...

Kaplan International English Brisbane

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Brisbane’ in mükemmel havası, rakipsiz yaşam tarzı ve birbirinden güzel yakınlığı İngilizce öğrenmek için şehri dünyanın en iyi yerlerden birisi haline getiriyor.

Brisbane, Avustralya’ nın ikinci büyük eyaleti Queensland’ ın başkentidir ve Avustralya’nın Yeni Dünya Şehri ünvanını almıştır. . Avustralya’nın en kalabalık üçüncü şehri olmasının yanı sıra, Brisbane coğrafi alana göre Avustralya’nın altı başkentinin en büyüğüdür ve yaklaşık 1.140 km2’lik bir alanı kaplayan dünyanın üçüncü büyük şehridir.

Brisbane tüm yıl boyunca sıcak bir iklime sahip yenilikçi, kültürel ve canlı bir şehirdir. Yerel halkın arasına karışıp şehrin samimi, uyumlu ve rahat bir açık hava yaşam tarzı keyfini çıkarabilirsiniz.

Uluslararası öğrenciler için Brisbane, Avustralya ve çevresini keşfetmek için mükemmel bir eğitim şehri. Şehir, öğrencilere evlerinden uzakta bir ev sunuyor.

Öğrencilerin şehirde en fazla zaman geçirdikleri yerlerden birisi Avustralya’nın en büyük modern sanat galerisi Olan QAGOMA da dahil olmak üzere sanat galerileri, tiyatrolar ve müzeler şehrin kültür merkezleri arasındadır.

Brisbane, Avustralya kültürünü temsil ettiği gibi uluslararası kültürleri de benimsemiş durumdadır. Oktoberfest ve Greek Fest Avustralya’nın en büyük uluslararası festivallerine ev sahipliği yapmaktadır.

Okul Bilgileri

Kaplan International, profesyonel öğretmen kadrosu ile öğrenci kapasitesi 11 ile 15 kişi arasında değişen modern sınıflarda İngilizce eğitimi verir. İngilizce dil eğitiminde kalite, öğrenci odaklı deneyim ve öğrenim sonuçlarını ön planda tutan ulusal English Australia birliğinin üyesi olan Kaplan International Dil Okulları National ELT Accreditation Scheme Limited (NEAS) tarafından uygun bulunmuştur.

Dil okulu Üniversite Yerleştirme Servisi UPS bağlantısı ile partner üniversite ve kolejlerin lisans veya yüksek lisans programlarına geçiş yolları sunuyor. Dil okulu, aynı zamanda Cambridge sınav merkezi olarak hizmet verir.

Brisbane Kaplan International bir eğitim dönemi içinde ortalama 130 öğrenciye aynı anda eğitim verebilecek kampüs binasına sahiptir. Dil okuluna 38 farklı ülkeden gelen yabancı öğrenciler 10 adet sınıfta ortalama 12 – 13 kişilik sınıf mevcudu ile ders alırlar. Kampüs binası olanakları arasında, öğrencilerin derslerine ve sınavlarına hazırlanırken bireysel veya grup halinde çalışabilecekleri ders çalışma merkezleri ve kütüphane bulunuyor. Derslerinden artan zamanda öğrenciler, İngilizce dil pratiklerini konforlu öğrenci dinlenme odalarında bir topluluk halinde gerçekleştirebilir.

Sunulan Dil Programları

  • Genel İngilizce Kursu
  • Akademik Hazırlık İngilizce Kursu
  • İş Hayatı İngilizcesi Kursu
  • IELTS Hazırlık Kursu
  • TOELF Hazırlık Kursu
  • Cambridge B1 FCE Sertifika Kursu
  • Cambridge C1 CAE Sertifika Kursu
  • CELTA Sınava Hazırlık Kursu

Sosyal Aktiviteler

Brisbane Kaplan International, organize etkinlikler ve aktiviteler ile şehri keşfe çıkmanıza ve samimi arkadaşlıklar kurmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış özel bir sosyal programa sahiptir.

Öğrenciler, South Bank boyunca uzanan plajlarda açık hava etkinliklerine katılabilir; Powerhouse gibi sanat galerilerini ve Lone Pine Koala Yaşam Alanı gibi doğal yaşam parklarını ziyaret edebilirler.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

 İngilizce eğitiminiz süresince toplu taşıma ile okula 45 – 60 dakikalık uzaklıktaki ev sahibi ailelerin yanında konaklayabilirsiniz. Rahat ve doğal bir ortamda Avustralya kültürünü yaşayacağınız, hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği, hafta sonu ise kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeğinizi paylaşacağınız ev sahipleri ile her fırsatta İngilizce konuşarak kendinizi geliştirme imkânı bulabilirsiniz. 

ÖĞRENCİ YURDU

Öğrenci yurtları, muhteşem bir yaşam deneyimi sağlayan özel olarak seçilmiş daireler, pansiyonlar ve yurtlardır. Eğitiminiz boyunca gönül rahatlığı ile konaklayabilecekleri öğrenci rezidanslarında bağımsız bir hayat tarzının ve yeni arkadaşlarla yaşamanın keyfini çıkarın.

Brisbane Kaplan Interntional College ile anlaşmalı bağımsız öğrenci yerleşkeleri arasında Adalong Pansiyon, Iglu ve Student One Apartment bulunuyor. Yurtlar toplu taşıma duraklarına sadece bir kaç dakika yürüme mesafesinde ve şehrin hemen merkezinde çeşitli eğlence alanlarına oldukça yakında bulunur.  

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Kaplan International English hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Brisbane Dil Okulları

Kaplan International College Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney 28 Ders3906 AU$7644 AU$11466 AU$12740 AU$
Sydney 20 Ders (Akşam)3150 AU$6300 AU$9450 AU$10500 AU$
Melbourne 28 Ders3906 AU$7644 AU$9072 AU$12740 AU$
Brisbane 28 Ders3528 AU$6804 AU$10206 AU$11340 AU$
Perth 28 Ders3528 AU$6804 AU$10206 AU$11340 AU$
Perth 20 Saat (Akşam)3024 AU$6048 AU$9072 AU$10080 AU$
Adelaide 28 ders3528 AU$6804 AU$10206 AU$11340 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin