ANA SAYFA ·   (0212) 236 57 93 ·   info@realegitim.com

Avustralya Dil Okulları Eğitim ve Konaklama Hakkında Bilgilendime

AVUSTRALYA DİL OKULLARI 2019 EĞİTİM VE KONAKLAMA FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

Avustralya, son yıllarda İngilizce öğrenmek için en çok tercih edilen ülkelerin başında gelmektedir. Avustralya’da hem dünyaca ünlü zincir okullar hem de Avustralya’ya özgü kaliteli butik dil okulları hizmet vermektedir.

Avustralya Eğitim Dünyası olarak; ana faaliyet alanımız Avustralya eğitim danışmanlığı olduğundan Avustralya dil okulu yelpazemiz oldukça geniştir. Öğrencilerimizin hedeflerine, beklentilerine ve ekonomik durumlarına göre birçok alternatif sunabilmekteyiz.

Fiyat listemizde Avustralya’nın önde gelen büyük şehirlerinden daha fazla okul alternatifi bulunmaktadır.

Sydney, Melbourne ve Brisbane öğrencilerin İngilizce dil eğitimi için en çok tercih ettikleri şehirlerdir. Öğrenciler bu şehirlerde hem okul sonrası aktif bir sosyal yaşam sürdürürken aynı zamanda Avustralya öğrenci vizesinin kendilerine sağlamış olduğu çalışma izniyle part-time olarak çalışabilmekteler. Bunların haricinde Adalaide, Perth, Cairns, Gold Coast gibi daha küçük şehirlere de gidebilirsiniz.

Aşağıdaki liste Avustralya dil okullarının Türkiye’deki öğrencilere sunmuş olduğu özel fiyatlardır. Listemiz oldukça geniştir ancak yine de özellikle gitmek istediğiniz ve listede yer almayan okullar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek ve başvuru işlemleriniz için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Şimdi Ara
Yol Tarifi