...

Lexis English Brisbane

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Brisbane’ in mükemmel havası, rakipsiz yaşam tarzı ve birbirinden güzel yakınlığı İngilizce öğrenmek için şehri dünyanın en iyi yerlerden birisi haline getiriyor.

Brisbane, Avustralya’ nın ikinci büyük eyaleti Queensland’ ın başkentidir ve Avustralya’nın Yeni Dünya Şehri ünvanını almıştır. . Avustralya’nın en kalabalık üçüncü şehri olmasının yanı sıra, Brisbane coğrafi alana göre Avustralya’nın altı başkentinin en büyüğüdür ve yaklaşık 1.140 km2’lik bir alanı kaplayan dünyanın üçüncü büyük şehridir.

Brisbane tüm yıl boyunca sıcak bir iklime sahip yenilikçi, kültürel ve canlı bir şehirdir. Yerel halkın arasına karışıp şehrin samimi, uyumlu ve rahat bir açık hava yaşam tarzı keyfini çıkarabilirsiniz.

Uluslararası öğrenciler için Brisbane, Avustralya ve çevresini keşfetmek için mükemmel bir eğitim şehri. Şehir, öğrencilere evlerinden uzakta bir ev sunuyor.

Öğrencilerin şehirde en fazla zaman geçirdikleri yerlerden birisi Avustralya’nın en büyük modern sanat galerisi Olan QAGOMA da dahil olmak üzere sanat galerileri, tiyatrolar ve müzeler şehrin kültür merkezleri arasındadır.

Brisbane, Avustralya kültürünü temsil ettiği gibi uluslararası kültürleri de benimsemiş durumdadır. Oktoberfest ve Greek Fest Avustralya’nın en büyük uluslararası festivallerine ev sahipliği yapmaktadır.

Okul Bilgileri

Lexis Brisbane, Brisbane şehir merkezinin tam kalbinde, çatı terasından Belediye Binası’ nın ve Brisbane silüetinin geniş manzarasına sahip elverişli bir konumdadır. Kampüsün hemen dışında bir kaç adım yürüme mesafesinde bulunan toplu taşıma durakları şehrin her yerine rahatlıkla ulaşmanızı sağlar.

Bir eğitim dönemi içinde aynı anda 250 öğrenciye eğitim verebilecek kadroya ve kapasiteye sahip Lexis English’te sınıf mevcutları ortalama 12 öğrenciden oluşuyor. CRICOS kodu 02499G ile takip edilebilen Brisbane Lexis öğrencilerine ücretsiz WIFI ve modern bir multimedya/bilgisayar laboratuvarı sunuyor.

Öğrenciler, bireysel erişimlerine açık kütüphanede daha fazla okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi makro dil becerilerini geliştirebilecekleri kaynaklardan yararlanabilirler. Öğrencilerin ihtiyaç duyması durumunda farklı kültürlerden gelmiş ve birden fazla dili konuşabilen dil okulu personelleri danışmanlık servislerinde bulunuyor.

Lexis CRICOS 034559G nolu kayıt kodu ile Mesleki Eğitim Kursları vermektedir. Lexis Work Shop programları ile elde edeceğiniz beceriler eğitiminiz süresince part-time iş fırsatlarını ayağınıza getiriyor.

Sunulan Dil Programları

  • Focus Cambridge Eğitim Programı
  • Premium Küçük Grup Eğitimi Programı
  • Cambridge CPE İngilizce Yeterlilik Programı
  • Cambridge C1 Advanced CAE İngilizce Yeterlilik Programı
  • Cambridge B1  FCE İngilizce Yeterlilik Programı
  • Tam Zamanlı Genel İngilizce Eğitim Programı
  • Yarı-Zamanlı Genel İngilizce Eğitim Programı
  • Lexis Mesleki Eğitim Kursları

Sosyal Aktiviteler

Tüm Lexis Dil Okulları her gün öğleden sonra aktiviteleri, seminerler ve atölye çalışmaları, eğlenceli akşam aktiviteleri ve çok çeşitli hafta sonu etkinlikleri sunuyor. Dil okulu her ay yeni bir Etkinlik Programı düzenleyerek, öğrencilerin İngilizce öğrenirken Avustralya hayatının tadına varmasını sağlıyor. Avustralya’da seyahat etmeyi düşünen öğrenciler için Lexis English Dil Okulu kampüslerinde bulunan Student Uni Travel hafta sonları ve okul tatillerini Avustralya, Yeni Zelanda, Fiji ve Asya’daki heyecan verici en iyi seyahat paketi fırsatlarını sunuyor.

Konaklama Tipleri

ÖĞRENCİ YURTLARI

Avustralya’da kalacağınız süreyi sizinle aynı ortamı paylaşan diğer öğrenciler ile beraber bağımsız şekilde geçirmek istiyorsanız, Lexiz öğrenci yurtlarında kalabilirsiniz. Çoğu kampüse yürüme mesafesinde olan öğrenci yurtları, WIFI internet bağlantısına, ortak mutfak alanları ve beyaz eşyalara sahiptir. Lexis öğrenci yurtları her bütçeye uygun konaklama fırsatları sunar.

AİLE YANI

Lexis English’ te konforlu, güvenli ve uygun fiyatlı konaklama imkanlarından birisi olan aile yanı konaklama, Avustralya hayat tarzını ve kültürünü yakından tanımanıza imkan sağlar. Öğrenciler için temiz ve bakımlı bir oda sağlayacak yerel ev sahibi aileniz ile yaşarken kendinizi ikinci evinizde hissedeceksiniz. Özenle seçilen ve düzenli olarak kontrollerden geçen aileler, Avustralya’da güvenli bir ortamda yaşarken günlük pratikler ile dilinizi geliştirmenizi sağlayacaktır.

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Lexis English hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Brisbane Dil Okulları

Lexis English Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney20 Saat Sabah3960 AU$7920 AU$8580 AU$13200 AU$
Sydney20 Saat Ö. Sonra3960 AU$7920 AU$8580 AU$13200 AU$
Sydney20 Saat Akşam3960 AU$6960 AU$7540 AU$11600 AU$
Perth (City)20 Saat Sabah2880 AU$5760 AU$6240 AU$9600 AU$
Perth (City)20 Saat Ö. Sonra2880 AU$5760 AU$6240 AU$9600 AU$
Perth (Scarborogh)20 Saat Sabah3960 AU$7920 AU$8580 AU$13200 AU$
Perth (Scarborogh)20 Saat Ö. Sonra3960 AU$7920 AU$8580 AU$13200 AU$
Perth (Scarborogh)20 Saat Akşam3960 AU$7920 AU$8580 AU$13200 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin