ANA SAYFA ·   (0212) 236 57 93 ·   info@realegitim.com

Avustralya’da Bussines (İŞ) İngilizcesi

Günümüzdeki uluslararası iş ortamında iyi derecede İngilizce becerilerine sahip olmanız oldukça önemlidir.

İş (business) İngilizcesi programı, İngilizce düzeyi oldukça iyi olan, üniversiteden yeni mezun olup rekabetçi iş ortamında yer almak isteyenler ve kariyerlerinde yükselmek isteyenler için mükemmel bir programdır. İş İngilizcesi programı sayesinde iş hayatınızda gereksinim duyacağınız İngilizceyi aktif kullanabilme yeteneği kazanacak, iş yazışmaları, iş görüşmeleri, kariyer araştırmaları ve sunumlar gibi birçok alanda bu yeteneğinizi kullanacaksınız.

Avustralya’da bir çok dil okulunda genel İngilizce, IELTS hazırlık, Akademik İngilizce’ye ek olarak business English programları da sunulmaktadır. İş İngilizcesi programında, iş yazışmalarından, prezentasyonlara kadar iş hayatındaki temel kullanım alanlarına yönelik bir çok kritik ders işlenmektedir.

Bu programların içeriğini; satış, pazarlama, finans, insan kaynakları ve iş yönetimi gibi konularda İngilizce terimlerinin öğretilmesi, ticari yazışmalar, raporlaşma, telefon görüşmeleri, toplantı ve sunum teknikleri gibi konular oluşturur. İş İngilizcesi programları; işletme, ekonomi, uluslararası ilişkiler, kamu yönetimi, iletişim bölümlerinde eğitim görmekte olanlar ve özel sektörde önemli yerlere gelmeyi hedefleyenler için uygundur.

Bu programlar sonucunda başarıları sınav sonuçları ile kanıtlanan öğrencilerin edineceği sertifikalar birçok uluslararası şirket tarafından tanınır ve öğrencinin uluslararası iş ve ticaret ortamında etkin bir şekilde iletişim kurabildiğini gösterir.

İngilizce Dil Eğitiminde en çok Sydney, Melbourne, Adelaide, Perth, Brisbane ve Gold Coast şehirleri tercih edilmektedir.

Şimdi Ara
Yol Tarifi