...

Navitas English Darwin

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Aborijinal tarihi, el değmemiş doğal parkları, savaş dönemi tarihi ve çok uluslu yapısı ile Avustralya’ nın turizm cenneti Darwin öğrencilik hayatı için ideal bir şehir. Avustralya’nın en kuzeyinde bulunan küçük metropolis Darwin, eşsiz tropik sahil iklimi ile sizi öğrenciliğiniz boyunca açıkhavadan kopamayacağınız bir yaşam tarzını benimsemeye davet ediyor.

Darwin’de Öğrenci Hayatı

Çeşitli kültürlerden oluşan global kimliği ile Darwin, öğrencilere eğitimleri süresince evlerinde hissettiriyor. Darwin bir yandan öğrencilere çeşitli kültür sanat doğa ve spor aktiviteleri diğer yandan da seyahat fırsatları ve konaklama imkanı sunuyor. Avustralya’nın en geniş istihdam havuzuna sahip olan şehirde, öğrenciler için iş imkanları da oldukça fazla.

Yabancı öğrenciler, Darwin’ de İngilizce dil eğitimi alırken farklı kültürlerden arkadaşlar edinecek, kendilerini güvende ve evlerinde hissedeceklerdir.

Okul Bilgileri

Darwin Navitas Dil Okulu, Charles Darwin Üniversitesinin şehir merkezinden 12 kilometre kadar uzağındaki kampüsünde bulunuyor. Navitas Dil Okulu, siz İngilizce öğrenirken yerli ve yabancı diğer öğrenciler ile beraber eğitim alabileceğiniz ve Üniversitenin çeşitli olanaklarından yararlanabileceğiniz bir akademik eğitime hazırlık okuludur.

Okul Kapasitesi ve Sınıf Mevcudu

Darwin Navitas English, Charles Darwin Üniversitesi ile öğrenci geçişi partneridir. Navitas English’ te İngilizce dersleri her birinde ortalama 14 öğrencinin eğitim alacağı 5 sınıfta gerçekleştirilir. Darwin Navitas English genel okul kapasitesi 180 öğrencidir.

Sunulan Dil Programları

Navitas English bünyesinde sunulan Genel İngilizce kursu ile günlük İngilizceyi öğrenebilir ve ileri düzey eğitimler için dil yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Diğer yandan Akademik İngilizce Programı öğrencileri ile Charles Darwin Üniversitesi ön-lisans ve lisans programlarında eğitime hazırlar.

Sosyal Aktiviteler

Nefes kesici manzaraları ve eşsiz doğası ile Darwin popüler bir turistik merkez olmasının yanı sıra ideal bir öğrenci şehridir. İngilizce eğitiminiz boyunca Avustralya yaşam tarzını, Darwin’in İkinci Dünya Savaşı tarihini ve tropik iklimini çok yakından deneyimleyeceksiniz.

Diğer öğrenciler ile grup halinde ya da bağımsız katılabileceğiniz sosyal aktiviteler arasında

 

  1. Kakadu Dünya Mirası Doğal Parkı, Katherine Gorge (Nitmiluk) ve Litchfield Doğal Parkı, Casuarina Sahil Rezervi, Crocodylus Parkı ve Dripstone Kayalıkları’ na doğal hayat gezileri;
  2. Mildil Plajı Akşam Pazarları, Parap Pazarı, Açıkhava Deckchair Sineması, Leanyer Eğlence Parkı, Big Buoy ve Palmerston Su Parkları ve çeşitli sanata galerilerinde kültürel aktiviteler;
  3. Havacılık Mirası Merkezi ve Waterfront Merkezinde savaş dönemi tarihi ve Larrakia halkı aborijinal kültür gezileri ve daha pek çok etkinlik yer alıyor.

 

Ulaşım

Navitas English Dil Okulu’ nda ulaşım oldukça kolaydır. Kampüs yerleşkesine yürüme mesafesinde olan dil okulundan şehir merkezine otobüs, araba veya bisiklet ile çok sürmeden ulaşabilirsiniz.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

Aile yanı konaklamaları, Avustralya kültürünü doğal ortamında tecrübe edebileceğiniz ve bu kültürden kişiler ile zaman geçirerek İngilizce dil yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz vazgeçilmez bir fırsattır. Aile yanında geçireceğiniz sürede size ait dayalı döşeli bir odaya sahip olacak ve yemeklerin çoğunu aile ile paylaşarak kendinizi ailenin bir bireyi gibi hissedeceksiniz.

KAMPÜS KONAKLAMA

Uygun ve güvenli hissedeceğiniz bir konaklama imkanı arıyorsanız, İngilizce dil eğitiminiz boyunca üniversite kampüsünde bulunan Unilodge sizin için ideal. Üniversiteye 10 dakika yürüyüş mesafesinde bulunan Unilodge Darwin, sanat sinemaları restoranlar spor salonu eğlence mekanları ve kahve evlerine kolayca ulaşabileceğiniz Casuarina Meydanı Alışveriş Merkezi ile de bitişiktir.

 

Müstakil Konaklama

International House Darwin, yabancı ve yerli öğrencilerin beraber konaklayabileceği 17 müstakil binadan oluşur. Kampüs içerisinde yer alan International House, Avustralya’da İngilizce dil eğitimi için kaldığınız süreyi paha biçilemez bir eğitsel sosyal ve kültürlerarası deneyime dönüştürecek.

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Navitas English hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Diğer Dil Okulları

Navitas English Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney20+5 saat (City)3660 AU$7320 AU$7930 AU$12200 AU$
Sydney 20 saat(Akşam) ( City)3180 AU$6360 AU$6890 AU$10600 AU$
Perth20+5 saat3540 AU$7080 AU$7670 AU$11800 AU$
Perth20 saat3060 AU$8520 AU$6630 AU$10200 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin