ANA SAYFA   (0212) 236 57 93 / info@realegitim.com

Embassy English – Sydney

Embassy English, dünyanın en büyük dil okulu zincirlerinden  Study Group bünyesindedir. Embassy  English’in Avustralya’nın yanı sıra İngiltere ve Amerika’nın bir çok popüler merkezinde okulu bulunmaktadır. Global İngilizce dil okulları arasında beş yıl üst üste Yılın Okul Zinciri ödülünü kazanmış olup, 2015 yılında Super Star Ödülünü alan ilk okul olmuştur. Öğretmenleri ve personel kadrosu ödüllü bir okul olmanın hakkını vermektedir. Uluslararası akreditasyonların tamamını karşılan Embassy English ile tüm dünyada geçerli bir İngilizce sertifikasına  sahip olun!

Embassy English Sydney, şehrin en işlek caddelerinden birisi üzerinde bulunur, buradan cafe ve barlara, restoranlara ve alışveriş merkezlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma ile rahatlıkla Sydney Opera Binası, Harbour Köprüsü ve yerel plajlara ulaşabilirsiniz. Okul aynı zamanda Charles Sturt University ile kampüsünü paylaşmaktadır. Dünyanın en yaşanılabilir şehirlerinden biri Sdyney’de geçireceğiniz zamanla unutulmaz anılar biriktireceğinizden emin olabilirsiniz.

EMBASSY ENGLISH SYDNEY OLANAKLARI

 1. Modern sınıflar, teknolojik eğitim araçları
 2. Kablosuz internet erişimi
 3. Bilgisayar odası
 4. Dinlenme Salonu
 5. Kütüphane

Embassy English Sydney  İngilizce Programları

 • Genel-Yoğun İngilizce

Tüm seviyelere uygun bu programla dilbilgisi ve kelime dağarcığınızın gelişmesi, dinleme yeteneği kazanmanız, İngilizce konuşma konusunda özgüvenli olmanız ve daha etkin İngilizce dil becerileri edinmeniz hedeflenir. Embassy English genel İngilizce kursuyla ders sayısını ve ders uzunluğunu bütçenize ve hedeflerinize uygun seçebilirsiniz.

 • FCE, CAE Hazırlık Programı
 • IELTS Hazırlık
 • Bire bir İngilizce
 • İş İngilizcesi

İş yeri için profesyonel kelime dağarcığınızı geliştireceğiniz, etkili sunum ve iş görüşmeleri için dil becerilerinizi artıracağınız programdır. Bu kurs ile gelişen iş dünyasında bir adım öne çıkabilirsiniz.

 • Akademik İngilizce

Avustralya’ya özel bu kursla İngilizce dil kursundan bir yükseköğrenim programına geçiş hakkı kazanabilirsiniz. Avustralya’daki bir çok üniversite ve koleje Embassy English EAP sertifikasıyla geçiş yapabilirsiniz.

Program boyunca makale ve rapor yazımı, akademik kelime dağarcığının genişletilmesi gibi alanlarda ilerleme kaydedersiniz. Programı başarılı bir şekilde tamamladığınızda Avustralya’da ortak çalıştığı üniversite ve yüksek okullara  IELTS, TOEFL veya PET sınavına girmeden doğrudan geçiş yapabilirsiniz.

Şimdi Ara
Whatsapp