...

Browns English Language School Gold Coast

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Avustralya’nın gişe rekorları kıran filmlere ve birinci sınıf sörf etkinliklerine ev sahipliği yapmış karizmatik sahil şehrinde İngilizce öğrenmek elbette her öğrencinin hayalidir. Binlerce yabancı öğrenci İngilizce dil eğitimi için Gold Coast’ u tercih ediyor. Şehir, farklı yaşam tarzlarının yerel kültür ile destekleyerek öğrencilerin ikinci bir evi oluyor.

Misafirperver ve öğrenci hayatına uygun olan şehir, dünya standartlarında eğitim ve öğretim olanakları ile İngilizce öğrenmek için harika bir yer. Kira oranının Sydney’den ortalama %40 daha uygun olması nedeni ile şehir 2019 yılında Avustralya’nın öğrenciler için en hesaplı

Okul Bilgileri

BROWNS English Language Schools genelinde 2003 senesinden bu yana 102 milliyetten gelen 35.000’den fazla öğrenci BROWNS İngilizce Dil Eğitimi Programını tamamladı. Yetişkinler için İngilizce dil eğitimleri okulun Gold Coast Marshall Lane kampüsünde veriliyor. Okul şehir merkezinde kafe, mağaza ve plajlara yakın elverişli bir konuma sahiptir.

BROWNS, çeşitli Avustralya üniversiteleri ve kolejlerine Akademik İngilizce Hazırlık Programı ile öğrenci geçişi partnerliğine sahip. Profesyonel öğretim ekibi ile öğrencilerin kendi tercihleri olan eğitim programlarında İngilizce dil gereksinimlerine uygun şekilde hazırlanmaları sağlanacaktır.

Okul Kapasitesi ve Sunulan İmkanlar

Marshall Lane kampüsünde öğrenciler güneş alan 13 modern sınıfta Broadwater ve Hinterland manzaralarını izleyerek ders alıyor.

Her sınıfta 46 inc LCD TV ekranları ve 1080P ve DVD/TV/www HDMI bağlantısı bulunuyor. Öğrenciler yüksek hızda internet erişimi ve kulaklık setleri ile donatılmış 30 adet bilgisayarda, ESL eğitim programlarına erişebiliyor.

Öğrenciler, Broadwater üzerinde tekne ve yatların geçişini izleyebileceği ortak öğrenci alanında ve arkadaşları ile öğle yemeği yiyebilecekleri açık alanda sosyalleşebilirler. Okulun kapsamlı kütüphanesinin konforlu ortamında  Hızlandırılmış Ek Öğrenme Programı çalışma sayfalarını tamamlayabilirler.

Öğrenci odaklı Aktivite Ofisi, güncel Gold Coast etkinliklerine dair bilgilendirme ve okul öğrencilerinin Avustralya içi seyahatlerinde özel promosyonlar sunuyor.

Sunulan Dil Programları

  • Yoğunlaştırılmış Genel İngilizce Programı
  • Akademik İngilizce Hazırlık Programı
  • IELTS Sınavı Hazırlık Programı
  • Cambridge Advanced English Hazırlık Programı (CAE)
  • Cambridge First Certificate İngilizce Programı (FCE)
  • Eğitim Turları

Sosyal Aktiviteler

Öğrenciler, Broadwater üzerinde tekne ve yatların geçişini izleyebileceği ortak öğrenci alanında ve arkadaşları ile öğle yemeği yiyebilecekleri açık alanda sosyalleşebilirler. Okulun kapsamlı kütüphanesinin konforlu ortamında  Hızlandırılmış Ek Öğrenme Programı çalışma sayfalarını tamamlayabilirler.

Öğrenci odaklı Aktivite Ofisi, güncel Gold Coast etkinliklerine dair bilgilendirme ve okul öğrencilerinin Avustralya içi seyahatlerinde özel promosyonlar sunuyor.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

Avustralya hayatını en iyi şekilde tecrübe edebileceğiniz konaklama tipi aile yanıdır. Eğitiminiz süresince yerel bir aile ile beraber yaşamak gündelik hayatta gerekli olan İngilizce dil yeteneklerini kazanmanızı sağlayacaktır. Ev sahibi aile ile yemeklerinizi paylaşıp Avustralya’da bir aile hayatı yaşayacaksınız. Kampüsten ortalama 50 dakika uzaklıkta bulunan evinize toplu taşıma araçları ve bisiklet, bazen de yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Servisler

BROWNS English Language School, yabancı öğrenciler için Brisbane Havalimanı ve Gold Coast Havalimanı taşıma servisi sunmaktadır. 

ÖĞRENCİ APARTMANLARI

Southport Central Öğrenci Apartmanları, Gold Coast merkezinde BROWNS sadece öğrencilerine özel 40 katlı bir kuledir. Yerleşim yeri BROWNS Gold Coast Kampüsüne, Australian Fair Alışveriş Merkezine ve plaja 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Alternatif Konaklama

BROWNS, öğrencilerini genellikle kendi apartmanlarında misafir etmeyi tercih eder. Öğrenci apartmanlarında kapasitenin sınırlı olması gibi özel durumlarda öğrencileri aile yanı evlerde konaklama sunar. Öğrencilerin, aile yanı konaklamayı tercih etmediği durumlarda ise hosteller, öğrenci yurtları ve diğer aile apartmanları konaklama hizmetleri sunmaktadır.

Fotoğraflar

Öğrenci YORUMLARI

Gold Coast Dil Okulları

Browns English Language School Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Brisbane25 saat3840 AU$7440 AU$8060 AU$12400 AU$
Gold Coast25 saat3840 AU$7440 AU$8060 AU$12400 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin