...

Shafston International College Brisbane

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Brisbane’ in mükemmel havası, rakipsiz yaşam tarzı ve birbirinden güzel yakınlığı İngilizce öğrenmek için şehri dünyanın en iyi yerlerden birisi haline getiriyor.

Brisbane, Avustralya’ nın ikinci büyük eyaleti Queensland’ ın başkentidir ve Avustralya’nın Yeni Dünya Şehri ünvanını almıştır. . Avustralya’nın en kalabalık üçüncü şehri olmasının yanı sıra, Brisbane coğrafi alana göre Avustralya’nın altı başkentinin en büyüğüdür ve yaklaşık 1.140 km2’lik bir alanı kaplayan dünyanın üçüncü büyük şehridir.

Brisbane tüm yıl boyunca sıcak bir iklime sahip yenilikçi, kültürel ve canlı bir şehirdir. Yerel halkın arasına karışıp şehrin samimi, uyumlu ve rahat bir açık hava yaşam tarzı keyfini çıkarabilirsiniz.

Uluslararası öğrenciler için Brisbane, Avustralya ve çevresini keşfetmek için mükemmel bir eğitim şehri. Şehir, öğrencilere evlerinden uzakta bir ev sunuyor.

Öğrencilerin şehirde en fazla zaman geçirdikleri yerlerden birisi Avustralya’nın en büyük modern sanat galerisi Olan QAGOMA da dahil olmak üzere sanat galerileri, tiyatrolar ve müzeler şehrin kültür merkezleri arasındadır.

Brisbane, Avustralya kültürünü temsil ettiği gibi uluslararası kültürleri de benimsemiş durumdadır. Oktoberfest ve Greek Fest Avustralya’nın en büyük uluslararası festivallerine ev sahipliği yapmaktadır.

Okul Bilgileri

Brisbane Shafston International College Dil Okulları 24 yıldan bu yana 103 farklı kültürden gelen 120,000 öğrenciye İngilizce dil eğitimi verdi. Cambridge ve TOEIC test merkezi olarak hizmet veren dil okulunda, haftada 25 saatlik yoğunlaştırılmış ve bireysel eğitim programlarına katılabilirsiniz.

Kaliteli ve alanında kendini kanıtlamış İngilizce öğretmenleri ile öğrencilerin hayalindeki eğitimi sunan, Shafston Dil Okulu, Avustralya’daki en iyi dil okulu olarak çeşitli ödüller aldı.

Dil okulu, öğrencilere bireysel çalışma alanları, akademik bilgisayar laboratuvarları ve ortak mutfak olanakları sunuyor. Ayrıca kampüs içi konaklama imkanları ve çeşitli iş imkanları sunan staj programlarını öğrencilere sağlanan imkanlar arasındadır.

Sunulan Dil Programları

  • Cambridge Sınavı Hazırlık Programı
  • Genel Ingilizce Programı
  • Yoğunlaştırılmış İngilice Programı
  • İş İngilizcesi Programı
  • IELTS Hazırlık Programı
  • TOEIC Hazırlık Programı
  • Shafstone Flexi Cambridge Programı

Sosyal Aktiviteler

Brisbane Avustralya’nın en hızlı büyüyen şehirlerinden biridir ve capcanlı canlı şehir merkezi, açık hava yaşam tarzı ve samimi sakinleri ile ünlüdür.

Şehir nehirleri, parkları ve doğal hayatının şaşırtıcı yönlerini keşfetmeniz için yürüyüş ve bisiklet yolları sunuyor. Şehrin heyecan verici gece hayatı ve dünyaca ünlü sanat galerileri ve yıllık festivalleri ile öğrencilerin sıkılmasına fırsat olmayacak.

Shafston International College ise öğrencileri için eğitim turları sunuyor. Shafstone’ da İngilizce öğrenmek eğlenceli bir yaşam tarzının parçası olmak demektir. Shafston Eğitim Turları ile öğrenciler sosyal hayatlarında İngilizce dil yeteneklerini büyük bir özgüvenle sergileyebilir. Çoğu zaman turlardan memnun kalan öğrenciler, daha sonra okula geri dönerek Genel İngilizce Programlarında eğitim almayı tercih ediyorlar

Konaklama Tipleri

AİLE YANI (DEMI PAIR)

Aile yanı konaklamalarının bir çeşidi olan demi pair, öğrencilerin eğitimleri süresince yanlarında kaldığı ailelere ev işleri, çocuk bakımı veya yemek yapma gibi gündelik işlerde yardım etmesi demektir. Bu sistemde aileler öğrencilere tam donanımlı bir oda ve günde üç öğün yemek paylaşmaktadır. Yardımlaşma ve yemeklerde sosyalleşme ile öğrenciler günlük hayatta kullandıkları İngilizceyi geliştirme fırsatı bulacak ve kendilerine ikinci bir aile edinmiş olacaklar.

ÖĞRENCİ APARTMANLARI

Öğrenciler için özenle seçilmiş Shafston lüks dairelerinde yepyeni, modern mobilyalı Yarımada odalarında muhteşem nehir ve şehir manzaralarını izleyebilirsiniz. Apartman, Shafston International College Dil Okulu’ nun hemen yanında, otobüs durağına sadece 200 metre ve feribotlara 400 metre mesafede yer alır. Yüksek güvenliği, wifi erişimi, tam donanımlı mutfağı ile öğrencilerin gönül rahatlığı ile konaklayabilecekleri binada tam donanımlı spor salonu ve yüzme havuzları da bulunuyor.

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Kaplan International English hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Brisbane Dil Okulları

Shafston International College Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Brisbane25 Ders3720 AU$7440 AU$11160 AU$12400 AU$
Gold Coast25 Ders3720 AU$7440 AU$11160 AU$12400 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin