...

Browns English Language School Brisbane

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Brisbane’ in mükemmel havası, rakipsiz yaşam tarzı ve birbirinden güzel yakınlığı İngilizce öğrenmek için şehri dünyanın en iyi yerlerden birisi haline getiriyor.

Brisbane, Avustralya’ nın ikinci büyük eyaleti Queensland’ ın başkentidir ve Avustralya’nın Yeni Dünya Şehri ünvanını almıştır. . Avustralya’nın en kalabalık üçüncü şehri olmasının yanı sıra, Brisbane coğrafi alana göre Avustralya’nın altı başkentinin en büyüğüdür ve yaklaşık 1.140 km2’lik bir alanı kaplayan dünyanın üçüncü büyük şehridir.

Brisbane tüm yıl boyunca sıcak bir iklime sahip yenilikçi, kültürel ve canlı bir şehirdir. Yerel halkın arasına karışıp şehrin samimi, uyumlu ve rahat bir açık hava yaşam tarzı keyfini çıkarabilirsiniz.

Uluslararası öğrenciler için Brisbane, Avustralya ve çevresini keşfetmek için mükemmel bir eğitim şehri. Şehir, öğrencilere evlerinden uzakta bir ev sunuyor.

Öğrencilerin şehirde en fazla zaman geçirdikleri yerlerden birisi Avustralya’nın en büyük modern sanat galerisi Olan QAGOMA da dahil olmak üzere sanat galerileri, tiyatrolar ve müzeler şehrin kültür merkezleri arasındadır.

Brisbane, Avustralya kültürünü temsil ettiği gibi uluslararası kültürleri de benimsemiş durumdadır. Oktoberfest ve Greek Fest Avustralya’nın en büyük uluslararası festivallerine ev sahipliği yapmaktadır.

Okul Bilgileri

BROWNS İngilizce Dil Okulu, Brisbane’ de 2 adet ve Gold Coast’ta 2 adet olmak üzere Queensland genelinde 4 kampüse sahiptir.

BROWNS Brisbane kampüsleri, birinci kalite binalarda şehir merkezinde, plajlara ve Botanik Bahçelere oldukça yakın konumda bulunuyor. Brisbane’de bulunan kampüslerde toplam 28 adet özel yapım mobilyaları ve üst düzey teknoloji ile donatılmış sınıfa sahiptir.

Yüksek tavanlı ve bol güneş ışığı alan, 46 inç LCD TV ekranları, 1080 format HDMI akıllı DVD / TV / www ile donatılmış sınıflarda ders alan öğrenciler, kampüs genelinde hızlı kablosuz internet erişimi, 55 inç LCD kablolu televizyon ve projeksiyonlardan yararlanabilirler.

Her iki kampüste de yüksek hızlı internet erişimine sahip, en son ESL öğrenme yazılımıyla ve dinleme kulaklıkları ile donatılmış toplam 67 bilgisayarın bulunduğu multimedya laboratuarları bulunuyor. Öğrencilerin, İleri Düzey Öğrenmeyi Hızlandırma Programı’ nı rahatlıkla tamamlamaları için özel olarak hazırlanmış çalışma sınıfları, ödevlerini yaparken veya sınavlara hazırlanırken tercih ettikleri alanların başında geliyor.

Kampüs genelinde Sadece İngilizce İletişim eğitim anlayışı ile öğrencilerin sosyal hayatlarında kullandıkları İngilizce yeteneklerini geliştirmeye uygun bir ortam sağlanıyor. Kampüslerde bulunan açık hava alanları, modern ortak mutfaklar, dinlenme odaları öğrencilerin kolaylıkla sosyalleşmesini ve öğretmenleri ile aynı ortamda pratik yapabilmelerini sağlıyor.

Kampüs genelinde bulunan duyuru panoları Brisbane’de güncel iş ilanlarını ve paylaşımlı öğrenci evi konaklama ilanlarını takip etmek için oldukça kullanışlıdır.

Diğer bir yandan BROWNS Etkinlik Görevlileri, Güncel Brisbane etkinlikleri ve aktivitelerine dair bilgilendirmede bulunabilir ve Avustralya içinde seyahat etmek için en ideal promosyonları öğrencilere sunabilir.

Sunulan Dil Programları

  • Yoğunlaştırılmış Genel İngilizce Programı
  • Akademik Amaçlı İngilizce Programı (EAP)
  • IELTS Hazırlık İngilizcesi Programı
  • Cambridge First Certificate English (FCE) Programı
  • Cambridge Advanced English (CAE) Programı
  • İngilizce Grup Turları
  • Barista @BROWNS İngilizce Dil Okulu Programı

Sosyal Aktiviteler

BROWNS kampüslerinde Etkinlik Görevlileri, güncel Brisbane etkinlikleri ve aktivitelerine dair bilgilendirme ve Avustralya içinde seyahat etmek için en ideal promosyonları sunuyor

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

BROWNS Dil Okulu, öğrencilerin yanlarında konaklayacağı ev sahibi aileleri, BROWNS tarafından yönetilen yüksek kaliteli aile yanı konaklama topluluğundan dikkatle seçer. Ailelerin evleri BROWNS kampüslerinden ortalama 50 dakika uzaklıkta bulunur ve toplu taşıma servisleri ile ulaşılabilir.

ÖĞRENCİ REZİDANSLARI

Brisbane’de iki kişilik ve kişiye özel odalarda konaklayabileceğiniz paylaşımlı öğrenci rezidansları bağımsız bir eğitim hayatı için idealdir. Ortak dinlenme alanları, sinema salonları, mutfakları, çamaşırhaneleri ve paylaşımlı bisikletlerin bulunduğu öğrenci rezidanslarında diğer öğrenciler ile beraber pratik yapma imkanı bulabilirsiniz.

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Kaplan International English hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Brisbane Dil Okulları

Browns English Language School Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Brisbane25 saat3840 AU$7440 AU$8060 AU$12400 AU$
Gold Coast25 saat3840 AU$7440 AU$8060 AU$12400 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin