseye uygun eğitim fırsatları sunuyor. Gold Coast’ın  harika iklimi ve plajları, doğal parkları, eğlence ve gece hayatı sayesinde öğrenciler eğitimlerini tatilleri ile birleştirebiliyor.

Misafirperver ve öğrenci hayatına uygun olan şehir, dünya standartlarında eğitim ve öğretim olanakları ile İngilizce öğrenmek için harika bir yer. Kira oranının Sydney’den ortalama %40 daha uygun olması nedeni ile şehir 2019 yılında Avustralya’nın öğrenciler için en hesaplı şehri seçildi.

Okul Bilgileri

Shafstone International College, şehrin en popüler İngilizce dil eğitimi merkezlerinden birisidir.  Okul, 24 yıldan biraz daha uzun süredir kaliteli ve alanında kendini kanıtlamış İngilizce öğretmenleri ile öğrencilerin hayalindeki eğitimi veriyor. Öğrencilere kampüs yerleşkesinde konaklama ve Avustralya iş hayatında yer alma fırsatı sunan Shafstone, resmi Cambridge ve TOEIC test merkezi olarak öğrencilere sınavlara kolaylıkla girme fırsatı sunuyor.

Okul Kapasitesi

Shafstone International College, 1996’dan beri dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere Genel İngilizce ve Mesleki İngilizce eğitimi verir. Aynı anda 150 öğrenciye dil eğitimi veren okulda 12 modern sınıf bulunuyor. Okul öğrencilere bireysel çalışma alanları, akademik bilgisayar laboratuvarları ve ortak mutfak olanakları sunuyor.

Sunulan Dil Programları

 • Cambridge Sınavı Hazırlık Programı
 • Genel Ingilizce Programı
 • Yoğunlaştırılmış İngilice Programı
 • İş İngilizcesi Programı
 • IELTS Hazırlık Programı
 • TOEIC Hazırlık Programı
 • Shafstone Flexi Cambridge Programı

Sosyal Aktiviteler

Shafstone’ da İngilizce öğrenmek eğlenceli bir yaşam tarzının parçası olmak demektir. Shafstone Eğitim Turları ile öğrenciler sosyal hayatlarında İngilizce dil yeteneklerini büyük bir özgüvenle sergileyebilir. Çoğu zaman turlardan memnun kalan öğrenciler, daha sonra okula geri dönerek Genel İngilizce Programlarında eğitim almayı tercih ediyorlar

 • Gold Coast Seaworld
 • Surfers Paradise
 • Aquatic Centre
 • Bluewater Koyu
 • Broadwater Parklands

Konaklama Tipleri

AİLE YANI (DEMI PAIR)

Aile yanı konaklamalarının bir çeşidi olan demi pair, öğrencilerin eğitimleri süresince yanlarında kaldığı ailelere ev işleri, çocuk bakımı veya yemek yapma gibi gündelik işlerde yardım etmesi demektir. Bu sistemde aileler öğrencilere tam donanımlı bir oda ve günde üç öğün yemek paylaşmaktadır. Yardımlaşma ve yemeklerde sosyalleşme ile öğrenciler günlük hayatta kullandıkları İngilizceyi geliştirme fırsatı bulacak ve kendilerine ikinci bir aile edinmiş olacaklar.

Ulaşım

Şehir merkezinde plajlara, mağazalara ve eğlence mekanlarına oldukça yakın olan kampüs en yakın öğrenci yerleşimine 5 dakika yürüme mesafesindedir. Otobüs durakları kampüse yürüyerek 2 dakika uzaklıkta, tramvay durağı ise 3 dakika uzaklıktadır. 

ÖĞRENCİ REZİDANSI

Öğrenciler için özenle seçilmiş Southport Central, deniz kenarında ve şehrin iş merkezlerinin tam kalbinde bir konuma sahiptir. Yüksek güvenliği, wifi erişimi, tam donanımlı mutfağı ile öğrencilerin gönül rahatlığı ile konaklayabilecekleri binanın pencerelerinden Surfers Paradise ve Hinterland manzaraları izlenebilir. 

Tatil Apartları

Öğrenciler için ideal bir diğer konaklama şekli de tatil apartıdır. Bluewater Bay Tatil Apartları öğrencilere tam donanımlı mutfak ve çamaşırhane olanağı sunuyor.

İki kişilik odalarda konaklayan öğrenciler derslerinden artan zamanda tuzlu su havuzu, sauna ve açık hava barbeküsünde rahatlayabilir ve komşuları ile iletişim kurarak İngilizce dil yeteneklerini geliştirebilirler.

Fotoğraflar

Öğrenci YORUMLARI

Gold Coast Dil Okulları

Shafston International College Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Brisbane25 Ders3720 AU$7440 AU$11160 AU$12400 AU$
Gold Coast25 Ders3720 AU$7440 AU$11160 AU$12400 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin