EC English Dil Okulları

Yurtdışında dil eğitimi almanın son dönemlerde popülarite kazandığı bir gerçektir. Ülkelere gidişlerin eskisine göre hem daha kolay olması hem de maliyet açısından eskisine göre daha uygun olması, yabancı dil öğrenmek isteyenlerin Türkiye’deki dil okullarından hizmet almak yerine yurtdışında uygun yerleri keşfederek gitmelerini etkiliyor. Alternatif çok sayıda ülke bulunmasına rağmen yaşam kalitesi, eğitim disiplini ve uluslararası öğrencilere sunulan haklarıyla daha bir ön plana çıkmaya başlayan ülke Avustralya’dır. Avustralya, yaşam koşullarındaki rahatlığı, köklü geçmişi, kültürel değerleri ve sıcak insanları ile eğitimini yurtdışında tamamlamak isteyenler için en cazip seçeneklerden biridir. Amerika, Kanada, İngiltere, Malta ve Güney Afrika’da merkezleri bulunan EC English, Avustralya’da da merkezini kurarak, uluslararası öğrencilere dil hizmeti vermeye başladı. EC (Embassy English) adıyla yenilenen dil okulu, başarılı eğiticileri ve yöneticileri ile disiplin şartlarına uyarak eğitim veren bir dil okuludur.

EC English, Embassy English dil okullarını bünyesine alarak Avustralya’da da hizmet vermeye başlamanın yanında bir de yüzde 30’a varan indirimleriyle öğrencilerin dikkatini üzerine çekiyor. Birçok eğitim programının sunulması, her yaştan kişinin, istediği programa katılmasına olanak sağlıyor.

Dil eğitimi alırken program seçeneklerinin çok olması, dil okulunun kalitesini en iyi şekilde ortaya koyar. Son dönemlerde Avustralya’da kurulan EC English dil okulu da zengin programları ile herkese hitap eden bir kurumdur. Genel İngilizce, yoğunlaştırılmış İngilizce, mesleki İngilizce, iş İngilizcesi gibi birçok program seçenekleri ile hizmet veren dil okulu, son dönemlerde Türk öğrenciler tarafından da en çok tercih edilen dil okulları arasına girmeyi başardı.

Yurtdışında dil eğitiminin en çok tercih edilen adresi Avustralya, 23 milyon nüfusa sahip bir ada ülkesidir. Dil eğitiminde öncü birçok markaya ev sahipliği yapan ülke, çoğunlukla ılıman bir iklime sahiptir. Uluslararası öğrencilere kucak açan ülke, insanları ile dışarıdan eğitim almak için gelen öğrencilere karşı son derece sıcak ve samimi davranmaktadırlar. Dil okullarındaki eğitim kalitesi ise tartışmasız “iyi” olduğu için burada eğitim alan öğrenciler, hem eğitim noktasında hem de ülkenin genel yaşamı noktasında beklentilerini en iyi şekilde elde edebiliyorlar. Birçok ülkede merkezi bulunan ve son olarak Avustralya’da da hizmet vermeye başlayan EC English, diğer markalarda olduğu gibi sürekli devlet tarafından denetlenmektedir. Bu da uluslararası öğrencilerin daha emin bir şekilde dil eğitimi almalarına yardımcı olmaktadır.

Dil eğitimi almanın birçok yönden avantajı vardır ancak eğitim alınacak okulun ve eğitim alınacak ülkenin isabetli olması da son derece önemlidir. Avustralya İngilizcesi, yalın ve anlaşılır bir İngilizcedir. Buraya dışarıdan dil eğitimi almaya gelen öğrenciler, çalışma iznine sahip oldukları için ve aynı zamanda boş zamanlarını değerlendirmek için katılabilecekleri birçok etkinlik olduğu için pratik yapma konusunda oldukça şanslı olabiliyorlar. Tabi bir de EC (Embassy English) dil okullarının eğitime verdiği ağırlık ve değer sayesinde, daha hızlı dil öğrenme imkanı da elde edilmiş oluyor. Güvenilir ve dünya markası haline gelmiş bir dil okulundan eğitim almanın elbette cazip birçok yönü olacaktır. Yurtdışı eğitim danışmanlığı alanında uzun zamandan beri hizmet veren kurumumuz ile iletişime geçerek EC English dil okulu hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, Avustralya öğrenci vizesi ve kayıt işlemleri konusunda destek alarak daha kısa sürede kayıt işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Kaliteli bir dil eğitim için seçim yaparken araştırın, danışın ve öyle karar verin.

EC English Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney24 ders31206240936010400
Sydney 28 ders456086401296014400
Melbourne 24 ders31206240936010400
Melbourne 25 ders (Akşam)31686336950410560
Melbourne 28 ders4560864012960 14400
Brisbane24 ders31206240936010400
Brisbane28 ders403278721180813120

Öğrenci Yorumları

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım