...

LSI Brisbane

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Brisbane’ in mükemmel havası, rakipsiz yaşam tarzı ve birbirinden güzel yakınlığı İngilizce öğrenmek için şehri dünyanın en iyi yerlerden birisi haline getiriyor.

Brisbane, Avustralya’ nın ikinci büyük eyaleti Queensland’ ın başkentidir ve Avustralya’nın Yeni Dünya Şehri ünvanını almıştır. . Avustralya’nın en kalabalık üçüncü şehri olmasının yanı sıra, Brisbane coğrafi alana göre Avustralya’nın altı başkentinin en büyüğüdür ve yaklaşık 1.140 km2’lik bir alanı kaplayan dünyanın üçüncü büyük şehridir.

Brisbane tüm yıl boyunca sıcak bir iklime sahip yenilikçi, kültürel ve canlı bir şehirdir. Yerel halkın arasına karışıp şehrin samimi, uyumlu ve rahat bir açık hava yaşam tarzı keyfini çıkarabilirsiniz.

Uluslararası öğrenciler için Brisbane, Avustralya ve çevresini keşfetmek için mükemmel bir eğitim şehri. Şehir, öğrencilere evlerinden uzakta bir ev sunuyor.

Öğrencilerin şehirde en fazla zaman geçirdikleri yerlerden birisi Avustralya’nın en büyük modern sanat galerisi Olan QAGOMA da dahil olmak üzere sanat galerileri, tiyatrolar ve müzeler şehrin kültür merkezleri arasındadır.

Brisbane, Avustralya kültürünü temsil ettiği gibi uluslararası kültürleri de benimsemiş durumdadır. Oktoberfest ve Greek Fest Avustralya’nın en büyük uluslararası festivallerine ev sahipliği yapmaktadır.

Okul Bilgileri

LSI Brisbane Dil Okulu, şehrin merkezi konumunda, ulaşım hizmetlerine, restoranlara ve mağazalara yakın kültürel değeri tanınmış bir binada yer almaktadır. Dil okulundan, lüks Queen Street Alışveriş Merkezi, nehir kenarındaki Botanik Bahçeleri ve finans ve perakende bölgelerine kolayca ulaşabilirsiniz.

LSI Brisbane Dil Okulu, bir eğitim dönemi içerisinde 6 modern sınıfta ortalama 16 kişilik sınıf mevcudu ile eğitim veriyor. Alanında profesyonel ve nitelikli eğitmenler tarafından sunulan ücretsiz eğitim materyalleri ile desteklenen interaktif dersler öğrenci merkezli bir eğitim anlayışını destekliyor.

Dil okulunda, klimalı ferah ve rahat sınıflar, geniş bir öğrenci salonu, ücretsiz internet erişimi sağlayan bilgisayar odası ve İngilizce çalışırken size destek sunan bir öğrenme merkezi bulunmaktadır.

Sunulan Dil Programları

 • Genel ve Yoğunlaştırılmış İngilizce Programları
 • Premium Bireysel ve Grup Kursları
 • Akademik Hazırlık İngilizcesi Kursları
 • Üniversite Geçiş ve Hazırlık Programları
 • İş ve İş Hayatı İngilizcesi
 • Demi-pair İngilizce Eğitim Programı
 • Çalışma ve İngilizce Programları
 • İngilizce Aktivite Kursları

Sosyal Aktiviteler

Brisbane LSI, derslerden arta kalan her anı eğlenerek ve sosyal etkileşimler ile İngilizce pratiği yaparak geliştirmeniz için aylık aktivite planları sunar.

 

Sunulan aktiviteler arasında meslek kulübü etkinlikleri; Queensland Müzesi ve Modern Sanatlar Galerisi gezileri; football sörf ve yüzme sporları; akşam üzeri şehir gezileri; hafta sonu Büyük Mercan Resifleri ve Coot-tha Dağı yürüyüş gezileri yer almaktadır.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

Aile yanı konaklamaları, Avustralya kültürünü doğal ortamında tecrübe edebileceğiniz ve bu

kültürden kişiler ile zaman geçirerek İngilizce dil yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz vazgeçilmez bir fırsattır. Aile yanında geçireceğiniz sürede size ait dayalı döşeli bir odaya sahip olacak ve yemeklerin çoğunu aile ile paylaşarak kendinizi ailenin bir bireyi gibi hissedeceksiniz.

Samimi ve ferah bir ortamda, dil okulundan toplu ulaşım ile sadece 45 dakika uzaklıkta yaşayan ve profesyonel LSI personelleri tarafından özenle seçilip düzenli olarak denetlenen aileler, avustralya’daki ikinci bir aileniz olacak.  

ÖĞRENCİ MİSAFİR EVLERİ

Avustralya’da geçireceğiniz süre boyunca bağımsız bir ortamda, şehrin merkezinde rahat ve güvenli öğrenci evlerinde konaklayabilirsiniz. Temiz ve güvenli bu evlerde öğrenciler kendi yemeklerini kendileri pişirirler. Ortak dinlenme salonlarında ve ortak mutfaklarda farklı kültürlerden gelen öğrenciler ile beraber yemeklerinizi paylaşabilir ve günün her anında pratik yapma imkanı yakalayabilirsiniz.

Diğer Konaklama İmkanları

 • Hosteller
 • Pansiyonlar
 • Kiralık Öğrenci Evleri
 • Yurtlar

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Kaplan International English hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Brisbane Dil Okulları

LSI Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Brisbane24 ders4224 AU$7968 AU$8632 AU$13280 AU$
Brisbane30 ders4656 AU$8736 AU$9464 AU$14560 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin