...

Kaplan International English Adelaide

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Adelaide, ihtiyacınız olan her şeyi parmaklarınızın ucunda bulabileceğiniz kompakt bir öğrenci şehridir. Öğrencileri evinde hissettiren ortamı, arkadaş canlısı sakinleri ile şehir sanat kültür ve spor aktivitelerine yıl boyunca ev sahipliği yapıyor. Adelaide Nehri ve yemyeşil parkları ile şehir, öğrencileri doğa ile iç içe bir İngilizce eğitimine davet ediyor. Sunduğu yaşam koşulları ve her keseye uygun fiyat olanakları ile Adelaide’da İngilizce öğrenmek uluslararası öğrenciler için oldukça idealdir.

 

Şehrin öne çıkan dil okullarından Kaplan International Colleges, şehrin merkezinde İngilizce öğrenmeyi eğlenceli hale getirebileceğiniz kaliteli bir eğitim merkezidir. Tren, otobüs ve tramvay duraklarına 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan, Kaplan International Colleges uluslararası öğrenciler için toplu taşıma servislerinde indirim sunuyor.

Okul Bilgileri

Kaplan International College, 22 – 25 yaş aralığındaki yetişkinlere eğitim veren bir dil okuludur. Dil okulu, mesleğinde uzman, CELTA, DELTA, PGCE sertifikaları ve Dil Bilim diplomasına sahip öğretmen kadrosu ile kaliteli eğitim sunar. Cambridge ve IELTS’e eş değer nitelikteki Kaplan sertifikası Adelaide üniversite ve kolejlerine direkt geçiş imkânı sunar.

Dil okulunda;

 • 7 adet derslik
 • Interaktif beyaz tahtalar
 • Bilgisayar Laboratuvarı
 • WIFI
 • Spor Tesisleri
 • Gym Tesisleri
 • Ortak Alan
 • Kütüphane ve bireysel çalışma merkezi
 • Ulaşım imkanları yer alır.


Okul Kapasitesi

Ortalama 95 öğrenci kabul eden Adelaide Kaplan International College dünyanın dört bir yerinden gelen öğrencilere İngilizce eğitimi imkânı sunar.

Sunulan Dil Programları

 • Genel İngilizce,

 • Yoğunlaştırılmış İngilizce

 • IELTS Hazırlık, Cambridge Hazırlık

 • Akademik İngilizce 

Sosyal Aktiviteler

Adelaide Kaplan International College, şehirde sosyalleşmenin tadına varacağınız özel bir aktivite programına sahip. Sosyal program ile şehri keşfe çıkabilir, kültürel ve sosyal aktivitelerde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Haftada 2 ile 5 arasında değişen ve günlük bağımsız aktiviteleri her daim takip edebileceğiniz programdaki aktiviteler arasında,

 • Adelaide Central Market Gezileri
 • Güney Avustralya Müzesi ve Sanat Galerisi Gezileri
 • Kangaroo Adası ve Adelaide Hayvanat Bahçesi Gezileri
 • Adelaide Botanik Bahçesi Yürüyüşleri
 • Konser ve Spor etkinlikleri yer alır.

Konaklama Tipleri

ÖĞRENCİ REZİDANSI

Dünyanın her yerinden gelen öğrenciler ile yaşamak, farklı kültürlere dair fikir edinmek, diğer ülkelerin yemeklerini tatmak, gece gündüz İngilizce pratiği yapabileceğiniz arkadaşlar edinmek paha biçilemez bir deneyimdir.

Öğrenciler için özellikle seçilmiş rezidanslar, ortak yaşam alanlarında sosyalleşmek ve daha bağımsız bir öğrenci hayatının tadına varmak için birebirdir.

AİLE YANI

Adelaide’da İngilizce eğitiminiz süresince toplu taşıma ile okula 35 – 45 dakikalık uzaklıktaki ev sahibi ailelerin yanında konaklayabilirsiniz. Rahat ve doğal bir ortamda Avustralya kültürünü yaşayacağınız, hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği hafta sonu ise kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeğinizi paylaşacağınız ev sahipleri ile her fırsatta İngilizce konuşarak kendinizi geliştirme imkânı bulabilirsiniz.

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Kaplan International English hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Diğer Dil Okulları

Kaplan International College Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney 28 Ders3906 AU$7644 AU$11466 AU$12740 AU$
Sydney 20 Ders (Akşam)3150 AU$6300 AU$9450 AU$10500 AU$
Melbourne 28 Ders3906 AU$7644 AU$9072 AU$12740 AU$
Brisbane 28 Ders3528 AU$6804 AU$10206 AU$11340 AU$
Perth 28 Ders3528 AU$6804 AU$10206 AU$11340 AU$
Perth 20 Saat (Akşam)3024 AU$6048 AU$9072 AU$10080 AU$
Adelaide 28 ders3528 AU$6804 AU$10206 AU$11340 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin