ANA SAYFA   (0212) 236 57 93 / info@realegitim.com

ELSIS Language School – Sydney

Avusturalya’nın en güzel şehirlerinde dünyanın her yerinden gelen öğrencileriyle 1991 yılından beri İngilizce öğretiyor. ELSIS sıcak atmosferi, yetkin öğretmenleri, her sorununuzda kapısını çalabileceğiniz idari personeli ve eğitim kalitesiyle kendini butik okul olarak tanımlar ve bununla gurur duyar. Öğrencilerini destekler, cesaretlendirir ve okul süresince geçirdiğiniz zamanı değerli kılar.

ELSIS Dil Okulları; alanında uzman kadrosuyla bire bir ve grup çalışmaları yaparak dil öğrenme imkanı sunuyor. Kişiye özel, öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına uygun, kaliteli dil sınıfları ve eğlence aktiviteleri programları tasarlar. Ders programları ve sundukları ders dışı faaliyetler birbiriyle bağlantılıdır, böylece sınıfta öğretilenleri gerçek yaşamda uygulama şansınız doğar. ELSIS’te eğitim süreniz boyunca ücretsiz atölye çalışmaları ve bir çok sosyal etkinlik sizi bekliyor. Bu etkinliklerle farklı sosyal ağlara katılarak derslerde öğrendiğiniz dili pratik yapma şansına sahip olursunuz.

ELSIS Sydney, eğlence ve alışverişin şehri Sydney’in kalbinde bulunur. Bir çok kültürü içinde barındıran bu şehirde dil öğrenirken kendinizi geliştirme, farklı kültürlerle kaynaşma şansı da yakalarsınız. Yüksek eğitim standartlarına sahip, güvenilir bu şehirde ELSIS Dil okullarıyla İngilizce öğrenirken, sunduğu fırsatlarla yaşam deneyimlerinizi artırabilirsiniz.

Yumuşak ve ılıman bir iklime sahip Sydney’de sayısız park ve plajda, açık havada yapılan etkinliklerden faydalanabilir, yüzlerce kafe, restoran ve cazibe merkezini keşfedebilirsiniz.

Eğer dil eğitiminizi ELSIS Sydney’de alıyorsanız yılın her ayı birbirinden çeşitli ve farklı festivallere katılmaya hazır olun.

Kurs Programları

  1. Genel İngilizce

Dil öğrenmede ilk adım olarak önerilen Genel Yoğun İngilizce kursuyla; sosyal ve işlevsel iletişiminizi artırmaya yönelik dilbilgisi konusunda sağlam bir temel oluşturur. Yeni sözcük deyim ve konuşma dilini öğrenebileceğiniz bir eğitimin yanı sıra pratik imkânı sağlar.

Genel İngilizce kursları grup eğitimleri dışında bire bir eğitimler şeklinde de sunulmaktadır.

  1. İş İngilizcesi

İş hayatının gerektirdiği temel yazma ve konuşma becerilerinizi geliştirebileceğiniz, aynı zamanda sunum becerilerinizi ve de en çok karşılaşılan durumlarla ilgili örnek metinler üzerinde çalışabileceğiniz bir program içeriği sorar.

  1. Akademik İngilizce

Birçok sertifika kolejine ve üniversiteye geçiş imkanı sunan akademik İngilizce programı  bir çok öğrencinin  ödev yazma, araştırma yapma ve sunum hazırlama becerilerini geliştiren bir programdır.

  1. IELTS Hazırlık Kursu

Genel İngilizcenizi  en az B2 seviyesine yükselttikten sonra IELTS hazırlık programına devam ederek  yüksek skor almayı hedefleyebilirsiniz. Elsis’in deneyimli IELTS öğretmenleri okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinizi ayrı  ayrı değerlendirerek en yüksek skoru almanız için çabalarlar.

  1. Cambridge Sınavı Hazırlık Dersleri
  2. Eğitim Turları

 

Şimdi Ara
Whatsapp