...

English Unlimited Brisbane

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Brisbane’ in mükemmel havası, rakipsiz yaşam tarzı ve birbirinden güzel yakınlığı İngilizce öğrenmek için şehri dünyanın en iyi yerlerden birisi haline getiriyor.

Brisbane, Avustralya’ nın ikinci büyük eyaleti Queensland’ ın başkentidir ve Avustralya’nın Yeni Dünya Şehri ünvanını almıştır. . Avustralya’nın en kalabalık üçüncü şehri olmasının yanı sıra, Brisbane coğrafi alana göre Avustralya’nın altı başkentinin en büyüğüdür ve yaklaşık 1.140 km2’lik bir alanı kaplayan dünyanın üçüncü büyük şehridir.

Brisbane tüm yıl boyunca sıcak bir iklime sahip yenilikçi, kültürel ve canlı bir şehirdir. Yerel halkın arasına karışıp şehrin samimi, uyumlu ve rahat bir açık hava yaşam tarzı keyfini çıkarabilirsiniz.

Uluslararası öğrenciler için Brisbane, Avustralya ve çevresini keşfetmek için mükemmel bir eğitim şehri. Şehir, öğrencilere evlerinden uzakta bir ev sunuyor.

Öğrencilerin şehirde en fazla zaman geçirdikleri yerlerden birisi Avustralya’nın en büyük modern sanat galerisi Olan QAGOMA da dahil olmak üzere sanat galerileri, tiyatrolar ve müzeler şehrin kültür merkezleri arasındadır.

Brisbane, Avustralya kültürünü temsil ettiği gibi uluslararası kültürleri de benimsemiş durumdadır. Oktoberfest ve Greek Fest Avustralya’nın en büyük uluslararası festivallerine ev sahipliği yapmaktadır.

Okul Bilgileri

English Unlimited, Avustralya’nın en önemli şehirlerinde kampüsleri olan canlı ve dinamik bir dil okuludur. Okulun Modern tesisleri ve samimi, güler yüzlü, eğitime tutku ile bağlanmış bir kadroya sahiptir. Öğrencilerin İngilizce’de uzmanlaşmış iletişimciler olmasına yardımcı olmak ve onları İngilizce’nin hızla ortak bir dil haline geldiği bir dünyada küresel vatandaşlar olarak hayata hazırlamak, dil okulunun birincil hedefidir.

English Unlimited’ in mesleklerinde isim yapmış birinci sınıf kaliteli öğretmenleri, kendilerini öğrencilerinin yerine koyarak İngilizce dil eğitimine modern metodlar kazandırıyor. Öğrencilerin, güvenle iletişim kurma yeteneklerini geliştirmek için öğretmenler büyük bir çaba ve olağanüstü öğrenci rehberliği sağlıyorlar.

Dil okulu, multimedya cihazları ve konforlu mobilyaları ile donatılmış ışık dolu sınıflar, geniş bir öğrenci mutfağı ve birçok sessiz çalışma alanı dahil olmak üzere son teknoloji olanaklara sahiptir.

Barista Becerileri sınıflarını öğrenci mutfaklarında yer alır. Dünyanın her bir yanından gelen öğrenciler Brisbane ve Avustralya’daki uluslararası çalışma dünyasına hazırlanırlar.

Sunulan Dil Programları

 • Genel İngilizce Kursu
 • Genel İngilizce Günlük İngilizce Eğitim Metodları Programı
 • İş Hayatı İngilizcesi
 • IELTS Hazırlık İngilizce Kursu
 • Cambridge B2 First Hazırlık Kursu (FCE)
 • Cambridge C1 Advanced Hazırlık Kursu (CAE)
 • English Smart Eğitim Paketi
 • Özel İngilizce Eğitim Paketi
 • Barista Yetenek Eğitimi
 •  Plus Yetenek Dersleri
 • Friday Boost Dersleri
 • Barista Yetenek Ek Dersleri

Sosyal Aktiviteler

Brisbane şehrinin kalbinde yer alan English Unlimited Albert Street kampüsü, Queensland’ ın önde gelen alışveriş ve eğlence bölgesi Queen Street Alışveriş Merkezinin yakınında olmanın tüm avantajlarından yararlanmak için öğrencilerin ideal bir konuma sahiptir. Kampüs lokasyonu yıl boyunca ücretsiz etkinlikler ve gösterilere ev sahipliği yapar. Öğrencilerin beklentilerini aşan olanaklar ve konforlu bir eğitim hayatını sosyal etkinlikler ile birleştirebilecekleri Sanal Eğitim Ortamları (VLE) ile eğlenceli bir eğitim deneyimi sunar.

Dil okulu kampüsü otobüs terminallerinin ve tren istasyonlarının çok yakınında ve birçok önemli turistik mekana yürüme mesafesindedir.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

Brisbane’de yerel ev sahibi ailelerin yanında kalarak Avustralya yaşam tarzını deneyimleme ve günün her anında İngilizce pratiği yapacağınız bu konaklama tipi sizin için vazgeçilmez bir fırsat. Dil okulu kampüsünden toplu taşıma ile 40 – 50 dakika uzaklıkta olan aile evleri tamamıyla döşenmiş bir oda ve hafta içi iki öğün ve hafta sonu üç öğün yemek paylaşımı sunmaktadır. Samimi ve sevecen bir ev sahibi aile ile kalmak Avustralya hayatına

kendinizi kaptırmak için harika bir yoldur!

ÖĞRENCİ APARTMANLARI

Diğer yerli ve yabancı öğrencilerle beraber kalabileceğiniz şehir merkezindeki öğrenci apartmanları bağımsız konaklama tiplerinden bir tanesidir. Öğrenci apartmanlarında diğer kültürlerden öğrencileri tanıma fırsatı, beraber İngilizce pratiği yapabileceğiniz bir öğrenci ağı kurma şansı elde edersiniz. Sizin için eşsiz bir deneyim olacak olan öğrenci apartmanlarının ortak mutfaklarında kendi yemeklerinizi pişirebilir ve farklı ülkelerin mutfaklarını tatmaya başlayabilirsiniz!

PANSİYONLAR

HOSTELLER

Fotoğraflar

Diğer Servisler

Avustralya’ya geldiğiniz andan itibaren kendinizi rahat hissetmenizi isteyen English United, sizi güvenli bir şekilde ev sahibi ailenizin yanına veya diğer konaklama birimlerine götürmesi için özel bir şoför ile havaalanı karşılaması ve ulaşımı sunuyor.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Brisbane Dil Okulları

English Unlimited Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney3420 AU$6360 AU$6890 AU$10600 AU$355 AU$
Sydney 2760 AU$5520 AU$5980 AU$9200 AU$355 AU$
Sydney2760 AU$5520 AU$5980 AU$9200 AU$355 AU$
Melbourne 20 saat3420 AU$6360 AU$6890 AU$10600 AU$
Melbourne20 Saat Ö. Sonra (13:15-17:15)2760 AU$5520 AU$5980 AU$9200 AU$
Melbourne20 Saat (Akşam)2760 AU$5520 AU$5980 AU$9200 AU$
Brisbane20 saat3420 AU$6360 AU$6890 AU$10600 AU$
Brisbane20 Saat Ö. Sonra (13:15-17:15)2760 AU$5520 AU$5980 AU$9200 AU$
Brisbane20 Saat (Akşam)2760 AU$5520 AU$5980 AU$9200 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin