ANA SAYFA ·   (0212) 236 57 93 ·   info@realegitim.com

Neden Avustralya’da Eğitim

İnanılmaz doğal güzellikleriyle bilinen Avustralya, aynı zamanda dünya çapındaki eğitim kalitesiyle de ün kazanmıştır. Sizin eğitim tercihiniz ne olursa olsun seçkin akademisyenler, okullardaki kültür, spor, eğlence olanakları size eşsiz bir akademik deneyim kazandıracaktır.

Öğrencilerimizin deneyimlerine baktığımızda Avustralya’da eğitim sonrasında büyük akademik ve kişisel başarılar kazandıklarını görüyoruz. Eğitim için Avustralya’da en çok tercih edilen şehirler: Sydney, Melbourne, Adelaide, Brisbane, Perth, Gold Coast, Newcastle ve Wollongong’tur. Tüm şehirlerde çok kaliteli dil okulları, mesleki kolejler ve üniversiteler mevcuttur.

Avustralya eğitim sistemi İngiliz eğitim sistemine dayalıdır ve tüm dünyada kalitesini ispatlamış, geçerlilik kazanmıştır. İster Avustralya’da dil eğitimi ister yüksek lisans eğitimi alın, burada geçireceğiniz süre hem akademik hem de profesyonel kariyeriniz için oldukça önemli bir adım olacaktır. Edineceğiniz tecrübeler, vizyonunuza yapacağınız katkı sayesinde hem sosyal hayatınızda hem de iş hayatınızda büyük başarılar elde edersiniz.

Avustralya’da eğitim alırken sevecen halkı, düşük suç oranları, yüksek yaşam standartlarıyla unutamayacağınız bir dönem geçirirsiniz. Dünyaca meşhur doğal güzellikleriyle hayatınız boyunca unutamayacağınız anılar biriktirmiş olursunuz.

Avustralya’ da Eğitim Almak İçin 12 neden;

*Avustralya’da uluslararası öğrencilere çalışma izni vermektedir ve  öğrenciler çalışarak yaşam masraflarının  büyük bir kısmını karşılayabilirler. Saatlik ücretler 15 – 25 AUD arasındadır.

*Avustralya, eğitim sonrası öğrencilere 2 yıl Avustralya’da yaşama ve çalışma hakkı vermektedir.

*Diğer ülkelerle kıyaslandığında eğitim ve yaşam giderleri daha düşüktür.

*Avustralya dünyanın en güvenli ülkelerinden biridir, suç oranı oldukça düşüktür.

* Eğitim seçenekleri fazladır, hemen hemen istediğiniz her alanda bir eğitim programı bulabilirsiniz.

*Avustralya’nın çok kültürlü bir toplum yapısı vardır, dolayısıyla ırkçılığın en az gözlemlendiği yerlerden biridir.

*Sunduğu yüksek hayat standardı ile dünyanın en yaşanılabilir ülkesi konumundadır.

*Dünyanın en yaşanabilir şehirleri listesinde ilk 10da Avustralya’dan  4 şehir bulunmaktadır. İlk sırada Melbourne olmak üzere diğer şehirler Sydney, Adelaide ve Perth’tür.

*Eğitim kalitesi uluslararası kabul görür, dünyanın pek çok ülkesinde öğrencilerin iş bulma şansı artar.

*Devlet eğitim için her yıl yüksek bir bütçe ayırır ve öğrencilerin akademik araştırmalar yapmasına olanak sağlar.

*Avustralya üniversitelerinde bazı bölümler 3 yılda tamamlanabilmektedir. Böylece öğrenciler diplomalarını erken alabilir ve iş hayatında avantaj kazanabilirler.

*Avustralya’nın öğrencilerin dinamik ve eğlenceli zaman geçirebileceği, çok sosyal ve doğa harikası bir ülke olması.

Şimdi Ara
Yol Tarifi