Navitas English Brisbane

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Brisbane’ in mükemmel havası, rakipsiz yaşam tarzı ve birbirinden güzel yakınlığı İngilizce öğrenmek için şehri dünyanın en iyi yerlerden birisi haline getiriyor.

Brisbane, Avustralya’ nın ikinci büyük eyaleti Queensland’ ın başkentidir ve Avustralya’nın Yeni Dünya Şehri ünvanını almıştır. . Avustralya’nın en kalabalık üçüncü şehri olmasının yanı sıra, Brisbane coğrafi alana göre Avustralya’nın altı başkentinin en büyüğüdür ve yaklaşık 1.140 km2’lik bir alanı kaplayan dünyanın üçüncü büyük şehridir.

Brisbane tüm yıl boyunca sıcak bir iklime sahip yenilikçi, kültürel ve canlı bir şehirdir. Yerel halkın arasına karışıp şehrin samimi, uyumlu ve rahat bir açık hava yaşam tarzı keyfini çıkarabilirsiniz.

Uluslararası öğrenciler için Brisbane, Avustralya ve çevresini keşfetmek için mükemmel bir eğitim şehri. Şehir, öğrencilere evlerinden uzakta bir ev sunuyor.

Öğrencilerin şehirde en fazla zaman geçirdikleri yerlerden birisi Avustralya’nın en büyük modern sanat galerisi Olan QAGOMA da dahil olmak üzere sanat galerileri, tiyatrolar ve müzeler şehrin kültür merkezleri arasındadır.

Brisbane, Avustralya kültürünü temsil ettiği gibi uluslararası kültürleri de benimsemiş durumdadır. Oktoberfest ve Greek Fest Avustralya’nın en büyük uluslararası festivallerine ev sahipliği yapmaktadır.

Okul Bilgileri

Avustralya’nın en samimi şehrinde rahat eğitim olanaklarının tadına Navitas English ile varın. 30 yılı aşkın süredir Avustralya’daki uluslararası öğrencilere, göçmenlere ve öğretmen adaylarına İngilizce dil eğitimi ve mesleki eğitim veren Navitas English, Brisbane merkez istasyonuna sadece bir kaç dakika uzaklıktadır. 

 

Brisbane Navitas English, öğrencilerin İngilizce eğitimleri tamamlandıktan sonra daha yüksek eğitim seviyelerine devam etmelerini sağlayan Avustralya’da Curtin Teknoloji Üniversitesi, Edith Cowan Üniversitesi, TAFE Eğitim ve Öğrenim Merkez Teknoloji Enstitüsü gibi önemli üniversite ve kolejlere geçiş kurumudur.

Sunulan Dil Programları

  • Genel İngilizce Kursları
  • Cambridge FCE Hazırlık Kursları
  • Cambridge CAE Hazırlık Kursları
  • IELTS Hazırlık Kursu
  • IELTS Hazırlık Akşam Kursları

Sosyal Aktiviteler

Brisbane Navitas İngilizce dil okulu, Brisbane şehir merkezinde şehrin kalbinde yer almaktadır. Popüler turistik mekanlara, eğlence merkezlerine, çeşitli mağazalara ve restoranlara ve toplu taşıma duraklarına bir kaç dakikalık yürüme mesafesindedir.

Brisbane plajları, Avustralya milli parkları ve Büyük Mercan Resifi, plajlar ve adalar da dahil olmak üzere Avustralya doğal hayatı ile çevrilidir.

Dil okulu yakınlarda, Story Bridge, Roma Street Parklands, Southbank Beach, Queen Street Mall, Chinatown ve The Valley gibi Brisbane’in en popüler turistik yerlerinden bazılarını bulabilirsiniz. Ayrıca şehir silüetini görmek için Coot-tha Dağına kısa bir yolculuk yapabilirsiniz.

Brisbane sanat ve kültürü bünyesinde barındıran capcanlı bir şehirdir. Nehrin güneyinde, South Bank Cultural Precinct, Queensland Modern Sanat Galerisi ‘ne (GoMA), Queensland Gösteri Sanatları Merkezi’ne (QPAC) ve diğer galeri ve müzelere ev sahipliği yapmaktadır. Brisbane Komedi Festivali ve Brisbane Festivali gibi yıllık etkinlikleri öğrencilerin katılmaya değer buldukları aktiviteler arasındadır.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

Aile yanında konaklama, Avustralya yaşam tarzını deneyimlemek için harika bir yoldur. Avustralyalı bir aile ile yaşamak günlük yaşamda İngilizce dil yeteneklerinizi pratik yaparak geliştirmenize yardımcı olacaktır. Eğitiminiz süresince yanında kaldığınız ailenin evinde size ait tam donanımlı bir odanız ve aile ile beraber paylaşacağınız yemek saatleriniz olacaktır.

BAĞIMSIZ KONAKLAMA

Brsibane’de aile yanı konaklamanın yanı sıra öğrencilerin bağımsız yerleşiminin sağlandığı konaklama imkanları mevcuttur. Okula yürüme mesafesindeki pansiyon, hostel ve öğrenci apartmanları güvenilir alternatif konaklama olanağıdır.

Şehir merkezinde parklar, kafeler, eğlence mekanları, alışveriş merkezleri ve spor tesislerine oldukça yakın olan bu yerleşkeler her keseye uygun fırsatlar sunar. Öğrenciler grup halinde kalırken uluslararası bir iletişim ağı kurabilir, İngilizce öğrenirken ödevlerinde ve pratiklerinde birbirlerine yardım edebilir ve sosyal İngilizcenin ne kadar da rahat öğrenilebildiğini ilk elden tecrübe edebilirler.

Fotoğraflar

Okul Kapasitesi

Bir eğitim dönemi içerisinde 400 öğrenciye aynı anda eğitim verebilen Brisbane Navitas English, her birinde ortalama 15 öğrencilik sınıf mevcudu ile 15 modern donanımlı sınıfta İngilizce eğitimi veriyor. Dil okulu sınıfları interaktif eğitim anlayışını eğitim sistemlerinde yaşatan multi-medya SMART donanımlı sınıflarda İngilizce dersleri veriyor. Ayrıca, 54 bilgisayar ile donatılmış 2 bilgisayar laboratuarında ve okul genelinde ücretsiz wifi erişimi sunuluyor.

Okul, öğrencilerine ihtiyaçlarına göre esnek ve günlük İngilizce yeteneklerini geliştirmek veya testlere hazırlanmak için çeşitli kurslar sunmaktadır.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Brisbane Dil Okulları

Navitas English Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney20+5 saat (City)3020603890571064
Sydney 20 saat (Akşam) (City)2652530479568840
Brisbane20+5 saat32406480972010800
Brisbane20 saat (Akşam)2760552082809200
Perth20+5 saat343268641029611440
Perth20 saat30006000900010000

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım