Ec English Brisbane

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Brisbane’ in mükemmel havası, rakipsiz yaşam tarzı ve birbirinden güzel yakınlığı İngilizce öğrenmek için şehri dünyanın en iyi yerlerden birisi haline getiriyor.

Brisbane, Avustralya’ nın ikinci büyük eyaleti Queensland’ ın başkentidir ve Avustralya’nın Yeni Dünya Şehri ünvanını almıştır. . Avustralya’nın en kalabalık üçüncü şehri olmasının yanı sıra, Brisbane coğrafi alana göre Avustralya’nın altı başkentinin en büyüğüdür ve yaklaşık 1.140 km2’lik bir alanı kaplayan dünyanın üçüncü büyük şehridir.

Brisbane tüm yıl boyunca sıcak bir iklime sahip yenilikçi, kültürel ve canlı bir şehirdir. Yerel halkın arasına karışıp şehrin samimi, uyumlu ve rahat bir açık hava yaşam tarzı keyfini çıkarabilirsiniz.

Uluslararası öğrenciler için Brisbane, Avustralya ve çevresini keşfetmek için mükemmel bir eğitim şehri. Şehir, öğrencilere evlerinden uzakta bir ev sunuyor.

Öğrencilerin şehirde en fazla zaman geçirdikleri yerlerden birisi Avustralya’nın en büyük modern sanat galerisi Olan QAGOMA da dahil olmak üzere sanat galerileri, tiyatrolar ve müzeler şehrin kültür merkezleri arasındadır.

Brisbane, Avustralya kültürünü temsil ettiği gibi uluslararası kültürleri de benimsemiş durumdadır. Oktoberfest ve Greek Fest Avustralya’nın en büyük uluslararası festivallerine ev sahipliği yapmaktadır

Okul Bilgileri

Brisbane EC English Dil Okulu ortalama 14 öğrencinin ders aldığı 11 sınıfta eğitim veriyor.  Okul genelinde öğrencilerinin kullanımına açık 25 bilgisayar, ücretsiz wifi erişimi ve kütüphanesinde ortak kullanım amacıyla 15 bilgisayar daha bulunur. 

Öğrenme materyal ve uygulamaları, öğrencinin yaşı ve olgunluğu dikkate alınarak öğrencinin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hazırlanıyor. Güçlü eğitmen kadrosu ile interaktif sınıflarda İngilizce dil eğitimi alan öğrenciler, derslerden arta kalan zamanda öğrenci dinlenme salonlarında ve dil okulu kafeteryasında sosyalleşerek pratik yapma imkanı ediniyorlar.

Sunulan Dil Programları

  • Genel İngilizce Programı
  • Akademik Amaçlı İngilizce Hazırlık Programı
  • Dönem İçi Genel İngilizce Programı (+24 Hafta)
  • IELTS İngilizce Hazırlık Programı
  • İş Hayatı İngilizcesi

Sosyal Aktiviteler

Brisbane EC Dil Okulu Avustralya şehir hayatı hissederek yaşayacağınız bir bölgede, şehrin kalbinde yer almaktadır.

Botanik Bahçelerinin zengin güzelliğini keşfedebilir veya sanat ve tarihi keşfetmek için Kültür Merkezi’ni ziyaret edebilirsiniz. Southbank boyunca yapacağınız pikniklerin keyfini çıkıp muhteşem bir şehir manzarası için Coot-tha Dağına tırmanabilirsiniz. Dünyanın en büyük koala barınağında ve Timsah Avcısı Steve Irwin tarafından kurulan Avustralya Hayvanat Bahçesinde gezilere katılabilirsiniz.

Konaklama Tipleri

ÖĞRENCİ REZİDANSLARI

EC English öğrenci rezidansları konaklamanızı keyifli hale getirmek için bir dizi ücretsiz ve düşük maliyetli ekstra hizmet sunan samimi ve kullanışlı yerleşkelerdir.Öğrenciler Tesisin sunduğu olanaklar arasında öğrenci barı, ortak mutfak ve oyun odalarında sosyalleşerek İngilizce pratiği yapabilir, derslerine ve sınavlarına ortak çalışma alanlarında hazırlanabilirler.

Rezidanslar okula toplu taşıma ile 10 – 20 dakikalık uzaklıktadır, toplu taşıma araçları için elverişli ve şehrin gece hayatını keşfetmek için harika bir konumlarda bulunurlar. Odalarda masa, sandalye, gardırop ve dolap bulunmaktadır.

AİLE YANI KONAKLAMA

Aile yanında yaşayarak ilişkilerini çok özel bir şekilde kurarken İngilizce dil gelişimini hızlandırıyor. Özenle seçilmiş aile yanında konakladığınız süreçte aileler size evlerinde tam donanımlı bir oda sağlayacak ve size yeni şehir hayatına dair ve yerel kültür hakkında bir fikir verecektir. Ev sahibi ailenizle geçireceğiniz hoş bir akşam yemeği, aile etkinlikleri ve faaliyetleri yerel bir ailenin parçası olarak İngilizce dil pratiği yapmanızı sağlayarak size benzersiz bir deneyim yaşatacaktır.

Aile evleri dil okulundan ortalama 40 – 50 dakika uzaklıkta bulunur. Ev sahibi aileleriniz ile hafta içi günlerde kahvaltı ve akşam yemeği; hafta sonu günlerde ise kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği paylaşacaksınız.

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Ec English hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Brisbane Dil Okulları

EC English Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney24 ders31206240936010400
Sydney 28 ders456086401296014400
Melbourne 24 ders31206240936010400
Melbourne 25 ders (Akşam)31686336950410560
Melbourne 28 ders4560864012960 14400
Brisbane24 ders31206240936010400
Brisbane28 ders403278721180813120

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım